modules/forum/post.tpl

Forum Bucataras.RO : Vrei o categorie nouă?

05.05.2011 / 12:38

Nick: susu
Bucataras senzational
Bucataras din: 31.08.2009
Retete: 509
Scrie-i mesaj privat

Ar fi bine sa putem posta si fotografii de ex la noi achizitii de bucatarie, sa aratam exact produsul achizitionat si inca ceva exista o categorie unde se vorbeste despre premii castigate care ar putea fi schimbate cu alti utilizatori? de ex eu am castigat o masina de inghetata delonghi, e nou nouta insa nu o folosesc, nu ma pasioneaza si vroiam sa intreb daca cineva este interesat

Citeaza

05.05.2011 / 12:53

Nick: Dya
Bucataras senzational
Bucataras din: 25.10.2010
Retete: 651
Scrie-i mesaj privat

eu am propus o categorie pentru carti si  brosuri cu retete,,, inca nu au revenit cu un raspuns :D probabil e mai dificil de pus in practica,,,,

Citeaza

04.12.2011 / 11:32

Nick: adasev12
Bucataras incepator
Bucataras din: 09.07.2010
Retete: 440
Scrie-i mesaj privat

pt boss....si nu numai....

am vazut ca Mihaela aera interesata sa stie locul d eprovenienta a fiecaruia..dar  nu toata lumea agreeaza ideea, ...eu vin cu o propunere si mai si: personal mi-ar palcea sa fie introdus ain profil si o sectiune unde sa  se paota incarca  fotografii personale cu fiecare bucataras, chiardaca un nr limitat...poate ca nu toti vor incarca fotografii cu ei, dar unii cu siguranta ar face-o...asa ne-am putea cunoaste mai bine, chiar dac a virtula doar.  eu tare mult as vrea sa am o idee despre persoanele cu care corespodez pe site...e altceva cand ai o poz ain fat...e ca si cum ai fi fata in fta auc pers respectina...oarecum...oricum, as vrea tare mult ca boss sa coteasca  acest mesaj si  sa-mi de aun raspuns, oricare ar fi el, cu

mii de multumiri, Adasev12

Citeaza

04.12.2011 / 17:28

Nick: miha
Bucataras Suprem
Bucataras din: 24.03.2009
Retete: 1116
Scrie-i mesaj privat

adasev12 a spus:

pt boss....si nu numai.... am vazut ca Mihaela aera interesata sa stie locul d eprovenienta a fiecaruia..dar  nu toata lumea agreeaza ideea, ...eu vin cu o propunere si mai si: personal mi-ar palcea sa fie introdus ain profil si o sectiune unde sa  se paota incarca  fotografii personale cu fiecare bucataras, chiardaca un nr limitat...poate ca nu toti vor incarca fotografii cu ei, dar unii cu siguranta ar face-o...asa ne-am putea cunoaste mai bine, chiar dac a virtula doar.  eu tare mult as vrea sa am o idee despre persoanele cu care corespodez pe site...e altceva cand ai o poz ain fat...e ca si cum ai fi fata in fta auc pers respectina...oarecum...oricum, as vrea tare mult ca boss sa coteasca  acest mesaj si  sa-mi de aun raspuns, oricare ar fi el, cu mii de multumiri, Adasev12

Ada, poti face asta acum. Vezi "galerie foto" din pagina ta.

Citeaza

06.12.2011 / 00:04

Nick: Bucataras
Bucataras suprem
Bucataras din: 19.07.2008
Retete: 642
Scrie-i mesaj privat

 ada, in pagina ta, pe meniul de pe portocaliu, ai Galerie foto. Click, apoi definesti albumul, incarci pozele si dai Publica

Citeaza

06.12.2011 / 09:40

Nick: adasev12
Bucataras incepator
Bucataras din: 09.07.2010
Retete: 440
Scrie-i mesaj privat

multumesc sefu,multumesc miha...am vazut acum...am rezolvat. pusi

Citeaza

06.12.2011 / 22:29

Nick: Bucataras
Bucataras suprem
Bucataras din: 19.07.2008
Retete: 642
Scrie-i mesaj privat

 foarte dragut albumul tau foto

Citeaza

07.12.2011 / 13:02

Nick: adasev12
Bucataras incepator
Bucataras din: 09.07.2010
Retete: 440
Scrie-i mesaj privat

Bucataras a spus:

 foarte dragut albumul tau foto

ms mult sefu

Citeaza

26.04.2015 / 15:43

Nick: kataly
Bucataras incepator
Bucataras din: 26.04.2015
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

msyc a spus:

Daca simți că acest forum are nevoie de o categorie nouă, alături de cele mari deja existente, spune-ne, și dacă vom considera că ai dreptate, categora sugerată de tine va apărea pe acest forum.

da, as avea nevoie de categoria ajutor. ca eu nu gasesc unde trebuie sa-mi scriu datele personale

Citeaza

27.04.2015 / 15:19

Nick: gaby_d
Bucataras Minunat
Bucataras din: 14.10.2009
Retete: 612
Scrie-i mesaj privat

kataly a spus:

da, as avea nevoie de categoria ajutor. ca eu nu gasesc unde trebuie sa-mi scriu datele personale

Ai sus in dreapta un salut, adica "salut xulescu" ok?

Dai clik pe salut si ti se deschide un meniu. Selectezi de acolo "editare profil" , dai clik si te duce unde vrei tu sa iti bagi datele :). O sa ajungi intr-o pagina unde poti completa datele, telefon, adresa, descriere. etc. Nu uita sa apesi "aplica" dupa fiecare modificare adusa categoriei respective.

Citeaza

06.02.2020 / 08:13

Nick: Sidy
Bucataras grozav
Bucataras din: 15.02.2010
Retete: 691
Scrie-i mesaj privat

miha a spus:

Retete si poze nu postam in forum?

Dragii mei bucatarasi am nevoie de AJUTORul vostru...

Am reusit sa schimb imaginea de pe pagina mea dar nu pot schimba Avatarul. Am pus poze mai mici sau mai mari, apare poza salvata dar pe pagina mea tot avatarul vechi apare.

Ce ma sfatuiti sa fac, cum sa mai procedez ?

Multumesc anticipat !

Citeaza

01.04.2023 / 09:55

Nick: MadelineSeery
Bucataras incepator
Bucataras din: 30.01.2023
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Bucataras a spus:

1. Deschide tu un topic pentru idei de Craciun 2. Pentru ideea cealalata ... gind la gind cu bucurie .. nu stricam surpriza insa. Ai sa vezi, o sa-ti placa

 THz compact nature of the product is highlighted suffolk county roofing companies for their forms Now, the entire scheme of the progression is fit for the approval of the programs and plans in this area.

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:
SUNTEM CEI MAI VESELI ȘI ACTIVI BUCATARAȘI
Felicitări!Un email de confirmare a fost trimis pe adresa ta.
Pentru a-ți valida contul, te rugăm sa dai click pe acest link.
Eroare!
Vă rugăm verificați datele introduse și reincercati!
Atentie!
Trebuie să acceptați opțiunile privind protecția datelor.
Atentie!
Aceasta adresa de email este deja in baza noastra de date.

Abonează-te la newsletter și intră în gașca noastră!

Sunt de acord ca datele mele personale să fie stocate și folosite pentru a primi noutăți și oferte comerciale.
Vă asigurăm că informațiile dumneavoastră vor fi păstrate în siguranță și în orice moment vă puteți schimba opinia făcând click pe link-ul de dezabonare din subsolul oricărui e-mail pe care îl primiți de la noi.
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Reteta gustoasa de pasca fara aluat, cu fistic si fulgi de ciocolata

ieri la 12:38

Prajitura cu banane si mere - Un desert rapid si aromat

de oanapl 7

pe 14.04 la 21:13

Reteta de desert rapid cu mandarine si ciocolata

pe 14.04 la 14:24

Reteta de bruschete savuroase cu carnea ramasa

pe 14.04 la 11:37

TOP
utilizatori

Constelatialeu

5425 puncte

laura_n

2133 puncte

Rocsi

1668 puncte

Caty

1258 puncte

oanapl

1127 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]