modules/forum/post.tpl

Lipogold

24.06.2014 / 12:23

Nick: Cornelia_Cretu
Bucataras incepator
Bucataras din: 14.05.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Sunt un pic cam trista,in aceasta saptamana am reusit sa slabesc doar 1 kg.Sincer nu inteleg motivul pentru ca facut aceleasi lucruri ca si in saptamanile in care am slabit mai mult.

Citeaza

25.06.2014 / 11:15

Nick: marinnn
Bucataras incepator
Bucataras din: 14.02.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Cornelia_Cretu a spus:

 Sunt un pic cam trista,in aceasta saptamana am reusit sa slabesc doar 1 kg.Sincer nu inteleg motivul pentru ca facut aceleasi lucruri ca si in saptamanile in care am slabit mai mult.

 Draga mea ai avut o perioada accelerata in care ai slabit,acum organismul trebuie sa isi revina  un pic dupa care o sa vezi ca o sa incepi din nou sa slabesti.Oricum modul in care ti-ai ales sa slabesti e ok.Dieta combinata cu Lipogold te ajuta sa slabesti mai repede iar sportul iti ajuta pielea si musculatura sa nu fie chiar atat de lasate in momentul cand o sa slabesti mai mult.Bafta!

Citeaza

26.06.2014 / 11:31

Nick: mikaela90
Bucataras incepator
Bucataras din: 26.06.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Eu am incept sa iau Lipogold prin iarna,in prima luna de tratament nu am slabit prea mult doar 2 kg.Initial nu am vrut sa le mai iau insa in cele din urma am zis sa mai incerc si a doua luna poate voi reusi sa slabesc mai mult.In ce-a de-a doua luna am slabit 6 kg.Dupa asta m-am oprit iar acum vreau sa reiau pentru ca as mai vrea sa scap de inca 5 kg.

Citeaza

27.06.2014 / 12:59

Nick: Cornelia_Cretu
Bucataras incepator
Bucataras din: 14.05.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

marinnn a spus:

 Draga mea ai avut o perioada accelerata in care ai slabit,acum organismul trebuie sa isi revina  un pic dupa care o sa vezi ca o sa incepi din nou sa slabesti.Oricum modul in care ti-ai ales sa slabesti e ok.Dieta combinata cu Lipogold te ajuta sa slabesti mai repede iar sportul iti ajuta pielea si musculatura sa nu fie chiar atat de lasate in momentul cand o sa slabesti mai mult.Bafta!

 Sper sa fie asa cum zici tu,astept sa termin si saptamana aceasta de tratament pentru a ma cantari.Mi-am propus sa ma cantaresc saptamanal,daca ma cantaresc zilnic nu e prea ok pentru psihicul meu.

Citeaza

27.06.2014 / 13:05

Nick: Cornelia_Cretu
Bucataras incepator
Bucataras din: 14.05.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

marinnn a spus:

 Draga mea ai avut o perioada accelerata in care ai slabit,acum organismul trebuie sa isi revina  un pic dupa care o sa vezi ca o sa incepi din nou sa slabesti.Oricum modul in care ti-ai ales sa slabesti e ok.Dieta combinata cu Lipogold te ajuta sa slabesti mai repede iar sportul iti ajuta pielea si musculatura sa nu fie chiar atat de lasate in momentul cand o sa slabesti mai mult.Bafta!

 Sper sa fie asa cum zici tu,astept sa termin si saptamana aceasta de tratament pentru a ma cantari.Mi-am propus sa ma cantaresc saptamanal,daca ma cantaresc zilnic nu e prea ok pentru psihicul meu.

Citeaza

30.06.2014 / 09:57

Nick: Veraa
Bucataras incepator
Bucataras din: 03.06.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Am vazut ca sunt destul de multe persoane ca sun ca nu s-au ingrasat dupa ce nu au mai luat Lipogold.Mi-am comandat si eu Lipogold ,sper ca la mine sa nu aiba alt efect.

Citeaza

01.07.2014 / 15:32

Nick: irynuca
Bucataras incepator
Bucataras din: 19.06.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Buna !Tocmai ce i-am facut sotului meu comanda de Lipogold,sper ca lucrul asta sa nu il supere si sa il ajute sa slabeasca.

Citeaza

02.07.2014 / 12:57

Nick: utu
Bucataras incepator
Bucataras din: 11.06.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

irynuca a spus:

 Buna !Tocmai ce i-am facut sotului meu comanda de Lipogold,sper ca lucrul asta sa nu il supere si sa il ajute sa slabeasca.

 Nu cred ca are motive de suparare,important este ca el sa fie constient ca trebuie sa slabeasca si sa isi doreasca lucrul asta.

Citeaza

03.07.2014 / 12:50

Nick: mikaela90
Bucataras incepator
Bucataras din: 26.06.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Mi-au ajuns si mie pastilele.de azi reincep si eu tratamentul.Nu pot decat sa sper la o silueta de invidiat.

Citeaza

04.07.2014 / 08:53

Nick: galinajipa
Bucataras incepator
Bucataras din: 09.01.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Cornelia_Cretu a spus:

 Sper sa fie asa cum zici tu,astept sa termin si saptamana aceasta de tratament pentru a ma cantari.Mi-am propus sa ma cantaresc saptamanal,daca ma cantaresc zilnic nu e prea ok pentru psihicul meu.

 Cum mai merge cura de slabire?Ai mai reusit sa slabesti?

Citeaza

08.07.2014 / 12:50

Nick: Cornelia_Cretu
Bucataras incepator
Bucataras din: 14.05.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

galinajipa a spus:

 Cum mai merge cura de slabire?Ai mai reusit sa slabesti?

 Merge insa mi se pare ca destul de greu.Incerc sa fiu optimista si sa nu imi pierd speranta.

Citeaza

09.07.2014 / 19:12

Nick: Veraa
Bucataras incepator
Bucataras din: 03.06.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 A trecut o saptamana de cand am inceput sa iau Lipogold,pana acum am reusit sa slabesc 1,5 kg.Sper sa mearga asa bine pana la final.

Citeaza

14.07.2014 / 17:31

Nick: oooo
Bucataras incepator
Bucataras din: 05.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Veraa a spus:

 A trecut o saptamana de cand am inceput sa iau Lipogold,pana acum am reusit sa slabesc 1,5 kg.Sper sa mearga asa bine pana la final.

 1,5 kg pe saptamana il poti slabi si in alt fel decat luand pastile.

Citeaza

15.07.2014 / 13:00

Nick: roxxxxxy
Bucataras incepator
Bucataras din: 16.05.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Eu am slabit tot atat pe saptamana adoptand un regim alimentar bazat pe legume si fructe.

Citeaza

21.07.2014 / 09:29

Nick: denyssa
Bucataras incepator
Bucataras din: 22.05.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Buna fetelor,acum ceva timp va spuneam ca sunt disperata sa slabesc.Dupa 1 luna jumate de cura cu Lipogold am slabit 9 kg.Ma simt foarte bine si pot spune ca mi-am recapatat increderea in mine.

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:
SUNTEM CEI MAI VESELI ȘI ACTIVI BUCATARAȘI
Felicitări!Un email de confirmare a fost trimis pe adresa ta.
Pentru a-ți valida contul, te rugăm sa dai click pe acest link.
Eroare!
Vă rugăm verificați datele introduse și reincercati!
Atentie!
Trebuie să acceptați opțiunile privind protecția datelor.
Atentie!
Aceasta adresa de email este deja in baza noastra de date.

Abonează-te la newsletter și intră în gașca noastră!

Sunt de acord ca datele mele personale să fie stocate și folosite pentru a primi noutăți și oferte comerciale.
Vă asigurăm că informațiile dumneavoastră vor fi păstrate în siguranță și în orice moment vă puteți schimba opinia făcând click pe link-ul de dezabonare din subsolul oricărui e-mail pe care îl primiți de la noi.
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Constelatialeu

5425 puncte

laura_n

2133 puncte

Rocsi

1668 puncte

Caty

1258 puncte

oanapl

1127 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]