Surprize la premiile Decorix.ro

Postat de Bucataras in Concurs pe 29 Iul 2010 | 4964 vizualizari

Comentarii (71)

30.07.2010, 10:36

Felicit si eu primele 10 clasate! Bravo fetelor! Multa bafta in continuare!
Si multumesc mult Bucataras pentru cei 15 galbeni! Nici nu speram sa castig si eu ceva!

30.07.2010, 10:54

Felicitari inca o data tuturor castigatorilor participantilor si laudabil gestul facut de bucataras

30.07.2010, 11:00

ce muzica minunata...

30.07.2010, 11:27

braavo la cele 10 fete si fecilitari pentru cei de la decorix pentru gest...si multumim mult si noi sefu k ne-ai facut un asa cadou...nu ma asteptam...

30.07.2010, 11:55

"si laudabil gestul facut de bucataras"...................a zis candva Gaby ca bossu-i generos

30.07.2010, 12:18

Vreau sa va zic si eu felicitari tuturor participantilor si va multumesc pentru banuti

30.07.2010, 17:21

yupiiiii! multumim shefu, buctaras e cel mai tare! felicitari fetelor de pe primele 10 locuri, sa va bucurati de premii, felicitari si la cele cu cei 15 galbeni! ce m0am bucurat si eu s apoit sa-mi iau castelul! acum mai am de tras pt.formele de bomboane!poate mai organizeaza bucataras alte concursuri surpriza cu acumulari mari de puncte !

30.07.2010, 18:04

eu de ce nu pot vota?

30.07.2010, 18:24

ti-am mai spus...................pentru ca te-am votat eu

30.07.2010, 18:27

aaa, de asta deci))

30.07.2010, 20:55

Multumim bucataras pentru concurs si pentru premiile frumoase oferite.

30.07.2010, 20:59

Felicitari din inima castigatorilor, dar si participantilor la concurs! Multumesc pentru galbenii acumulati, pentru ca chiar au fost o surpriza placuta pentru mine.
La cat mai multe concursuri interesante!

01.08.2010, 00:26

sintem cea mai tare echipa

ela

ela
01.08.2010, 00:29

01.08.2010, 23:18

02.08.2010, 09:11

felicitari din toata inima la fete , sa stapaniti premiile cu placere, eu din pacate am fost lipsita o luna de internet din cauza reparatiei si nu am putut vota, insa ma bucur pentru voi ca ati primit premiile dorite

02.08.2010, 14:38

Felicitari castigatorilor ! Si multumesc pentru galbenii !!

05.08.2010, 12:07

Felicitari castigatoarelor si participantilor!!!! Multumesc de galbeni Bucataras

Ina

Ina
05.08.2010, 22:50

Hai ca m-am trezit si eu Felicitarile mele, fetelor! Sa stapaniti sanatoase premiile si/sau galbiorii

07.08.2010, 00:01

Pfuaiiiiiii Ina, eu m-am trezit si mai tarziu. Cu multumiri pt galbenii castigati. Felicitari inca odata castigatoarelor! Bucataras, esti generos!

11.08.2010, 22:46

Ce facem cu galbenii? Sefu, sefuuuuuuuu, acum m-am trrezit, ce fac mai departe cu galbiorii, astept sa mai strang sau ii cheltui.