modules/forum/post.tpl

Am o intrebare.

19.01.2016 / 19:09

Nick: iri_love
Bucataras incepator
Bucataras din: 22.12.2011
Retete: 242
Scrie-i mesaj privat

 Acum cateva zile aveam 69 de galbeni si m_ am gandit sa ii ,,risipesc,, pe ceva din camara(ca si asa ii strang greu, mai bine sa le duc dorul, decat grija)........am ales o tava pentru pizza din tefal.Pana aici toate bune si frumoase, dar nu am primit nici un raspuns, nici ca vine , nici ca nu vine tava la mine......Am facut aceastaa investitie pentru fetita mea care este inebunita dupa pizza margherita, cu mult sos de bulion si mozzarela. As dori daca se poate sa primesc si eu un raspuns. Multumesc anticipat!

Citeaza

20.01.2016 / 13:46

Nick: deyutzky
Bucataras senzational
Bucataras din: 05.01.2011
Retete: 366
Scrie-i mesaj privat

iri_love a spus:

 Acum cateva zile aveam 69 de galbeni si m_ am gandit sa ii ,,risipesc,, pe ceva din camara(ca si asa ii strang greu, mai bine sa le duc dorul, decat grija)........am ales o tava pentru pizza din tefal.Pana aici toate bune si frumoase, dar nu am primit nici un raspuns, nici ca vine , nici ca nu vine tava la mine......Am facut aceastaa investitie pentru fetita mea care este inebunita dupa pizza margherita, cu mult sos de bulion si mozzarela. As dori daca se poate sa primesc si eu un raspuns. Multumesc anticipat!

 Buna, Iri. Daca ti s-au scazut galbenii din cont inseamna ca vei primi tava. Nu stiu sa-ti spun exact cand o vei primi, dar te asigur ca vei primi si un mesaj de confirmare, poate dura si cateva zile sau o saptamana, nu stiu sigur cat. Te pup. 

Citeaza

20.01.2016 / 15:08

Nick: iri_love
Bucataras incepator
Bucataras din: 22.12.2011
Retete: 242
Scrie-i mesaj privat

deyutzky a spus:

 Buna, Iri. Daca ti s-au scazut galbenii din cont inseamna ca vei primi tava. Nu stiu sa-ti spun exact cand o vei primi, dar te asigur ca vei primi si un mesaj de confirmare, poate dura si cateva zile sau o saptamana, nu stiu sigur cat.  Te pup. 

 Multumesc mult!

Citeaza

26.01.2016 / 20:34

Nick: iri_love
Bucataras incepator
Bucataras din: 22.12.2011
Retete: 242
Scrie-i mesaj privat

 Așteptat  si tot astept acea tava pe care am cumparat-o din galbenii mei , de doua săptămâni. ....Se vede ca am ramas fara galbeni dar si fără  tava.....Multumesc, dar nu stiu cui pentru asa ceva!😯😯😯😯😯😯

Acest mesaj a fost modificat de iri_love
Ultima editare: 26.01.2016 20:35:26

Citeaza

27.01.2016 / 17:24

Nick: mihasara
Bucataras incepator
Bucataras din: 01.06.2010
Retete: 111
Scrie-i mesaj privat

 Si eu am patit acelasi lucru. Am comandat ceva din camara, s-au scauzt galbenii dar doar atat. Nici o alta veste:(

Citeaza

29.01.2016 / 22:25

Nick: gaby_d
Bucataras Minunat
Bucataras din: 14.10.2009
Retete: 614
Scrie-i mesaj privat

Tot ce ati comandat veti primi.

Sunt extrem de multe colete de trimis, in toate colturile tarii. Sunt cumulate cu cele de sub bradul de Craciun si dureaza.

Oricum neserios nu a fost NICIODATA bucataras.ro.

Doar rabdare, atat.

Citeaza

30.01.2016 / 13:52

Nick: Ina
Bucataras Chef
Bucataras din: 09.04.2010
Retete: 579
Scrie-i mesaj privat

La cateva zile de la comanda primiti mesaj "comanda confirmata" .

Cand primiti mesajul "comanda livrata" trebuie sa asteptati 2-3 zile si primiti coletul :) 

Cei ce comanda mai des stiu ca produsele se primesc in 30-45 zile de la comanda 

Citeaza

30.01.2016 / 14:43

Nick: iri_love
Bucataras incepator
Bucataras din: 22.12.2011
Retete: 242
Scrie-i mesaj privat

 Mulțumesc fetelor!

Citeaza

22.02.2016 / 16:46

Nick: iri_love
Bucataras incepator
Bucataras din: 22.12.2011
Retete: 242
Scrie-i mesaj privat

 Buna ziua , vreau sa anunț ca am primit tava ce o astepram. Sunt super bucuroasă si abea astept sa fac prima puzza margheritta, pentru fata mea. Multumesc din inimă!  Am ajuns sa chiui de bucurie....iuhu, iuhu, iuhu.....si arata si bine tava asa cum imi doream. Multumesc!

Citeaza

24.02.2016 / 21:53

Nick: eumimi
Bucataras Chef
Bucataras din: 27.09.2014
Retete: 610
Scrie-i mesaj privat

 Sa o folosesti cu drag!

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:
SUNTEM CEI MAI VESELI ȘI ACTIVI BUCATARAȘI
Felicitări!Un email de confirmare a fost trimis pe adresa ta.
Pentru a-ți valida contul, te rugăm sa dai click pe acest link.
Eroare!
Vă rugăm verificați datele introduse și reincercati!
Atentie!
Trebuie să acceptați opțiunile privind protecția datelor.
Atentie!
Aceasta adresa de email este deja in baza noastra de date.

Abonează-te la newsletter și intră în gașca noastră!

Sunt de acord ca datele mele personale să fie stocate și folosite pentru a primi noutăți și oferte comerciale.
Vă asigurăm că informațiile dumneavoastră vor fi păstrate în siguranță și în orice moment vă puteți schimba opinia făcând click pe link-ul de dezabonare din subsolul oricărui e-mail pe care îl primiți de la noi.
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Constelatialeu

5425 puncte

laura_n

2133 puncte

Rocsi

1668 puncte

Caty

1258 puncte

oanapl

1127 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]