modules/forum/post.tpl

cum fac sa micsorez poza?

23.03.2011 / 13:13

Nick: eleny2010
Bucataras incepator
Bucataras din: 29.10.2010
Retete: 12
Scrie-i mesaj privat

buna ziua bucatarasi. am intampinat o problema.. ptr k am skimbat laptop ul numai am programul microsoft office si nu pot miscora pozele. stiti cumva un program kre sa nu fiu nevoita sa il dowloadez si usor de folosit? ast un rasp sa pot adauga poze la retetele mele :) va multumesc !!!!

Citeaza

23.03.2011 / 13:31

Nick: mitinita
Bucataras Top-Chef
Bucataras din: 12.10.2010
Retete: 841
Scrie-i mesaj privat

eleny2010 a spus:

buna ziua bucatarasi. am intampinat o problema.. ptr k am skimbat laptop ul numai am programul microsoft office si nu pot miscora pozele. stiti cumva un program kre sa nu fiu nevoita sa il dowloadez si usor de folosit? ast un rasp sa pot adauga poze la retetele mele :) va multumesc !!!!

 windows Explorer are un butonas ptr editare poze...dai click pe el si apoi Image si apoi la Attributes si scrii o marime mai mica.

Citeaza

23.03.2011 / 15:19

Nick: cismaru_nicoleta
Bucataras incepator
Bucataras din: 16.01.2011
Retete: 41
Scrie-i mesaj privat

eleny2010 a spus:

buna ziua bucatarasi. am intampinat o problema.. ptr k am skimbat laptop ul numai am programul microsoft office si nu pot miscora pozele. stiti cumva un program kre sa nu fiu nevoita sa il dowloadez si usor de folosit? ast un rasp sa pot adauga poze la retetele mele :) va multumesc !!!!

Ar trebui sa specifici ce fel de windows ai.

Eu am windows7 Starter,si e foarte simpul..in galeria foto,dau editare apoi redimensionare.Cred ca merge si cu clik dreapta pe poza..Succes 

Citeaza

23.03.2011 / 15:33

Nick: Onesta
Bucataras incepator
Bucataras din: 06.09.2010
Retete: 74
Scrie-i mesaj privat

Incearca si intra pe PIC RESIZE si vei reusi cu siguranta , pana-ti reglezi camera foto ( e mult mai simplu )

Citeaza

06.04.2012 / 06:47

Nick: Sidy
Bucataras grozav
Bucataras din: 15.02.2010
Retete: 691
Scrie-i mesaj privat

 Am cautat si nu am mai gasit unde a scris Gaby cateva idei pentru pozele reusite...

Am gasit si eu un articol care cred ca va intereseaza pe unele dintre voi:

totb.ro/10-trucuri-care-fac-mancarea-sa-arate-apetisant-in-fotografii

Citeaza

06.04.2012 / 10:01

Nick: diaconta
Bucataras Top-Chef
Bucataras din: 27.07.2010
Retete: 723
Scrie-i mesaj privat

Sidy a spus:

 Am cautat si nu am mai gasit unde a scris Gaby cateva idei pentru pozele reusite... Am gasit si eu un articol care cred ca va intereseaza pe unele dintre voi: totb.ro/10-trucuri-care-fac-mancarea-sa-arate-apetisant-in-fotografii

Multumim Sidy.Interesant articol.Articolul scris de Gaby,il gasesti pe pagina ei la "Articole".Poti sa pui acolo si link la articolul asta,cred ca va fi util pentru multi dintre noi.

Citeaza

06.04.2012 / 15:00

Nick: Sidy
Bucataras grozav
Bucataras din: 15.02.2010
Retete: 691
Scrie-i mesaj privat

 Multumesc Dia 

Am executat 

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:
SUNTEM CEI MAI VESELI ȘI ACTIVI BUCATARAȘI
Felicitări!Un email de confirmare a fost trimis pe adresa ta.
Pentru a-ți valida contul, te rugăm sa dai click pe acest link.
Eroare!
Vă rugăm verificați datele introduse și reincercati!
Atentie!
Trebuie să acceptați opțiunile privind protecția datelor.
Atentie!
Aceasta adresa de email este deja in baza noastra de date.

Abonează-te la newsletter și intră în gașca noastră!

Sunt de acord ca datele mele personale să fie stocate și folosite pentru a primi noutăți și oferte comerciale.
Vă asigurăm că informațiile dumneavoastră vor fi păstrate în siguranță și în orice moment vă puteți schimba opinia făcând click pe link-ul de dezabonare din subsolul oricărui e-mail pe care îl primiți de la noi.
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Constelatialeu

5425 puncte

laura_n

2133 puncte

Rocsi

1668 puncte

Caty

1258 puncte

oanapl

1127 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]