modules/forum/post.tpl

Cum sa scap de cosuri

08.08.2013 / 14:45

Nick: corinamar
Bucataras incepator
Bucataras din: 08.08.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

De  o perioada dstul de lunga de timp ma lupt cu afectiunea asta nesuferita , fara sa reusesc mare lucu. Am reusit doar sa scap temporar cu unele ceme, dar reapare de fiecare data si parca si mai vulgar. orice informatie legata de cum pot scapa mi-ar fi de mare ajtor mai ales acum cand sunt si mult mai hotarata sa scap d acnee!

Multumesc!

Citeaza

27.08.2013 / 00:19

Nick: mihaelar63
Bucataras Suprem
Bucataras din: 11.12.2009
Retete: 1926
Scrie-i mesaj privat

http://foodhospital.channel4.com/cases/case-file-adam/

http://foodhospital.channel4.com/conditions/acne-2/

http://www.formula-as.ro/2006/708/medicina-naturista-25/drojdia-de-bere-6809

Sa-ti fie de folos !!!

Acest mesaj a fost modificat de mihaelar63
Ultima editare: 27.08.2013 00:30:13

Citeaza

16.10.2013 / 13:56

Nick: tatiana01
Bucataras incepator
Bucataras din: 16.10.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Eu am obtinut rezultate faine cu un produs Derminax. Am fost inspirat ca l-am luat si ma bucur teribil deoarece acum nu mai am acnee deloc pe fata!

E super!

Citeaza

01.11.2013 / 10:42

Nick: FaNiCa
Bucataras incepator
Bucataras din: 01.11.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Incearca cu zeama de lamaie

Citeaza

05.11.2013 / 12:01

Nick: corinamar
Bucataras incepator
Bucataras din: 08.08.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Multumesc mult pentru raspunsuri. Cred ca o sa incerc o combinatie intre suplimentul ala naturist si zeama de lamaie. O sa va tin la curent!

O zi cat mai frumoasa!

Citeaza

13.11.2013 / 14:30

Nick: d_madisor
Bucataras incepator
Bucataras din: 06.09.2012
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

MIBAZON, UNGUENT PRODUS DE ANTIBIOTICE IASI , desi e unguent de uz veterinar face minuni la acnee

Citeaza

07.01.2014 / 12:09

Nick: tatiana01
Bucataras incepator
Bucataras din: 16.10.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Pai si se vindeca in totalitate acneea? Problema se pune daca provoaca efecte adverse sau daca rezultatele vor fi permanente. Spre exemplu, dupa ce termini tratamentul am auzit cazuri cand acneea a reaparut!

Cu suplimentul cu care amam reusit eu sa scap de cosuri rezulatatele au fost definitive si nu mi-a provocat nici un efect advers! E important sa alegi produsul care se potriveste cel mai bine pe metabolismul tau!

Citeaza

29.01.2014 / 11:30

Nick: corinamar
Bucataras incepator
Bucataras din: 08.08.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Tatiana in cat timp ai observat primele modificari dupa ce ai luat suplimentul Derminax? Citeam undeva ca si-ar face efectul  diferit in functie de metabolismul fiecarei persoane.

Si inca ceva, daca nu iti cer prea mult, m-ar interesa  ingredientii din suplimentul asta.

Multumesc mult!

Citeaza

27.02.2014 / 11:59

Nick: tatiana01
Bucataras incepator
Bucataras din: 16.10.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Buna ziua!

Primele rezultate le-am avut la circa 4 saptamani de la inceputul curei. In saptamana a 2-a  mi-a aparut mai multa acnee si ma speriasem putin, dar apoi a inceput sa se reduca suprafata ocupata de acnee! Daca o sa faci si sport in timpul curei si o sa mananci sanatos o sa fie super ok!

Citeaza

07.03.2014 / 15:56

Nick: cornelsab
Bucataras incepator
Bucataras din: 07.03.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Acneea e o problema destul de nasoala care  afecteaza  mare parte din populatia adolescenta. Daca nu sunt luate masuri la timp, acneea risca sa se extinda si apoi sa fie foarte greu de inlaturat. Din aceasta cauza trebuiesc luate masuri. Utilizarea unor suplimente naturiste pe baza de plante in detrimentul unor creme sau geluri pare sa fie din ce in ce mai folosita. Un supliment bunicel si destul de popular este Derminax. Cei care l-au folosit au pareri pozitive despre el, iar asta e un lucru bun.

Citeaza

12.03.2014 / 14:47

Nick: elenaq
Bucataras incepator
Bucataras din: 12.03.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Si eu folosesc suplimentul Derminax de 3 saptamani si vad ceva modificari. Au inceput sa-mi mai dispara din cosurile de pe fata si asta ma face sa cred ca o sa reusesc sa scap definitiv de ele la sfarsitul celor 4 luni de tratament cat  tine cura! O sa incerc sa-mi mentin curatenia si igiena fetei, pentru ca si asta ajuta destul de mult!

Citeaza

17.03.2014 / 11:23

Nick: ileana83
Bucataras incepator
Bucataras din: 17.03.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Nu stiu ce sa zic  cu suplimentele Derminax. Eu le folosesc de 2 saptamani, dar nu vad nici o modificare. Sper sa nu-mi fi luat pacaleala sau vreo chestie de genu. Ideea e ca mai am 2 luni de cura cu ele si pe urma pot sa-mi dau o parere finala. Pana atunci nu-mi ramane decat sa astept si sa sper ca aceste suplimente vor functiona si pe metabolismul meu!

Din ce am citit rezultatele difera in functie de metabolismul fiecarei persoane in general si asta imi da putin de gandit! Ma intreb ca poate e posibil  ca la mine astea sa nu mearga.

Citeaza

01.04.2014 / 12:29

Nick: pandea20
Bucataras incepator
Bucataras din: 01.04.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Am terminat astazi cura de 2 luni cu Derminax, dar vad ca nu mi-au disparut toate cosurile. Nu stiu de ce  organismul meu nu a reactionat prea bine la tratament, dar o sa fac o pauza de o luna  de zile dupa care o sa ma reapuc iarasi de cura cu suplimentul asta.

Sper sa ma ajute pana la urma si sa reusesc sa scap  in totalitate de acnee!

Citeaza

23.04.2014 / 11:01

Nick: ileana83
Bucataras incepator
Bucataras din: 17.03.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Buna ziua!

Nici la mine nu s-au observat cine stie ce modificari la inceput, dar dupa 3 saptamani produsul a inceput sa-si faca  cu adevarat efectul. Mai am mai mult de jumate din a doua cutie si rezultate pana acum au fost. Sincer nu stiu daca o sa scap in totalitate de acnee dar se vede un regres clar al acestei afectiuni. Posibil ca dupa ce termin cura asta de 2 luni sa fac o pauza de 2-3 saptamani si sa mai incep inca o cura. Poate ca atunci o sa scap definitiv de acnee.

In anturajul meu mai sunt inca 2 persoane care folosesc produsul asta si se pare ca la ei rezultatele sunt mai bunicele.  Cred ca rezultatele astea depind si de metabolismul fiecarei persoane sau de alti factori externi!

Numai bine!

Citeaza

27.05.2014 / 11:25

Nick: corapaun
Bucataras incepator
Bucataras din: 27.05.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Astazi am cumparat si eu o cutie din suplimentul Derminax si incepand cu ziua de maine o sa incep si eu cura cu acest produs naturist. Mi-am pus toate sperantele in acest produs, pentru ca pana acum am mai incercat o gramada de creme si unguente, si rezultatele au cam intarziat sa apara!

Voi in cat timp ati avut rezultate cu acest produs si mai ales m-ar interesa daca v-au produs efecte secundare. Acest lucru este foarte important pentru mine. Sincer nu as vrea sa iau un produs pentru a ma trata de acnee  si sa ma trezesc cu alta afectiune!

Multumesc mult!

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:
SUNTEM CEI MAI VESELI ȘI ACTIVI BUCATARAȘI
Felicitări!Un email de confirmare a fost trimis pe adresa ta.
Pentru a-ți valida contul, te rugăm sa dai click pe acest link.
Eroare!
Vă rugăm verificați datele introduse și reincercati!
Atentie!
Trebuie să acceptați opțiunile privind protecția datelor.
Atentie!
Aceasta adresa de email este deja in baza noastra de date.

Abonează-te la newsletter și intră în gașca noastră!

Sunt de acord ca datele mele personale să fie stocate și folosite pentru a primi noutăți și oferte comerciale.
Vă asigurăm că informațiile dumneavoastră vor fi păstrate în siguranță și în orice moment vă puteți schimba opinia făcând click pe link-ul de dezabonare din subsolul oricărui e-mail pe care îl primiți de la noi.
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Constelatialeu

5425 puncte

laura_n

2133 puncte

Rocsi

1668 puncte

Caty

1258 puncte

oanapl

1127 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]