modules/forum/post.tpl

A slabit careva cu suplimentele Ultra Slim?

18.10.2013 / 13:23

Nick: felicia83
Bucataras incepator
Bucataras din: 18.10.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Buna ziua!

Am vazut in ultima perioada o reclama dstul de mare la produsul asta si ma intrebm daca a folosit careva acest produs. Daca l-a folosit ar fi fain sa ne povesteasca si noua din experienta lui.

O zi buna!

Citeaza

23.10.2013 / 11:14

Nick: florycyk
Bucataras incepator
Bucataras din: 18.06.2013
Retete: 4
Scrie-i mesaj privat

felicia83 a spus:

Buna ziua! Am vazut in ultima perioada o reclama dstul de mare la produsul asta si ma intrebm daca a folosit careva acest produs. Daca l-a folosit ar fi fain sa ne povesteasca si noua din experienta lui. O zi buna!

 sincer nu prea cred in minuni 

am avut o prietena care a luat nu mai stiu ce fel de pastile pt slabit si dupa ce nu a mai luat(pt ca a terminat asa numita cura) a luat dublu in greutate asa ca mai bine din punctul meu de vedere fa sport si mananca sanatos

Citeaza

17.12.2013 / 14:25

Nick: matildas
Bucataras incepator
Bucataras din: 17.12.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Pe mine m-au ajutat sa  slabesc suplimentele naturiste Thermacuts. Le-am luat de pe sit-ul www.buythermacuts.ro din curiozitate mai mult si se pare ca de data asta le-am nimerit. Zic asta pentru ca inainte am tot incercat si alte suplimente dar rezultate nu au aparut. Probabil ca a contat si dieta pe care am tinut-o sau exercitiile fizice pe care le-am facut!

Citeaza

10.02.2014 / 16:26

Nick: gabitza11
Bucataras incepator
Bucataras din: 10.02.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Mie de folos mi-a fost un supliment pe baza de plante numit Thermacuts. Chiar daca eram foarte sceptica  in privinta unor rezultate deoarece am mai patit-o, cu pilule am zis ca e nevoie sa fac ceva.  Asa ca am zis sa mai incerc si cu produsul asta. Ma bucur ca a functionat acest produs deoarece  acu am mult mai multa incredere in mine si ma simt mult mai bine!

Citeaza

22.02.2014 / 12:35

Nick: RoxanaIonela
Bucataras incepator
Bucataras din: 18.02.2014
Retete: 4
Scrie-i mesaj privat

felicia83 a spus:

Buna ziua! Am vazut in ultima perioada o reclama dstul de mare la produsul asta si ma intrebm daca a folosit careva acest produs. Daca l-a folosit ar fi fain sa ne povesteasca si noua din experienta lui. O zi buna!

    Va spun din experienta,pastilele de slabit sunt o mare tampenie.!!!!!Dupa nastere am ramas cu 30 de kg,un adevarat soc pentru mine care toata viata am fost foarte slaba,si am incercat tot felul de metode minune dar fara nici un rezultat!

   Si intr-un final am ajuns tot prin multa „munca”sa dau jos.Am facut sport(nu la sala)am renuntat sa mananc dupa ora 18,si am renuntat la prajeli, sucuri carbogazoase,carne cat mai putina si facuta la cuptor sau pe aburi.In schimb am inceput sa mananc cat mai multe legume si fructe,Ceea ce nu am facut eu dar ar fi minunat sa puteti renunta la dulciuri:)

    Fara sa para a lauda dar schimband stilul de viata am ajuns sa cantaresc iar 55kg,avand in vedere ca am 170cm!

Citeaza

Recomandari pentru tine si casa ta

Multicooker Turbo Express

- 400 lei
1299.99 lei
899.99 lei

04.03.2014 / 15:54

Nick: danielafor
Bucataras incepator
Bucataras din: 04.03.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Suplimentele pentru slabit Ultra Slim  sunt facute in totalitate din plante, nu genereaza efecte secundare si in plus poate fi foarte usor de asimilat  de organism.  Produsul poate fi cumparat  de pe http://ultra-slim.ro

Citeaza

03.04.2014 / 15:47

Nick: marinela09
Bucataras incepator
Bucataras din: 03.04.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Si eu folosesc suplimentul Ultra Slim si sunt destul de mltumit de rezultatele pe care le-am obtinut cu el. Acest produs este unul natural  si nu mi-a generat vreun efect advers. Fiind facut din plante produsul este destul de eficient.

Citeaza

24.04.2014 / 15:09

Nick: karlita11
Bucataras incepator
Bucataras din: 24.04.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Eu folosesc de 4 zile suplimentul cu extract de cafea verde Green Coffee Plus si pana acu nu vad nimic. Poate ca sunt si putin paranoia pentru ca ma cantaresc  dupa fiecare pilula luata dar eu imi doresc din tot sufletul sa slabesc. Am cumparat 3 cutii din acest supliment si o sa fac o cura pe o perioada de 3 luni de zile. Produsul se gaseste pe http://www.greencoffeeplus.ro

Sper sa ma ajute sa scap de kilogramele in plus, pentru ca ma simt extrem de aiurea cu kilogramele acuale!

Citeaza

19.05.2014 / 14:28

Nick: myrelap
Bucataras incepator
Bucataras din: 19.05.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Cu Green Coffee Plus am facut si eu cura pe o perioada de 3 luni de zile si intr-adevar produsul este unul foarte bun. Pe mine m-a ajutat si la detoxifierea organismului nu doar la scaderea in greutate. Sincer sunt foarte multumita de rezultatele pe care le-am obtinut  cu acest produs. Extractul de cafea verde din compozitia produsului si-a facut foarte bine efectul!

Citeaza

23.05.2014 / 17:37

Nick: CrinaN
Bucataras incepator
Bucataras din: 23.05.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Eu am slabit cu Acai SE in combinatie cu Green Coffee Bean si Herbal Slim. Le-am gasit la www.remedii-online.ro Recomand toate produsele din site-ul lor!

Citeaza

26.05.2014 / 14:49

Nick: ioans
Bucataras incepator
Bucataras din: 26.05.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Pentru scaderea in greutate se pot folosi tot felul de suplimente care sa ajute la pierderea kilogramelor si la  arderea grasimilor. De preferat e ca atunci cand te decizi sa folosesti un supliment ar fi bine sa alegi un produs care nu genereaza efecte adverse si care nu afecteaza buna functionare a organismului. Eu am folosit un supliment  foarte bun in urma cu cateva luni si am avut rezultate destul de bune! Produsul se numeste Thermacuts, iar eu l-am luat de pe sit-ul http://buythermacuts.ro

Citeaza

04.06.2014 / 17:57

Nick: LauraC
Bucataras incepator
Bucataras din: 04.06.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Combinatia Acai Se cu Green Coffee Bean este buna!

Citeaza

04.08.2014 / 16:18

Nick: robert_badica
Bucataras grozav
Bucataras din: 30.06.2014
Retete: 151
Scrie-i mesaj privat

 NU AM INCERCAT!

Citeaza

12.10.2014 / 13:45

Nick: violeta30
Bucataras talentat
Bucataras din: 17.08.2013
Retete: 201
Scrie-i mesaj privat

 Nu mai incercati sa slabiti cu suplimente. Va imbolnaviti si nu va mai face nici un doctor bine. Secretul este in alimentatie, evitati pe cat posibil alimentele procesate, acolo este cauza. Se folosesc foarte multe substante periculoase care nu se mai elimina din organism si ingreuneaza metabolismul. Societatea din ziua de azi pune accent doar pe aspectul fizic, iar multe fete ajung in spital sau mai grav, pe lumea cealalta. Tin minte ca pana in anii 90 vedeam rar persoane grase sau bolnave si nu ca am fi mancat prost sau din lipsa alimentelor. Nu se murea pe capete ca acum, mureau oamenii de batranete sau poate in accidente (foarte rar).  Iaurtul era iaurt, laptele era de vaca si nu reconstituit, mezelurile chiar daca aveau in compozitie soia erau mult mai sanatoase, puii nu erau injectati ca sa arate mai bine  , dar cel mai interesant, se gatea foarte mult in casa, iar dulciurile nu se cumparau de la magazin sau de la cofetarie, ci se faceau in casa ! Eu duc o lupta continua cu fetita mea sa nu consume prostiile de dulciuri de la magazin (sucuri de 1 leu pungulita, jeleurile sub toate formele posibile - limba de vampir  ochi de "sticla") pe care copiii cu care se joaca le cumpara mereu. Acelea sunt cancer in toata regula ! Cel mai bine este sa gatiti  in casa cat puteti,  indiferent de cat de obosita vii de la servici. O sanatate de fier se mentine  cu sacrificii ! Va doresc multa sanatatate ! 

Citeaza

21.01.2019 / 09:44

Nick: RosuEleonor
Bucataras incepator
Bucataras din: 03.01.2019
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

felicia83 a spus:

Buna ziua! Am vazut in ultima perioada o reclama dstul de mare la produsul asta si ma intrebm daca a folosit careva acest produs. Daca l-a folosit ar fi fain sa ne povesteasca si noua din experienta lui. O zi buna!

Utra Slim este o pastila de slabit acceptabila. Ajuta in curele de slabit daca este luata corespunzator. Ca la orice supliment de slabit este recomandata a se tine in paralel o dieta si un program de exercitii fizice.

Ultra Slim este si un bun energizant folosit des de cei care vor sa slabeasca si sa isi modeleze corpul mergand la sala. Produsul se gaseste in doua variante: una pt femei si una pt barbati. Va trebui sa fii un pic atenta cand dai comanda sa nu le incurci, pagina oficiala este un pic confuza. 

Suplimentul pare a contine doar extracte naturale de slabit precum:

  • Extract de ceai verde
  • Tirozina
  • Extract de portocale amare
  • Extract de guarana
  • Piperina
  • Cafeina

Cat despre reactiile adverse nu am gasit niici o plangere pe forumurile cu pareri dar este contraindicat a se folosii daca esti insarcinata sau alaptezi.  

Rezultatele sunt cat de cat rapide in cazul in care folosesti o alimentatie sanatoasa si practici sport. Pentru a evita efectul yoyo dupa ce ai terminat tratamentul cu pastilele incearca sa iti mentii noul stil de viata. Adica atentie la ce mananci si miscare, efort.

Pretul lor este 120 roni doua cutii iar taxa de transport este 20 de roni.

 

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:
SUNTEM CEI MAI VESELI ȘI ACTIVI BUCATARAȘI
Felicitări!Un email de confirmare a fost trimis pe adresa ta.
Pentru a-ți valida contul, te rugăm sa dai click pe acest link.
Eroare!
Vă rugăm verificați datele introduse și reincercati!
Atentie!
Trebuie să acceptați opțiunile privind protecția datelor.
Atentie!
Aceasta adresa de email este deja in baza noastra de date.

Abonează-te la newsletter și intră în gașca noastră!

Sunt de acord ca datele mele personale să fie stocate și folosite pentru a primi noutăți și oferte comerciale.
Vă asigurăm că informațiile dumneavoastră vor fi păstrate în siguranță și în orice moment vă puteți schimba opinia făcând click pe link-ul de dezabonare din subsolul oricărui e-mail pe care îl primiți de la noi.
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Constelatialeu

5425 puncte

laura_n

2133 puncte

Rocsi

1668 puncte

Caty

1258 puncte

oanapl

1127 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]