modules/forum/post.tpl

a folosit cineva alcachofa de laon???

24.04.2012 / 15:28

Nick: maria80
Bucataras incepator
Bucataras din: 09.04.2012
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

buna! sunt in a 7 a zi de "tratament" cu alcachofa si ma simt extraordinar!!am dat jos 4 kg!am inceput sa imi recapat increderea in mine, sa intru si eu in "randul lumii"!am tinut si putina dieta, intr-adevar, dar asta faceam si pana acum..o sa continui si va anunt!

Citeaza

27.04.2012 / 12:05

Nick: gurita_ta2005
Bucataras Suprem
Bucataras din: 01.06.2011
Retete: 1157
Scrie-i mesaj privat

maria80 a spus:

buna! sunt in a 7 a zi de "tratament" cu alcachofa si ma simt extraordinar!!am dat jos 4 kg!am inceput sa imi recapat increderea in mine, sa intru si eu in "randul lumii"!am tinut si putina dieta, intr-adevar, dar asta faceam si pana acum..o sa continui si va anunt!

bine ca ti-a fost de folos.dar intrebarea este dupa ce termini de luat tot"tratamentul" nu pui inapoi kilogramele sau chiar mai multe...?

Citeaza

02.05.2012 / 09:38

Nick: Criss
Bucataras Chef
Bucataras din: 13.07.2010
Retete: 544
Scrie-i mesaj privat

Mie sincer nu-mi vine sa cred. Dar poate asa e...

Totusi inclin sa cred ca persoanele care spun ca au slabit atat de repede si mult cu acest produs, fac doar reclama.

Citeaza

03.05.2012 / 09:47

Nick: gurita_ta2005
Bucataras Suprem
Bucataras din: 01.06.2011
Retete: 1157
Scrie-i mesaj privat

Criss a spus:

Mie sincer nu-mi vine sa cred. Dar poate asa e... Totusi inclin sa cred ca persoanele care spun ca au slabit atat de repede si mult cu acest produs, fac doar reclama.

nu stiu ce sa zic cris...cei care apar la televizor cu siguranta le fac reclama,dar fetele de aici care au folosit nu au de ce sa faca reclama

Citeaza

10.05.2012 / 09:57

Nick: rorox
Bucataras incepator
Bucataras din: 10.05.2012
Retete: 1
Scrie-i mesaj privat

buna! eu nu mai cred in medicamente minune. am incercat tot ce a aparut pe piata si cu timpul am pus toate kg la loc, chiar daca in timp ce le luam slabeam f mult. nu am fost o "mancacioasa" niciodata, dar ma ingras f repede, am un metabolism mai lenes. de ceva timp m-am apucat de sport (zumba, de 3 ori pe saptamana) si dieta, si nu o dieta drastica... dar am scos dulciurile, painea si fainoasele din alimentatie. in primele doua saptamani am slabit 5 kg, iar mai apoi 1-2 kg pe saptamana (aproximativ) rezultatul e ca in 3 luni am slabit 18 kg si nici nu le-am mai pus inapoi. asa ca "minunile" care te slabesc peste noapte pt mine sunt istorie... efectul lor e pe termen scurt, iar pt mine nu era o solutie.

Citeaza

10.05.2012 / 13:35

Nick: gurita_ta2005
Bucataras Suprem
Bucataras din: 01.06.2011
Retete: 1157
Scrie-i mesaj privat

rorox a spus:

buna! eu nu mai cred in medicamente minune. am incercat tot ce a aparut pe piata si cu timpul am pus toate kg la loc, chiar daca in timp ce le luam slabeam f mult. nu am fost o "mancacioasa" niciodata, dar ma ingras f repede, am un metabolism mai lenes. de ceva timp m-am apucat de sport (zumba, de 3 ori pe saptamana) si dieta, si nu o dieta drastica... dar am scos dulciurile, painea si fainoasele din alimentatie. in primele doua saptamani am slabit 5 kg, iar mai apoi 1-2 kg pe saptamana (aproximativ) rezultatul e ca in 3 luni am slabit 18 kg si nici nu le-am mai pus inapoi. asa ca "minunile" care te slabesc peste noapte pt mine sunt istorie... efectul lor e pe termen scurt, iar pt mine nu era o solutie.

asa e!ai dreptate,cu sport si dieta se slabeste cel mai bine

Citeaza

12.06.2012 / 10:03

Nick: AdrianaM
Bucataras incepator
Bucataras din: 09.04.2012
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Buna, fetelor! Revin pentru ca deja a trecut ceva timp de cand am terminat cu alcachofa si, dupa cum am promis, revin ca sa va spun daca m-am ingrasat sau nu. Ei bine, m-am ingrasat aproximativ 1 kg, desi nu am mai avut nicio restrictie, ceea ce zic eu ca e bine. Acum vreau sa imi mai iau o cutie. La voi cum merge slabitul? Va pup

Citeaza

12.06.2012 / 15:17

Nick: sufletista
Bucataras Suprem
Bucataras din: 17.08.2010
Retete: 1549
Scrie-i mesaj privat

adrianam,ai tinut dieta cat ai luat alcachofa?

Citeaza

07.07.2012 / 21:44

Nick: rejja
Bucataras incepator
Bucataras din: 06.01.2012
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Am citit pe un site ca exista o varianta mai buna si anume: anghinarea de laon. 

Citeaza

11.07.2012 / 08:38

Nick: RuxyRux
Bucataras Suprem
Bucataras din: 10.11.2010
Retete: 1296
Scrie-i mesaj privat

 E praf in ochi....nu cumparati asa ceva...aruncati banii pe fereastra...alegeti o dieta pe baza de legume , fructe, mancati cat posibil crud , salate de cruditati, salate de fructe, pepene cat de mult si veti slabi in mod natural, usor si fara probleme...

Citeaza

12.07.2012 / 08:36

Nick: patyby54
Bucataras incepator
Bucataras din: 24.06.2012
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Sidy a spus:

 Trimite-le inapoi si iti primesti banii...asa ca nu ai pierdut decat banii de transport....

Am terminat acum acea cura miraculoasa si ca orice minune ........

Este o porcarie la fel ca celelalte.Scumpa si fara rezultate.Nu stiu de ce credem ce vedem,dar mai ales de ce se face reclama la asemenea produse?Sa nu uitam ca toate apar la tv.

Citeaza

12.07.2012 / 08:42

Nick: patyby54
Bucataras incepator
Bucataras din: 24.06.2012
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Am luat Alcachofa Forte.Am scris ca nu am nici un rezultat in urma tratamentului si mi-au propus sa trimit factura si ambalajul inapoi.Cred ca data asta o voi face.Pe situl lor nu este loc pentru comentarii.Doar ei posteaza niste citate vechi de multumiri si laude.

Citeaza

22.08.2012 / 11:25

Nick: maria80
Bucataras incepator
Bucataras din: 09.04.2012
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Buna fetelor!! Revin cu vesti bune! nu stiu daca va m amintiti, am folosit alcachofa prin luna mai, anul acesta! vreau sa va spun ca m am mentinut si am trecut cu bine chiar si peste concediul din aceasta vara!! sunt extaziata ca am scapat de complexul kilogramelor in plus!! va recomand din suflet acest produs!!

Citeaza

22.08.2012 / 11:25

Nick: maria80
Bucataras incepator
Bucataras din: 09.04.2012
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Buna fetelor!! Revin cu vesti bune! nu stiu daca va m amintiti, am folosit alcachofa prin luna mai, anul acesta! vreau sa va spun ca m am mentinut si am trecut cu bine chiar si peste concediul din aceasta vara!! sunt extaziata ca am scapat de complexul kilogramelor in plus!! va recomand din suflet acest produs!!

Citeaza

22.08.2012 / 13:31

Nick: caroline
Bucataras Top-Chef
Bucataras din: 09.11.2011
Retete: 702
Scrie-i mesaj privat

cind scapi de complexe e o adevarata eliberare...practic cistigi incredere in tine...felicitari...

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Celebra Pavlova cu crema si capsuni, un desert rafinat si elegant

de laura_n 7

ieri la 18:55

Paste cu sos Gorgonzola și mușchi de vită

ieri la 10:49

Musaca de dovlecei, o reteta usoara si sanatoasa pentru intreaga familie

de Miha 9

pe 22.04 la 19:58

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Constelatialeu

4384 puncte

laura_n

2312 puncte

Rocsi

1691 puncte

bucatarasa

1554 puncte

Caty

1318 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]