modules/forum/post.tpl

Ajuta o mama!

14.06.2018 / 09:42

Nick: Bucataras
Bucataras suprem
Bucataras din: 19.07.2008
Retete: 617
Scrie-i mesaj privat

Dragii mei bucatarasi de pretutindeni, stiu ca dincolo de talentul vostru culinar, sunteti si inimosi si dornici de a ajuta pe cineva in nevoie.

Bucatarasul nostru Dya are o prietena aflata intr-o situatie medicala grea si ar dori sa ii dam o mana de ajutor financiar. Orice suma este binevenita, ma gandesc ca am putea sa oferim spre vanzare produse la care putem renunta si astfel sa facem o fapta nobila, iar banii rezultati sa ajunga acolo unde este nevoie. Pentru cei dornici sa ajute, aici gasiti contul in care puteti efectua donatiile:

RO11INGB0000999907397836, titular cont Daniela Andrei! Va multumesc si va urez spor la fapte bune! :x

(Daniela a creat si un grup de facebook unde va puteti inscrie si unde puteti licita sau oferi spre licitatie obiecte care ar putea incuraja mai mult strangerea banutilor: https://www.facebook.com/groups/397658344052129/. Pentru mai multe detalii, va rog sa o contactati in privat pe Daniela.) Va multumesc!

Acest mesaj a fost modificat de Bucataras
Ultima editare: 14.06.2018 10:16:20

Citeaza

15.06.2018 / 22:50

Nick: Dya
Bucataras senzational
Bucataras din: 25.10.2010
Retete: 651
Scrie-i mesaj privat

Bucataras a spus:

Dragii mei bucatarasi de pretutindeni, stiu ca dincolo de talentul vostru culinar, sunteti si inimosi si dornici de a ajuta pe cineva in nevoie. Bucatarasul nostru Dya are o prietena aflata intr-o situatie medicala grea si ar dori sa ii dam o mana de ajutor financiar. Orice suma este binevenita, ma gandesc ca am putea sa oferim spre vanzare produse la care putem renunta si astfel sa facem o fapta nobila, iar banii rezultati sa ajunga acolo unde este nevoie. Pentru cei dornici sa ajute, aici gasiti contul in care puteti efectua donatiile: RO11INGB0000999907397836, titular cont Daniela Andrei! Va multumesc si va urez spor la fapte bune! :x (Daniela a creat si un grup de facebook unde va puteti inscrie si unde puteti licita sau oferi spre licitatie obiecte care ar putea incuraja mai mult strangerea banutilor: https://www.facebook.com/groups/397658344052129/. Pentru mai multe detalii, va rog sa o contactati in privat pe Daniela.) Va multumesc!

 Multumesc enorm pentru ajutor! Multumesc celor care, fara sa ma cunoasca, mi-au oferit increderea lor! Mi-au redat speranta ca inca mai exista oameni cu suflet, oameni buni si cu credinta in minuni! Multumesc pentru ca imi distrageti atentia de la nepasarea celor care sunt in cea mai mare masura sa ajute... Am luat greu aceasta decizie,,, prietena mea nu isi doreste ajutorul, vrea doar sa ne comportam "normal", insa nu pot ramane indiferenta. Oricare ar fi resursele de care dispun in acest moment, acestea vor fi insuficiente! Este o lupta grea si este nevoie de ajutor! Va multumesc tare! Va doresc sanatate, inainte de orice altceva! Va imbratisez cu drag!

Citeaza

07.08.2022 / 01:21

Nick: killersmile
Bucataras incepator
Bucataras din: 05.08.2022
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Bucataras a spus:

Dragii mei bucatarasi de pretutindeni, stiu ca dincolo de talentul vostru culinar, sunteti si inimosi si dornici de a ajuta pe cineva in nevoie. Bucatarasul nostru Dya are o prietena aflata intr-o situatie medicala grea si ar dori sa ii dam o mana de ajutor financiar. Orice suma este binevenita, ma gandesc ca am putea sa oferim spre vanzare produse la care putem renunta si astfel sa facem o fapta nobila, iar banii rezultati sa ajunga acolo unde este nevoie. Pentru cei dornici sa ajute, aici gasiti contul in care puteti efectua donatiile: RO11INGB0000999907397836, titular cont Daniela Andrei! Va multumesc si va urez spor la fapte bune! :x (Daniela a creat si un grup de facebook unde va puteti inscrie si unde puteti licita sau oferi spre licitatie obiecte care ar putea incuraja mai mult strangerea banutilor: https://www.facebook.com/groups/397658344052129/. Pentru mai multe detalii, va rog sa o contactati in privat pe Daniela.) Va multumesc!

 Interesting  site i love it keep posting more!  Click here

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:
SUNTEM CEI MAI VESELI ȘI ACTIVI BUCATARAȘI
Felicitări!Un email de confirmare a fost trimis pe adresa ta.
Pentru a-ți valida contul, te rugăm sa dai click pe acest link.
Eroare!
Vă rugăm verificați datele introduse și reincercati!
Atentie!
Trebuie să acceptați opțiunile privind protecția datelor.
Atentie!
Aceasta adresa de email este deja in baza noastra de date.

Abonează-te la newsletter și intră în gașca noastră!

Sunt de acord ca datele mele personale să fie stocate și folosite pentru a primi noutăți și oferte comerciale.
Vă asigurăm că informațiile dumneavoastră vor fi păstrate în siguranță și în orice moment vă puteți schimba opinia făcând click pe link-ul de dezabonare din subsolul oricărui e-mail pe care îl primiți de la noi.
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Reteta de ciorba de loboda cu stevie

pe 17.03 la 09:15

Reteta de aperitiv crocant cu sunca si cascaval

pe 16.03 la 09:59

Reteta de snitel crispy, din pulpa de porc, in pesmet

de vasimur 4

pe 15.03 la 18:34

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

1812 puncte

vasimur

1374 puncte

Ksenya

1145 puncte

RODIMUR

1117 puncte

gaby_duceag

1000 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]