tratament pentru caderea parului

22.02.2018 / 12:35

Nick: Cristina82
Bucataras incepator
Bucataras din: 14.02.2018
Retete: 12
Scrie-i mesaj privat

Stie cineva de ce cade parul foarte mult? Sau aveti vreun tratament naturist?

Citeaza

07.03.2018 / 13:43

Nick: ramoio
Bucataras incepator
Bucataras din: 30.06.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Pentru  stoparea caderii parului eu folosesc halier un supliment din plante. E alcatuit din ingredienti naturali si nu genereaza efecte secundare.

Citeaza

12.04.2018 / 10:30

Nick: ileana83
Bucataras incepator
Bucataras din: 17.03.2014
Scrie-i mesaj privat

Si folixin e un produs ok pentru par. Ii creste rezistenta firului de par, parul nu mai cade atat de mult si asta face ca in timp acesta sa se indeseasca. Asta inseamna ca poate ajuta si in  cazurile in care parul este rar prin anumite zone ale capului.

Citeaza

26.04.2018 / 14:05

Nick: dariuss
Bucataras incepator
Bucataras din: 26.04.2018
Scrie-i mesaj privat

Am folosit si eu folixin si chiar este ok. Pentru problemele cu caderea parului eu mi-am schimbat cam tot ce folosesc incepand de la sampon, pana la balsam si alte tratamente pentru par. Iti recomanda produsele de la beautyoneshop parca se numesc..sunt ceva mai scumpe, dar din partea mea si-au cam facut treaba..acum imi mai cad cate 3-4 fire, dar e mult mai bine ca inainte cand le strangeam cu pumnul.

Citeaza

07.05.2018 / 14:35

Nick: karlita11
Bucataras incepator
Bucataras din: 24.04.2014
Scrie-i mesaj privat

dariuss a spus:

Am folosit si eu folixin si chiar este ok. Pentru problemele cu caderea parului eu mi-am schimbat cam tot ce folosesc incepand de la sampon, pana la balsam si alte tratamente pentru par. Iti recomanda produsele de la beautyoneshop parca se numesc..sunt ceva mai scumpe, dar din partea mea si-au cam facut treaba..acum imi mai cad cate 3-4 fire, dar e mult mai bine ca inainte cand le strangeam cu pumnul.

Si mastile facute acasa pot fi si ele la fel de bune pentru stoparea caderii parului.

Citeaza

Recomandari pentru tine si casa ta

PLATA IN RATE FARA DOBANDA
pana la 12 rate

11.05.2018 / 12:36

Nick: marya1
Bucataras incepator
Bucataras din: 01.07.2014
Scrie-i mesaj privat

Un produs  interesant  pentru stoparea caderii parului  este si folixin un supliment din plante.

Citeaza

24.05.2018 / 13:23

Bucataras incepator
Scrie-i mesaj privat

Cu frunze de nuc fierte  a incercat careva sa opreasca caderea parului? Am auzit de acest remediu care cica ar fi eficient si chiar sunt curios de acest lucru.

Multumesc!

Citeaza

19.07.2018 / 19:56

Nick: alinastroe
Bucataras incepator
Bucataras din: 26.04.2018
Scrie-i mesaj privat

Eu am fost la un salon de infrumusetare din Cluj si m-au tratat cu niste solutii(nu le mai stiu denumirea) care m-au ajutat enorm. Dupa cateva sedinte, nu prea imi mai cade parul..

Citeaza

18.09.2018 / 11:42

Nick: zortea
Bucataras incepator
Bucataras din: 06.06.2014
Scrie-i mesaj privat

Poti sa te interesezi te rog cum se numea solutia aia. Oricum cred ca functioneaza diferit in functie de tipul de par pe care il are fiecare dintre noi.

Citeaza

20.02.2019 / 14:04

Bucataras incepator
Scrie-i mesaj privat

karlita11 a spus:

Si mastile facute acasa pot fi si ele la fel de bune pentru stoparea caderii parului.

Cu o atentie mare trebuie sa privim si  lipsa vitaminelor din organism. Daca lipsesete o anumita vitamina poate da si aceasta cadere a parului.

Citeaza

26.02.2019 / 13:22

Bucataras incepator
Scrie-i mesaj privat

karlita11 a spus:

Caderea parului  se produce din cauza faptului ca exista in corp o lipsa de vitamine sau minerale.

Citeaza

04.04.2019 / 13:46

Bucataras incepator
Scrie-i mesaj privat

Produsele pentru stoparea caderii parului  pot sa provoace unele probleme de tipul alergiilor, si dependentelor.

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:
SUNTEM CEI MAI VESELI ȘI ACTIVI BUCATARAȘI
Felicitări!Un email de confirmare a fost trimis pe adresa ta.
Pentru a-ți valida contul, te rugăm sa dai click pe acest link.
Eroare!
Vă rugăm verificați datele introduse și reincercati!
Atentie!
Trebuie să acceptați opțiunile privind protecția datelor.
Atentie!
Aceasta adresa de email este deja in baza noastra de date.

Abonează-te la newsletter și intră în gașca noastră!

Sunt de acord ca datele mele personale să fie stocate și folosite pentru a primi noutăți și oferte comerciale.
Vă asigurăm că informațiile dumneavoastră vor fi păstrate în siguranță și în orice moment vă puteți schimba opinia făcând click pe link-ul de dezabonare din subsolul oricărui e-mail pe care îl primiți de la noi.

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

utilizatori

MotanLaOale

6490 puncte

Rocsi

6225 puncte

RODIMUR

3958 puncte

anuta

3714 puncte

Panacris