modules/forum/post.tpl

ColonHelp

04.12.2013 / 13:59

Nick: adelas
Bucataras incepator
Bucataras din: 04.12.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Ai simtit vreun efect advers cu Untoxin? M-as baga si eu sa iau o cutie pentru ca nu ma simt deloc bine. Am fost la medic si mi-a zis ca am toxinele din cauza stresului si mi-a zis"Nu mai fi asa stresata si o sa fie bine"

Pana la urma cred ca iau si eu o cutie din suplimentul asta pentru ca daca stau asa pana scap de stres am mult de asteptat! M-am mai documentat si eu despre produsul asta si pare in regula!

Citeaza

03.01.2014 / 14:57

Nick: florinacatalina
Bucataras incepator
Bucataras din: 25.10.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Nu mi-a produs vreun efect advers. Si pe cutie scria ca nu produce asa ceva. Ce pot sa-ti spun e ca mi s-a aparut ca s-a asmilat destul de repede!

Citeaza

28.01.2014 / 12:38

Nick: marcelagoz
Bucataras incepator
Bucataras din: 28.01.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Florina si eu am luat  suplimentul asta  intr-o cura  de 3 luni de zile si chiar am avut rezultate  cu el. Initial am fost destul de sceptica cand l-am cumparat deoarece mai  luasem pentru altceva alte suplimente si efectele au fost destul  de mici. Oricum una peste alta, sunt multumita de rezultatele obtinute, iar acum am grija ce mananc fac  sport si incerc sa-mi mentin starea de sanatate in general.

Citeaza

29.01.2014 / 08:47

Nick: babi5
Bucataras incepator
Bucataras din: 01.02.2013
Retete: 424
Scrie-i mesaj privat

Draga mea sa=l iei cu incredere si eu am folosit  si Ceaiul si Colon Helpul  este miraculos imi pare rau ca nu am putut continua cura ,era bine macar trei luni ..Sanatate  curata

Citeaza

04.02.2014 / 22:20

Nick: cristi_reby
Bucataras incepator
Bucataras din: 07.12.2013
Retete: 1
Scrie-i mesaj privat

si eu am slabit cu colon help. a fost in pachet cu dieta lui carmen bruma, 3S

Citeaza

20.02.2014 / 12:49

Nick: danielionut
Bucataras incepator
Bucataras din: 20.02.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Azi mi-a venit comanda de Untoxin. Am luat doar o cutie sa-l testez, pt ca mi-am mai luat eu teapa cu alte produse si am luat  3 cutii, fara sa-mi produca vreun efect asupra starii de sanatate!

Imi amintesc ca in perioada aia am facut si foarte mult sport si am mancat si sanatos, dar rezultatele au fost slabute. Sper ca cu acest supliment sa nu se repete istoria!

Oricum o sa revin si o sa va tin la curent in legatura cu evolutia mea!

O zi faina!

Citeaza

13.03.2014 / 13:29

Nick: florinacatalina
Bucataras incepator
Bucataras din: 25.10.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Sportul si dieta echilibrata sunt obligatorii in orice fel de dieta ai incerca. Poti sa iei si 6 cutii de Untoxin, daca nu mananci echilibrat si te stresezi tot timpul mi-e greu sa cred ca acestea isi vor face efectul. Important e sa mananci corect, sa faci sport si sa folosesti  produse pe care le-au foosit si alte persoane si care au avut rezultate bune cu ele. Adevarul e ca la ce invazie de produse e pe piata nici nu stii ce sa alegi!

O zi cat mai insorita!

Citeaza

26.03.2014 / 13:51

Nick: troian
Bucataras incepator
Bucataras din: 26.03.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Am tot auzit si eu in ultima vreme de acest supliment Untoxin, ca ar functiona destul de bine pentru detoxifierea organismului, dar trebuie sa recunosc ca inca nu l-am  folosit. As incerca si eu macar din curiozitate,  sa vad cum functioneaza.  Daca este facut din plante banuiesc ca ceva fecte benefice ar putea sa aiba. O sa ma mai documentez intre timp in legatura cu acest supliment si poate  o sa iau si eu o cutie!

Citeaza

25.04.2014 / 15:02

Nick: tatiana81
Bucataras incepator
Bucataras din: 25.04.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Pentru mine cele mai bune suplimente care m-au ajutat sa imi detoxific organismul au fost Untoxin. Am facut o cura de 2 luni cu ele si ma declar multumita de rezultate.  Suplimentul  l-am cumparat de pe sit-ul http://untoxin.ro

Citeaza

23.05.2014 / 17:39

Nick: CrinaN
Bucataras incepator
Bucataras din: 23.05.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Va recomand pentru arderea grasimilor Green Coffee Bean http://www.remedii-online.ro/products/green-coffee-bean-400mg-60cps iar produse foarte bune pentru digestie si detoxifiere aici: http://www.remedii-online.ro/collections/medicamente-naturale-digestie

Citeaza

28.05.2014 / 14:23

Nick: raul20
Bucataras incepator
Bucataras din: 28.05.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Si eu am folosit suplimentul Untoxin pentru a-mi detoxifia organismul si sunt destul de multumita de rezultatele pe care le-am obtinut  Pe langa faptul ca am mai scapat de toxine am mai dat jos si cateva kilograme. E un lucru extraordinar, deoarece  nu credeam ca o sa mai reusesc sa scap de toxine!

Citeaza

04.06.2014 / 16:30

Nick: pinapuf
Bucataras incepator
Bucataras din: 04.06.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Pentru a scapa de kilograme se pot utiliza si suplimente pentru slabit. Eu am facut o cura de 2 luni cu suplimentul Green Coffee Plus.  Produsul e facut in intregime din plante si nu mi-a generat nici un efect secundar.

Citeaza

04.06.2014 / 17:56

Nick: LauraC
Bucataras incepator
Bucataras din: 04.06.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Si eu al folosit prdusele de slabit de la Remedii Online si sunt foarte multumita de rezultate!

Citeaza

17.12.2014 / 11:25

Nick: raul20
Bucataras incepator
Bucataras din: 28.05.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Pina tu  ce ai mai facut in afara faptului ca ai luat acel supliment? Exercitii fizice, dieta sau alte metode care ti-au fost de folos.

Mersi mult!

Citeaza

18.03.2015 / 13:25

Nick: ioanazor
Bucataras incepator
Bucataras din: 21.07.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Detoxifierea organismului se poate obtine si folosind unele remedii naturiste care pot sa actioneze  rapid si fara sa produca efecte secundare.

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:
SUNTEM CEI MAI VESELI ȘI ACTIVI BUCATARAȘI
Felicitări!Un email de confirmare a fost trimis pe adresa ta.
Pentru a-ți valida contul, te rugăm sa dai click pe acest link.
Eroare!
Vă rugăm verificați datele introduse și reincercati!
Atentie!
Trebuie să acceptați opțiunile privind protecția datelor.
Atentie!
Aceasta adresa de email este deja in baza noastra de date.

Abonează-te la newsletter și intră în gașca noastră!

Sunt de acord ca datele mele personale să fie stocate și folosite pentru a primi noutăți și oferte comerciale.
Vă asigurăm că informațiile dumneavoastră vor fi păstrate în siguranță și în orice moment vă puteți schimba opinia făcând click pe link-ul de dezabonare din subsolul oricărui e-mail pe care îl primiți de la noi.
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Tort aperitiv cu mazare si crema de branza

de Rocsi 9

ieri la 21:00

Biscuiti fragezi cu branza sarata si seminte: Reteta simpla si gustoasa

de laura_n 7

ieri la 17:20

Pate de pui si dulceata de zmeura - O combinatie inedita si gustoasa pentru micul dejun

ieri la 13:15

Rețetă de vedetă. Marele tenor Luciano Pavarotti pregatea  Spaghetti aglio ca nimeni altul!

ieri la 11:14

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Constelatialeu

5425 puncte

laura_n

2133 puncte

Rocsi

1668 puncte

Caty

1258 puncte

oanapl

1127 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]