modules/forum/post.tpl

Caderea parului

06.06.2019 / 13:41

Nick: ileana83
Bucataras incepator
Bucataras din: 17.03.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Cel mai bine e sa apelam la produse naturiste care sa nu ne puna in pericol sanatatea si sa nu ne  provoace efecte secundare!

Citeaza

23.06.2019 / 04:44

Nick: ZalinaZix9
Bucataras incepator
Bucataras din: 20.06.2019
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Aveți dreptate. Trebuie de folosit produse naturiste. Un video informativ la tema dată: https://www.youtube.com/watch?v=250-2A_MxXE Cine are nevoie il puteți salva cu ajutorul savefrome. Eu cînd m-am ciocnit cu căderea părului credeam că ceva nu e ok din cauza alimentației, dar totul s-a reglat la normal. 

Citeaza

27.06.2019 / 11:20

Nick: ileana83
Bucataras incepator
Bucataras din: 17.03.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

ZalinaZix9 a spus:

 Aveți dreptate. Trebuie de folosit produse naturiste. Un video informativ la tema dată:  https://www.youtube.com/watch?v=250-2A_MxXE  Cine are nevoie il puteți salva cu ajutorul  savefrome . Eu cînd m-am ciocnit cu căderea părului credeam că ceva nu e ok din cauza alimentației, dar totul s-a reglat la normal. 

 Asa este!

Citeaza

17.07.2019 / 11:06

Nick: ileana83
Bucataras incepator
Bucataras din: 17.03.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Pentru caderea parului se pot folosi si  suplimente care sa opreasca  caderea parului.

Caderea parului de regula e generata de lipsa de minerale din organism in special magneziu, zinc sau acid folic.

Citeaza

11.10.2019 / 11:42

Nick: Woda
Bucataras incepator
Bucataras din: 05.06.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Pentru stoparea caderii parului exista tot felul de produse care pot sa ajute la  asa ceva. Produsele cu vitamine si minerale pot fi de  folos  in astfel de cazuri!

Citeaza

02.08.2021 / 01:27

Nick: StephPop
Bucataras incepator
Bucataras din: 02.08.2021
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

marya1 a spus:

Buna ziua! Lolo in  cat timp au aparut primele rezultate la tine dupa ce ai folosit suplimentul ala? Nu de alta dar astazi am luat si eu o cutie si sa stiu la ce sa ma astept.  In paralel o sa iau si ceva vitamine pentru par pentru ca si asta ajuta destul de mult la intarirea radacinii firului de par si la stoparea caderii parului. O zi cat mai  frumoasa!

 Am o prietena care are grava situatia cu caderea parului, orice suplimente lua nu i se imbunatatea situatia si a ajuns sa mearga la dermatolog, unde i-au propus sa faca niste tratamente cu injectii (Alea chiar au efect), ori na in cel mai rau caz implant de par....

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:
SUNTEM CEI MAI VESELI ȘI ACTIVI BUCATARAȘI
Felicitări!Un email de confirmare a fost trimis pe adresa ta.
Pentru a-ți valida contul, te rugăm sa dai click pe acest link.
Eroare!
Vă rugăm verificați datele introduse și reincercati!
Atentie!
Trebuie să acceptați opțiunile privind protecția datelor.
Atentie!
Aceasta adresa de email este deja in baza noastra de date.

Abonează-te la newsletter și intră în gașca noastră!

Sunt de acord ca datele mele personale să fie stocate și folosite pentru a primi noutăți și oferte comerciale.
Vă asigurăm că informațiile dumneavoastră vor fi păstrate în siguranță și în orice moment vă puteți schimba opinia făcând click pe link-ul de dezabonare din subsolul oricărui e-mail pe care îl primiți de la noi.
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Constelatialeu

5425 puncte

laura_n

2133 puncte

Rocsi

1668 puncte

Caty

1258 puncte

oanapl

1127 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]