modules/forum/post.tpl

a folosit cineva alcachofa de laon???

05.03.2013 / 07:15

Nick: Bucataras
Bucataras suprem
Bucataras din: 19.07.2008
Retete: 617
Scrie-i mesaj privat

07.08.2013 / 14:20

Nick: traian12
Bucataras incepator
Bucataras din: 07.08.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Nu am folosit produsul asta, dar as vrea sa va povestesc despre experienta pe care am avut-o cu suplimentele de slabit  Thermacuts pe care le-am luat din mediul online acum ceva timp. Le-am achizitionat la sfatul unei colege care si ea a slabit cu acest supliment. Eram putin neincrezator  de efectele pe care le-ar putea avea acest supliment. Am facut un tratament  de cca 3 luni si am slabit cateva kilograme. Partea faina e ca nu am simtit efectul jojo.

Citeaza

19.09.2013 / 10:46

Nick: aki666
Bucataras incepator
Bucataras din: 19.09.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

gurita_ta2005 a spus:

Exista cineva care a folosit alcachofa de laon pentru slabit?este bun?am vazut azi dimineata la tv reclama si vad ca e si pe google.

 This site help you alot, go to this website www.mialcachofivida.com.

Citeaza

21.10.2014 / 14:13

Nick: marya1
Bucataras incepator
Bucataras din: 01.07.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Eu folosesc de 2 luni de zile suplimentul Thermacuts si observ ca m-a ajutat sa mai dau jos din kilograme. Am tinut si dieta echilibrata si am  facut si exercitii fizice in toata perioada asta. Ma gandesc ca si asta a ajutat intr-o oarecare masura. Mai am inca 2 luni de cura cu suplimentul asta si sper ca in perioada asta sa dau jos numarul de kilograme pe care mi l-am propus!

Citeaza

23.02.2015 / 11:25

Nick: fodorcaz
Bucataras incepator
Bucataras din: 18.03.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Suplimentele pentru scaderea in greutate sunt din ce in ce mai recomandate in ultima vreme, din cauza faptului  ca  isi fac efectul rapid.   Suplimentele trebuiesc alese  cu grija dupa o documentare in prealabil.

Citeaza

29.05.2015 / 09:48

Nick: zortea
Bucataras incepator
Bucataras din: 06.06.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Se poate slabi, daca se abordeaza asa cum trebuie aceasta problema. Trebuie sa se puna accent foarte mare pe exercitiile fizice sustinute si pe alimentatia de zi cu zi.

Fara grasimi si fara carbohidrati pentru ca ele  contribuie la acumularea rapida a grasimilor.

Citeaza

17.06.2015 / 14:10

Nick: margo
Bucataras incepator
Bucataras din: 04.09.2014
Retete: 126
Scrie-i mesaj privat

 Exact.Cu  multa miscare si daca renunti la carbohidrati dai jos si fara suplimente.

Citeaza

18.02.2016 / 10:12

Nick: ileana83
Bucataras incepator
Bucataras din: 17.03.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Carbohidratii ingrasa foarte mult. Trebuiesc evitati si mancat pe  cat posibil alimente care nu au continut ridicat de grasimi.

Citeaza

01.08.2016 / 13:06

Nick: fodorcaz
Bucataras incepator
Bucataras din: 18.03.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 In general slabitul se  produce daca se respecta corect anumite reguli. Un aport caloric corespunzator si un program de exercitii adecvat contribuie la obtinerea unor rezultate bune.

Citeaza

10.08.2016 / 11:26

Nick: zortea
Bucataras incepator
Bucataras din: 06.06.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Un program zilnic de exercitii poate sa-mi recomande careva? As vrea sa mai pun ceva masa musculara.

Citeaza

16.08.2016 / 10:34

Nick: danamarius
Bucataras incepator
Bucataras din: 16.08.2016
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

zortea a spus:

 Un program zilnic de exercitii poate sa-mi recomande careva? As vrea sa mai pun ceva masa musculara.

 daca nu ai prea  mult timp la dispozitie poti apela la un aparat care sa-ti solicite toti muschii. Gasesti acum tot felul de informatii pe net pentru un aparat bun.

Citeaza

16.08.2016 / 17:23

Nick: maricica112
Bucataras incepator
Bucataras din: 18.05.2016
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Zortea, poți apela chiar la un stil de dans pentru a face putina masa musculara și totodată înveți sa dansezi. Îți poți alege de la școala stop&dance( http://stop-and-dane.ro) ce stil te reprezinta. Eu m'am înscris la scolala de dans pentru a scăpa de câteva kilograme,dar am reușit totodată sa'mi descopăr și pasiunea pentru dans.

Citeaza

16.03.2017 / 13:45

Nick: ileana83
Bucataras incepator
Bucataras din: 17.03.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

marya1 a spus:

Eu folosesc de 2 luni de zile suplimentul Thermacuts si observ ca m-a ajutat sa mai dau jos din kilograme. Am tinut si dieta echilibrata si am  facut si exercitii fizice in toata perioada asta. Ma gandesc ca si asta a ajutat intr-o oarecare masura. Mai am inca 2 luni de cura cu suplimentul asta si sper ca in perioada asta sa dau jos numarul de kilograme pe care mi l-am propus!

 Un program scris de un nutritionist pentru o saptamana are careva? Ar fi foarte interesant de vazut ce se recomanda pentru scaderea in greutate intr-un mod sanatos.

Citeaza

19.05.2017 / 10:57

Nick: zortea
Bucataras incepator
Bucataras din: 06.06.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Pentru slabit, nu doar pastilele sunt utile. Am vazut ca  sunt persoane care au slabit cu plasturi sau cu diete stricte.

Citeaza

20.06.2017 / 13:14

Nick: zortea
Bucataras incepator
Bucataras din: 06.06.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Eficiente sunt  si produsele pe baza de african mango.  Fructul de mango are un efect extrem de   puternic in lupta impotriva kilogramelor care sunt in plus.

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:
SUNTEM CEI MAI VESELI ȘI ACTIVI BUCATARAȘI
Felicitări!Un email de confirmare a fost trimis pe adresa ta.
Pentru a-ți valida contul, te rugăm sa dai click pe acest link.
Eroare!
Vă rugăm verificați datele introduse și reincercati!
Atentie!
Trebuie să acceptați opțiunile privind protecția datelor.
Atentie!
Aceasta adresa de email este deja in baza noastra de date.

Abonează-te la newsletter și intră în gașca noastră!

Sunt de acord ca datele mele personale să fie stocate și folosite pentru a primi noutăți și oferte comerciale.
Vă asigurăm că informațiile dumneavoastră vor fi păstrate în siguranță și în orice moment vă puteți schimba opinia făcând click pe link-ul de dezabonare din subsolul oricărui e-mail pe care îl primiți de la noi.
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Reteta de ciorba de loboda cu stevie

pe 17.03 la 09:15

Reteta de aperitiv crocant cu sunca si cascaval

pe 16.03 la 09:59

Reteta de snitel crispy, din pulpa de porc, in pesmet

de vasimur 4

pe 15.03 la 18:34

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

1812 puncte

vasimur

1374 puncte

Ksenya

1145 puncte

RODIMUR

1117 puncte

gaby_duceag

1000 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]