schimbare addresa de e-mail

05.01.2014 / 10:48

Nick: Sandie
Bucataras incepator
Bucataras din: 08.12.2010
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Am schimbat addresa mea de e-mail, cum o pot adauga la accountul meu fara sa trebuiasca sa ma inregistrez din nou, sa fac schimbari la accountul meu sau sa pierd retele salvate? Deasemenea cum pot anula vechea addresa? Multumesc pentru ajutor.

Citeaza

12.01.2014 / 00:15

Nick: gaby_d
Bucataras Minunat
Bucataras din: 14.10.2009
Retete: 599
Scrie-i mesaj privat

Sandie a spus:

Am schimbat addresa mea de e-mail, cum o pot adauga la accountul meu fara sa trebuiasca sa ma inregistrez din nou, sa fac schimbari la accountul meu sau sa pierd retele salvate? Deasemenea cum pot anula vechea addresa? Multumesc pentru ajutor.

trimite te rog un mesaj privat catre bucataras sau un mail pe adresa hello@bucataras.ro  si scrie acolo exact ce doresti

Citeaza

16.07.2014 / 11:35

Nick: sweet_laurash
Bucataras incepator
Bucataras din: 19.06.2014
Retete: 5
Scrie-i mesaj privat

gaby_d a spus:

trimite te rog un mesaj privat catre bucataras sau un mail pe adresa hello@bucataras.ro  si scrie acolo exact ce doresti

Buna ziua! 

Ma numesc sweet_laurash si as vrea sa imi sterg contul de bucataras.ro, insa nu stiu cum. Asa ca... am o mica intrebare: imi puteti spune dumneavoastra cum? Ar fi un gest nemaipomenit de frumos!  O zi buna in cotinuare!

Cu drag.

sweet_laurash                                         

Acest mesaj a fost modificat de sweet_laurash
Ultima editare: 16.07.2014 11:35:23

Citeaza

16.07.2014 / 16:19

Nick: gaby_d
Bucataras Minunat
Bucataras din: 14.10.2009
Retete: 599
Scrie-i mesaj privat

Ti-am raspuns pe facebook .

Citeaza

Recomandari pentru tine si casa ta

Crockpot Express

- 20 %
999.99 lei
799.99 lei
PLATA IN RATE FARA DOBANDA
pana la 12 rate
Selecteaza categoria de interes:
SUNTEM CEI MAI VESELI ȘI ACTIVI BUCATARAȘI
Felicitări!Un email de confirmare a fost trimis pe adresa ta.
Pentru a-ți valida contul, te rugăm sa dai click pe acest link.
Eroare!
Vă rugăm verificați datele introduse și reincercati!
Atentie!
Trebuie să acceptați opțiunile privind protecția datelor.
Atentie!
Aceasta adresa de email este deja in baza noastra de date.

Abonează-te la newsletter și intră în gașca noastră!

Sunt de acord ca datele mele personale să fie stocate și folosite pentru a primi noutăți și oferte comerciale.
Vă asigurăm că informațiile dumneavoastră vor fi păstrate în siguranță și în orice moment vă puteți schimba opinia făcând click pe link-ul de dezabonare din subsolul oricărui e-mail pe care îl primiți de la noi.

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

utilizatori

mihaelar63

4879 puncte

Rocsi

4490 puncte

Constelatialeu

4267 puncte

Lau

Lau 9

4125 puncte