modules/forum/post.tpl

a folosit cineva alcachofa de laon???

28.08.2012 / 15:21

Nick: elenaaaa
Bucataras incepator
Bucataras din: 28.08.2012
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

hello! am cumparat si eu acest produs pentru mama mea, avea peste 95 de kg, un chin pentru ea! a slabit aproape 20 de kg intr-o luna. Foarte bun produsul, recomand cu caldura!

Citeaza

28.08.2012 / 21:15

Nick: iri_love
Bucataras incepator
Bucataras din: 22.12.2011
Retete: 242
Scrie-i mesaj privat

 .....cat ma costa o asemenea cura?????as incerca si eu !

Citeaza

28.08.2012 / 22:35

Nick: gurita_ta2005
Bucataras Suprem
Bucataras din: 01.06.2011
Retete: 1157
Scrie-i mesaj privat

iri_love a spus:

 .....cat ma costa o asemenea cura?????as incerca si eu !

eu am luat pastile de la alcachofa de laon care spun ei ca in 7 zile slabesti deja:))dar eu nu am slabit deloc,nici cand le-am terminat!contin anghinare,atata scrie,eu nu recomand

Citeaza

15.09.2012 / 03:18

Nick: Iva
Bucataras incepator
Bucataras din: 15.09.2012
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Buna ziua, seara, dimineata!

Sunt pentru prima oara pe acest site, cautand pareri si impresii despre aceasta minunatie : Alcachofa. Nu am incercat, insa acum vreo 2 ani, am luat ceva pe baza de lucerna, tot pentru slabit, de la aceiasi firma: S.C. Biroul European "Siluetă şi Sănătate" S.R.L., Str. Ion Mihalache 313, bl.4, sc.B, ap.2, sector 1, OP 83, CP 39 - Bucureşti. Evident, o alta teapa. Rezultate 0 kg minus, plus maini si picioare umflate. 

Ca o regula generala, nu mai achizitionez niciodata produse, orice fel, de la o casuta postala ( ex. OP 83, CP 39).  Nici inainte nu faceam asta, dar am zis sa incerc si eu o data. Poate am pierdut niste bani, dar mi-am scos in cap pentru totdeauna, acest Birou European, cu toate produsele lor suspect de nemaipomenite. Aceasta firma insasi, mi se pare suspecta. Parerea mea personala, este ca aceste produse sunt experimentale, iar cumparatorii, niste bieti cobai. Cineva ar trebui sa intervina, sa ii verifice, sa ii puna la punct, sa le puna lacatul pe usa, daca nu cumva si pe manute. 

Sper sa gasiti\gasim, alte metode de slabit, mai sanatoase si mai eficiente.

Citeaza

21.09.2012 / 15:54

Nick: maria80
Bucataras incepator
Bucataras din: 09.04.2012
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

iri_love, produsul costa 189 de lei si are 14 sticlute. Eu zic ca merita sa il incerci, la mine a dat rezultate. iti recomand si o mica dieta si ceva sport. Bafta!

Citeaza

23.09.2012 / 12:35

Nick: Bucataras
Bucataras suprem
Bucataras din: 19.07.2008
Retete: 651
Scrie-i mesaj privat

 iri-love, nu arunca banii pe aceste produse. daca vrei sa slabesti sanatos mergi pe saptaminile de dieta din site, care-s recomandate de nutritionist. daca nu trisezi slabesti circa 1,5 - 2 kg / saptamina pina la greutatea dorita. apoi urmeaza operioada de mentinere, obligatorie ... sint 3 mese pe zi, 2 gustari, e ok!

Citeaza

25.09.2012 / 13:14

Nick: margot12
Bucataras incepator
Bucataras din: 21.09.2011
Retete: 11
Scrie-i mesaj privat

Nu luati asa ceva niciodata!!!! Aceste "solutii rapide" de slabit va pot imbolnavi iremediabil! Exista foarte multe pastile, sticlute, prafuri, tincturi etc care iti promit ca vei slabi 30 kg in 2 luni dar e suficient sa te documentezi 30 de minute pe internet ca sa vezi ca nu exista asa ceva! Ca sa slabesti este nevoie de foarte multa munca, efort, determinare si autodisciplina, nu exista o metoda rapida si eficienta de slabit, exista numai minciuni vandute in ambalaje frumoase cu "recomandari" de la persoane care au slabit cu acele produse (FALS). Se numeste reclama, marketing etc, nu mai credeti in reclame! Din pacate am vazut un exemplu extrem de tragic in care o fosta colega a murit la 29 ani din cauza unui stop cariac care a survenit din cauza unor pastile de slabit. Ganditi-va foarte bine la ce riscuri va expuneti.. 

Citeaza

25.09.2012 / 20:59

Nick: iri_love
Bucataras incepator
Bucataras din: 22.12.2011
Retete: 242
Scrie-i mesaj privat

 multumesc pt sfat dar cred ca am sa folosesc dieta proprie de slabit!multumesc fetelor!

Citeaza

05.10.2012 / 14:24

Nick: AnyCostescu
Bucataras incepator
Bucataras din: 14.08.2012
Retete: 208
Scrie-i mesaj privat

 buna...am vazut si eu discutia voastra de aici..eu nu am incercat alcachofa dar am incercat sumedenii de alte pastile si prafuri minune...si stiti cu ce m-am ales?cu probleme la inima in primul rand..apoi probleme cu stomacul si cu mai multe kg in plus...eu la fel ca alte femei dupa ce am nascut am pus 15 kg pe mine si sunt cam obsedata sa slabesc si am gasit pe interenet fel de fel de "pastile minune" care au fost de fapt o mare pacaleala....acu stau si ma gandesc ca de toti banii care i-am dat pe prostii imi luam niste aparate fitness super si sigure...deci nu recomand nimanui pastilele minune..,si inca ceva..cum toate degetele de la o mana sunt diferite asa suntem si noi...fiecare are alt fel de organism..mai bine consultati un endocrinolog...doamne ajuta doamnelor sa slabiti cat mai naturat ;D

Citeaza

08.10.2012 / 17:23

Nick: alexiadeac
Bucataras incepator
Bucataras din: 08.10.2012
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

buna! Probleme cu inima si in general probleme de sanatate le poti avea de la pastilele sau produsele de slabit artificiale, contin foarte multa cofeina si chiar amfetamina, eu prsonal am patit-o cu renumita capsula de slabit. N am incercat personal alcahofa, dar nu stiu cat de mult rau iti poate face anghinarea, din cate stiu pe  asta se bzeaza produsul

Citeaza

12.10.2012 / 09:55

Nick: Gabica
Bucataras incepator
Bucataras din: 15.10.2011
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Alcachofa este o alta mare aiureala pe care arunci banii. Am cumparat doza pentru 14 zile, am respectat instructiunile, nu am dat jos nimic!!! Mai bine incercam sa slabim pe cale naturala, o dieta adecvata si un ceva exercitii fizice, si nu mai aruncam cu banii aiurea!

Acest mesaj a fost modificat de Gabica
Ultima editare: 12.10.2012 09:58:32

Citeaza

20.02.2013 / 14:25

Nick: ramona12
Bucataras incepator
Bucataras din: 20.02.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Buna!

Eu am slabit dupa ce am urmat  un program zilnic de exercitii si o dieta zilnica echilibrata combinata cu suplimentele alimentare acaiberry900. Asta a durat cam 3 luni, iar eu am dat jos 7 kg.

O zi frumoasa!

Citeaza

26.02.2013 / 15:29

Nick: alexandra08
Bucataras incepator
Bucataras din: 26.02.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Ramona produsele acelea le-am folosit si eu si au dat rezultate si in cazul meu. Probabil ca ne asemanam la metabolism, pt ca din ce stiu eu suplimentele in general functioneaza diferit in functie de metabolism:)

Citeaza

27.02.2013 / 10:37

Nick: ramona12
Bucataras incepator
Bucataras din: 20.02.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Tot ce e posibil:) oricum nu uita sa continui cu exercitii fizice si alimentatie sanatoasa!

Citeaza

02.03.2013 / 17:43

Nick: Myryam
Bucataras incepator
Bucataras din: 02.03.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

ramona12 a spus:

Tot ce e posibil:) oricum nu uita sa continui cu exercitii fizice si alimentatie sanatoasa!

Cea mai mare prostie aceste pastile si ceaiuri si ce mai scot astia pentru slabit...cumnata mea in septembrie 2011  a luat pastile de slabit..si in februarie 2012 a fost depistata cu cancer la stomac...cu toate interventiile medicilor..nu a avut sanse ..in iulie 2012 a murit..mentionez ca avea 27 ani..asa ca fetelor va rog eu mult nu va mai prostiti cu asa ceva...incercati sa va faceti propia dieta din alimetatia voastra ...multa sanatate!

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:
SUNTEM CEI MAI VESELI ȘI ACTIVI BUCATARAȘI
Felicitări!Un email de confirmare a fost trimis pe adresa ta.
Pentru a-ți valida contul, te rugăm sa dai click pe acest link.
Eroare!
Vă rugăm verificați datele introduse și reincercati!
Atentie!
Trebuie să acceptați opțiunile privind protecția datelor.
Atentie!
Aceasta adresa de email este deja in baza noastra de date.

Abonează-te la newsletter și intră în gașca noastră!

Sunt de acord ca datele mele personale să fie stocate și folosite pentru a primi noutăți și oferte comerciale.
Vă asigurăm că informațiile dumneavoastră vor fi păstrate în siguranță și în orice moment vă puteți schimba opinia făcând click pe link-ul de dezabonare din subsolul oricărui e-mail pe care îl primiți de la noi.
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

TOP
utilizatori

Constelatialeu

4384 puncte

laura_n

2312 puncte

Rocsi

1691 puncte

bucatarasa

1554 puncte

Caty

1318 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]