modules/forum/post.tpl

Lipogold

21.11.2013 / 14:27

Nick: oooo
Bucataras incepator
Bucataras din: 05.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Pentru cele mare nu stiu vreau sa va anunt ca am intrat in postul Craciunului,moemnt propice zic eu pentru o cura de detoxifiere si de slabire.Cred ca daca o sa tineti tot postul o sa va simtiti mai bine atat sufleteste cat si trupeste.

Citeaza

27.11.2013 / 13:24

Nick: marinv
Bucataras incepator
Bucataras din: 25.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

oooo a spus:

 Pentru cele mare nu stiu vreau sa va anunt ca am intrat in postul Craciunului,moemnt propice zic eu pentru o cura de detoxifiere si de slabire.Cred ca daca o sa tineti tot postul o sa va simtiti mai bine atat sufleteste cat si trupeste.

 Sunt de acord cu tine daca tii postul Craciunului te simti mai bine atat din punct de vedere fizic cat si sufleteste,insa nu cred ca poate face minuni.Adica cred ca poti slabi atat de multe kg.

Citeaza

05.12.2013 / 13:35

Nick: loredanna
Bucataras incepator
Bucataras din: 17.03.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

marinv a spus:

 Sunt de acord cu tine daca tii postul Craciunului te simti mai bine atat din punct de vedere fizic cat si sufleteste,insa nu cred ca poate face minuni.Adica cred ca poti slabi atat de multe kg.

 E cred ca poti slabi in perioada asta insa nu mai mult de 1-2 kg.Daca stam sa ne gandim exista posibilitatea sa le punem la loc ba chiar mai mult in timpul sarbatorilor cand o sa vedem toate bunatatile pe masa.

Citeaza

06.12.2013 / 14:26

Nick: Karina80
Bucataras incepator
Bucataras din: 17.03.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

loredanna a spus:

 E cred ca poti slabi in perioada asta insa nu mai mult de 1-2 kg.Daca stam sa ne gandim exista posibilitatea sa le punem la loc ba chiar mai mult in timpul sarbatorilor cand o sa vedem toate bunatatile pe masa.

 Trebuie sa incercam si noi sa fim ponderate, nu de alta da sigur dupa sarbatori vom intra iar in depresie din cauza ca ne-am ingrasat.

Citeaza

09.12.2013 / 13:04

Nick: andradamanole
Bucataras incepator
Bucataras din: 19.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Karina80 a spus:

 Trebuie sa incercam si noi sa fim ponderate, nu de alta da sigur dupa sarbatori vom intra iar in depresie din cauza ca ne-am ingrasat.

Eu una nu m-am ingrasat niciodata in preajma sarbatorilor mai mult de 1 kg.Acest lucru s-a datorat faptului ca nu am exagerat,adica am gustat din toate insa nu am facut excese.Asa ca dupa mi-a fost foarte usor sa dau acel kg jos.

Citeaza

10.12.2013 / 10:56

Nick: adriana85
Bucataras incepator
Bucataras din: 02.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

andradamanole a spus:

Eu una nu m-am ingrasat niciodata in preajma sarbatorilor mai mult de 1 kg.Acest lucru s-a datorat faptului ca nu am exagerat,adica am gustat din toate insa nu am facut excese.Asa ca dupa mi-a fost foarte usor sa dau acel kg jos.

 Esti foarte norocoasa ca nu te ingrasi mult.Eu din pacate de fiecare daca in preajma sarbatorilor m-am ingrasat mai mult decat mi-as fi imaginat.

Citeaza

11.12.2013 / 12:30

Nick: oooo
Bucataras incepator
Bucataras din: 05.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Fetelor nu va mai faceti griji pentru astfel de treburi,adica va puteti ingrasa si in orice alta perioada nu numai de Sarbatori.Cred ca cel mai bine ar fi sa lasati toate astea la o parte si sa va bucurati de spiritul Sarbatorilor.

Citeaza

12.12.2013 / 10:44

Nick: adina42
Bucataras incepator
Bucataras din: 03.10.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

oooo a spus:

 Fetelor nu va mai faceti griji pentru astfel de treburi,adica va puteti ingrasa si in orice alta perioada nu numai de Sarbatori.Cred ca cel mai bine ar fi sa lasati toate astea la o parte si sa va bucurati de spiritul Sarbatorilor.

 Ai mare dreptate,perioada asta este atat de frumoasa si incarcata de emotie incat ar fi pacat sa nu traim din plin.Cu toate astea un pic atente putem fi,o portie mai mica,mancare cu grasime mai putina si gata...

Citeaza

13.12.2013 / 09:35

Nick: ralucafree
Bucataras incepator
Bucataras din: 18.03.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Eu nu cred ca ma voi ingrasa in aceasta perioada pentru ca stiu exact ce sa mananc si cat sa mananc asa ca nu imi fac nici un fel de problema.

Citeaza

16.12.2013 / 13:26

Nick: lylyana40
Bucataras incepator
Bucataras din: 26.02.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

ralucafree a spus:

 Eu nu cred ca ma voi ingrasa in aceasta perioada pentru ca stiu exact ce sa mananc si cat sa mananc asa ca nu imi fac nici un fel de problema.

 Felicitari ca ai ajuns in stadiul in care iti cunosti atat de bine corpul si stii exect ce si cum sa ii dai de mancare.Nu cred ca sunt multe persaonele care reusesc sa isi cunoasca atat de bine corpul.

Citeaza

17.12.2013 / 14:52

Nick: ralucafree
Bucataras incepator
Bucataras din: 18.03.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

lylyana40 a spus:

 Felicitari ca ai ajuns in stadiul in care iti cunosti atat de bine corpul si stii exect ce si cum sa ii dai de mancare.Nu cred ca sunt multe persaonele care reusesc sa isi cunoasca atat de bine corpul.

 Nu cred ca e mare lucru asa cum crezi tu.Toata lumea ar trebuii sa stie cam cat sa manance si cel mai important ce.Numai ca majoritatea sunteti comoda si preferati sa stai cu sunculite si colacei.

Citeaza

18.12.2013 / 12:09

Nick: danapetrica87
Bucataras incepator
Bucataras din: 31.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Numai comentarii rautacioase vad pe aici!Dragele mele trebuie sa intelegeti ca suntem diferita ca infatisare,mentalitate,valori etc.Nu putem sa spunem ca toate putem slabi intr-un anumit fel.Fiecare slabeste cum ii e mai usor,comod si benefic pentru sine.Eu am considerat ca daca iau Lipogold o sa slabesc mai usor si mai repede,lucru care s-a si intamplat.Altele vad ca au tinut regim alimentar,felicitari!Cred ca pana la urma cel mai important e rezultatul!

Citeaza

20.12.2013 / 13:32

Nick: andradamanole
Bucataras incepator
Bucataras din: 19.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

danapetrica87 a spus:

 Numai comentarii rautacioase vad pe aici!Dragele mele trebuie sa intelegeti ca suntem diferita ca infatisare,mentalitate,valori etc.Nu putem sa spunem ca toate putem slabi intr-un anumit fel.Fiecare slabeste cum ii e mai usor,comod si benefic pentru sine.Eu am considerat ca daca iau Lipogold o sa slabesc mai usor si mai repede,lucru care s-a si intamplat.Altele vad ca au tinut regim alimentar,felicitari!Cred ca pana la urma cel mai important e rezultatul!

 Ai foarte mare dreptate,de aceea fiecare e liber sa aleaga ce considera ca e mai bine pentru ea.

Citeaza

06.01.2014 / 11:49

Nick: marinv
Bucataras incepator
Bucataras din: 25.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Cum stati cu kg acum ca Sarbatorile au trecut?

Citeaza

07.01.2014 / 14:28

Nick: Karina80
Bucataras incepator
Bucataras din: 17.03.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

marinv a spus:

 Cum stati cu kg acum ca Sarbatorile au trecut?

 Foarte prost stau eu una cel putin,inainte de Sarbatori credeam ca voi putea sa fiu ponderata in acest fel sa nu ma ingras.aDin pacate nu am putut rezista tentatiilor iar rezultatele sunt exact cum nu vroiam.M-am ingrasat 4 kg!

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:
SUNTEM CEI MAI VESELI ȘI ACTIVI BUCATARAȘI
Felicitări!Un email de confirmare a fost trimis pe adresa ta.
Pentru a-ți valida contul, te rugăm sa dai click pe acest link.
Eroare!
Vă rugăm verificați datele introduse și reincercati!
Atentie!
Trebuie să acceptați opțiunile privind protecția datelor.
Atentie!
Aceasta adresa de email este deja in baza noastra de date.

Abonează-te la newsletter și intră în gașca noastră!

Sunt de acord ca datele mele personale să fie stocate și folosite pentru a primi noutăți și oferte comerciale.
Vă asigurăm că informațiile dumneavoastră vor fi păstrate în siguranță și în orice moment vă puteți schimba opinia făcând click pe link-ul de dezabonare din subsolul oricărui e-mail pe care îl primiți de la noi.
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

TOP
utilizatori

Constelatialeu

4384 puncte

laura_n

2312 puncte

Rocsi

1691 puncte

bucatarasa

1554 puncte

Caty

1318 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]