modules/forum/post.tpl

contact bucataras.ro

23.06.2015 / 13:34

Nick: marcelalidia22
Bucataras incepator
Bucataras din: 21.02.2013
Retete: 19
Scrie-i mesaj privat

 Cine imi poate spune cum pot schimba password-ul din pagina personala, deoarece trebuie sa cer de fiecare data un password provizoriu si am contactat pe adresa bucataras.ro , dar nimeni nu imi raspunde de la adresa la care am trimis email ca sa imi spuna de unde din pagina parsonala se poate schimba password-ul.

Sau daca cumva stiti adresa de email de la bucataras.ro...deoarece eu am scris la adresa care am gasit-o la pagina bucataras.ro.

Va multumesc pentru raspuns!

marcelalidia22

Citeaza

23.06.2015 / 21:02

Nick: Ina
Bucataras Chef
Bucataras din: 09.04.2010
Retete: 579
Scrie-i mesaj privat

marcelalidia22 a spus:

 Cine imi poate spune cum pot schimba password-ul din pagina personala, deoarece trebuie sa cer de fiecare data un password provizoriu si am contactat pe adresa bucataras.ro , dar nimeni nu imi raspunde de la adresa la care am trimis email ca sa imi spuna de unde din pagina parsonala se poate schimba password-ul. Sau daca cumva stiti adresa de email de la bucataras.ro...deoarece eu am scris la adresa care am gasit-o la pagina bucataras.ro. Va multumesc pentru raspuns! marcelalidia22

 scrie un mesaj privat lui  Bucataras     

Citeaza

24.06.2015 / 10:18

Nick: gaby_d
Bucataras Minunat
Bucataras din: 14.10.2009
Retete: 614
Scrie-i mesaj privat

Da clik pe linkul acesta - www.bucataras.ro/permalink/326371/

Te duce la imaginea in care ti-am explicat pasii.

in primul rand clik pe avatarul tau si ti se deschide asa cum ti-am facut eu in capturi.

Sper sa intelegi.

Citeaza

29.11.2023 / 11:56

Nick: yonay74685
Bucataras incepator
Bucataras din: 29.11.2023
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 This Mens Christmas Blazer will definitely make a statement and create a lasting impression on everyone around you, whether you're attending a formal dinner or a laid-back workplace party on Christmas.

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:
SUNTEM CEI MAI VESELI ȘI ACTIVI BUCATARAȘI
Felicitări!Un email de confirmare a fost trimis pe adresa ta.
Pentru a-ți valida contul, te rugăm sa dai click pe acest link.
Eroare!
Vă rugăm verificați datele introduse și reincercati!
Atentie!
Trebuie să acceptați opțiunile privind protecția datelor.
Atentie!
Aceasta adresa de email este deja in baza noastra de date.

Abonează-te la newsletter și intră în gașca noastră!

Sunt de acord ca datele mele personale să fie stocate și folosite pentru a primi noutăți și oferte comerciale.
Vă asigurăm că informațiile dumneavoastră vor fi păstrate în siguranță și în orice moment vă puteți schimba opinia făcând click pe link-ul de dezabonare din subsolul oricărui e-mail pe care îl primiți de la noi.

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Constelatialeu

5425 puncte

laura_n

2133 puncte

Rocsi

1668 puncte

Caty

1258 puncte

oanapl

1127 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]