modules/forum/post.tpl

Lipogold

04.06.2014 / 13:21

Nick: lacramioara0
Bucataras incepator
Bucataras din: 24.02.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Veraa a spus:

 Buna fetelor,eu sunt noua pe aici.Am si eu o intrebare pentru voi,pentru cele care au slabit.Dupa ce nu le-ati mai luat nu v-ati ingrasat?

 Eu le-am luat doar 2 saptamani pentru ca am reusit sa slabesc in aceasta perioada kg pe care le voiam.Initial mi-a trecut prin minte ideea ca as putea sa ma ingras dupa ce nu le mai iau,din fericire nu s-a intamplat asta.Recunosc ca de atunci am mai multa grija la ce mananc si ies aproape zilnic cam 1 h si ma plimb cu bicicleta.

Citeaza

04.06.2014 / 14:13

Nick: galinajipa
Bucataras incepator
Bucataras din: 09.01.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Conteaza foarte mult ce stil de viata adopti dupa ce ai reusit in sfarsit sa slabesc.Daca incepi sa mananci din nou toate prostiile e si normal ca la un moment dat sa te ingrasi chiar dublu.

Citeaza

05.06.2014 / 14:49

Nick: Cornelia_Cretu
Bucataras incepator
Bucataras din: 14.05.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Dupa o saptaman de tratament si sport am reusit sa slabesc 3 kg,sunt constienta ca am de dus o munca foarte grea insa sunt foarte increzatoare.

Citeaza

06.06.2014 / 08:24

Nick: adriana85
Bucataras incepator
Bucataras din: 02.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Cornelia_Cretu a spus:

 Dupa o saptaman de tratament si sport am reusit sa slabesc 3 kg,sunt constienta ca am de dus o munca foarte grea insa sunt foarte increzatoare.

 Felicitari,nu a spus nemeni ca va fi un drum usor de parcurs,ideea e sa te ambitionezi si sa intelegi ca esti pe drumul cel bun si ca intr-un an e posibil sa nu te mai recunosti nici tu.

Citeaza

06.06.2014 / 13:31

Nick: ralucafree
Bucataras incepator
Bucataras din: 18.03.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Cornelia_Cretu a spus:

 Dupa o saptaman de tratament si sport am reusit sa slabesc 3 kg,sunt constienta ca am de dus o munca foarte grea insa sunt foarte increzatoare.

 Important e ca dupa aceasta perioada sa incerci pe cat posibil sa adopti un stil de viata cat mai sanatos,in acest fel o sa eviti destul de multe neplaceri atat din punct de vedere al greutatii cat si al sanatatii.

Citeaza

10.06.2014 / 12:55

Nick: adina000
Bucataras incepator
Bucataras din: 01.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Lupta cu kg e una destul de grea important este sa o castigi indiferent de metoda folosita,

Citeaza

11.06.2014 / 18:14

Nick: utu
Bucataras incepator
Bucataras din: 11.06.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Eu am urmat tratamentul cu Lipogold inainte de sarbatorile de iarna,la momentul respectiv am reusit sa slkabesc 7 kg,pana in momentul de fata nu am pus la loc din nr-ul de kg ceea ce ma bucura.

Citeaza

12.06.2014 / 14:14

Nick: Cornelia_Cretu
Bucataras incepator
Bucataras din: 14.05.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 In cea de-a doua saptamana de tratament,sport si dieta am mai scapat de inca 4 kg,sunt foarte fericita sa vad ca incet incet reusesc sa slabesc.

Citeaza

13.06.2014 / 12:51

Nick: galinajipa
Bucataras incepator
Bucataras din: 09.01.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Cornelia_Cretu a spus:

 In cea de-a doua saptamana de tratament,sport si dieta am mai scapat de inca 4 kg,sunt foarte fericita sa vad ca incet incet reusesc sa slabesc.

 In toata aceasta perioada ce ai facut pt a te mentine?

Citeaza

16.06.2014 / 08:17

Nick: xonia
Bucataras incepator
Bucataras din: 16.06.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Cornelia_Cretu a spus:

 In cea de-a doua saptamana de tratament,sport si dieta am mai scapat de inca 4 kg,sunt foarte fericita sa vad ca incet incet reusesc sa slabesc.

 Felicitari! Ce dieta tii si de cate ori faci sport pe saptamana?

Citeaza

17.06.2014 / 08:49

Nick: Veraa
Bucataras incepator
Bucataras din: 03.06.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

lacramioara0 a spus:

 Eu le-am luat doar 2 saptamani pentru ca am reusit sa slabesc in aceasta perioada kg pe care le voiam.Initial mi-a trecut prin minte ideea ca as putea sa ma ingras dupa ce nu le mai iau,din fericire nu s-a intamplat asta.Recunosc ca de atunci am mai multa grija la ce mananc si ies aproape zilnic cam 1 h si ma plimb cu bicicleta.

 Iti multumesc pentru raspuns,o sa incerc sa iti urmez sfatul poate in acest fel o sa am si eu rezultate bune dupa ce nu le voi mai lua.

Citeaza

18.06.2014 / 12:15

Nick: Cornelia_Cretu
Bucataras incepator
Bucataras din: 14.05.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

xonia a spus:

 Felicitari! Ce dieta tii si de cate ori faci sport pe saptamana?

 In primul rand am renuntat la paine,nu mai mananc deloc,am renuntat la prajeli.Tot ce mananc este mai mult fiert sau fript.Sport fac cam de 3 ori pe saptamana nu te gandi la cine stie ce,merg mai mult pe banda.Din pacate inca obosesc destul de repede.Pe langa toate astea iau si Lipogold care combinat cu celelalte metode se pare ca da niste rezultate foarte bune.

Citeaza

19.06.2014 / 14:24

Nick: irynuca
Bucataras incepator
Bucataras din: 19.06.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Buna fetelor,as vrea sa ii comand aceste pastile sotului meu, credeti ca isi vor face efectul la fel de bine avand in vedere ca este barbat.In ultimii 2 ani sotul meu a inceput sa se ingrase din ce in ce mai mult.La inceput am crezut ca na a mai luat si el 2-3 kg in plus,insa pana in acest moment s-a ingrasat 10.Si el vrea sa faca ceva sa  slabeasca cat mai repede,de mancat nu mananca foarte mult...insa se ingrasa pe baza de stres cred.

Citeaza

20.06.2014 / 09:29

Nick: fanicaa
Bucataras incepator
Bucataras din: 27.05.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

irynuca a spus:

 Buna fetelor,as vrea sa ii comand aceste pastile sotului meu, credeti ca isi vor face efectul la fel de bine avand in vedere ca este barbat.In ultimii 2 ani sotul meu a inceput sa se ingrase din ce in ce mai mult.La inceput am crezut ca na a mai luat si el 2-3 kg in plus,insa pana in acest moment s-a ingrasat 10.Si el vrea sa faca ceva sa  slabeasca cat mai repede,de mancat nu mananca foarte mult...insa se ingrasa pe baza de stres cred.

 E destul de neplacut sa te ingrasi pe baza de stres,eu cred ca o sa reusesca sa slabeasca daca  o sa tina tratamentul cum trebuie.

Citeaza

23.06.2014 / 10:14

Nick: roxxxxxy
Bucataras incepator
Bucataras din: 16.05.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Eu tin o dieta pe baza de legume,pot spune ca am reusit sa imi detoxifiez organismul si pe langa asta am mai slabit si 4 kg.Ma simt mult mai bine decat in perioada in care mancam carne,ma simt mai usoara,mai sanatoasa.

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:
SUNTEM CEI MAI VESELI ȘI ACTIVI BUCATARAȘI
Felicitări!Un email de confirmare a fost trimis pe adresa ta.
Pentru a-ți valida contul, te rugăm sa dai click pe acest link.
Eroare!
Vă rugăm verificați datele introduse și reincercati!
Atentie!
Trebuie să acceptați opțiunile privind protecția datelor.
Atentie!
Aceasta adresa de email este deja in baza noastra de date.

Abonează-te la newsletter și intră în gașca noastră!

Sunt de acord ca datele mele personale să fie stocate și folosite pentru a primi noutăți și oferte comerciale.
Vă asigurăm că informațiile dumneavoastră vor fi păstrate în siguranță și în orice moment vă puteți schimba opinia făcând click pe link-ul de dezabonare din subsolul oricărui e-mail pe care îl primiți de la noi.
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Constelatialeu

5425 puncte

laura_n

2133 puncte

Rocsi

1668 puncte

Caty

1258 puncte

oanapl

1127 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]