modules/forum/post.tpl

Lipogold

09.01.2014 / 15:07

Nick: galinajipa
Bucataras incepator
Bucataras din: 09.01.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Buna fetelor,vad ca multe din voi ati slabit cu aceste pastile ceea ce imi ofera un pic de curaj sa incerc si eu.Eu am 1,75 m si 90 de kg..daca va intrebati daca am avut tot timpul greutatea asta vreaau sa va zic ca nu.Am avut in jur de 60 de kg.M-am ingrasat atat de mult in urma unei dereglari hormonale.Sper sa pot slabi si eu cu aceste pastile...vreau sa va zic ca am mai multe kg decat sotul meu,el are 85.

Citeaza

10.01.2014 / 15:50

Nick: adriana85
Bucataras incepator
Bucataras din: 02.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

galinajipa a spus:

 Buna fetelor,vad ca multe din voi ati slabit cu aceste pastile ceea ce imi ofera un pic de curaj sa incerc si eu.Eu am 1,75 m si 90 de kg..daca va intrebati daca am avut tot timpul greutatea asta vreaau sa va zic ca nu.Am avut in jur de 60 de kg.M-am ingrasat atat de mult in urma unei dereglari hormonale.Sper sa pot slabi si eu cu aceste pastile...vreau sa va zic ca am mai multe kg decat sotul meu,el are 85.

 Nu cred ca e foarte confortabil pentru tine sa stii ca ai multe kg decat sotul tau.Poti incerc acest tratament,eu l-am luat si am fost foarte multumit de el.

Citeaza

13.01.2014 / 12:17

Nick: galinajipa
Bucataras incepator
Bucataras din: 09.01.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

adriana85 a spus:

 Nu cred ca e foarte confortabil pentru tine sa stii ca ai multe kg decat sotul tau.Poti incerc acest tratament,eu l-am luat si am fost foarte multumit de el.

 Iti dai seama ca nu imi este prea bine,tocmai de aceea vreau sa iau masuri in aceasta privinta.Sper sa dea rezultate tratamentul si sa slabesc cat mai repede.

Citeaza

16.01.2014 / 12:16

Nick: lylyana40
Bucataras incepator
Bucataras din: 26.02.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

galinajipa a spus:

 Iti dai seama ca nu imi este prea bine,tocmai de aceea vreau sa iau masuri in aceasta privinta.Sper sa dea rezultate tratamentul si sa slabesc cat mai repede.

 Multa bafta!Sa il suprinzi cat mai tare!Eu am fost foarte multumita de tratamentul cu Lipogold asa ca sigur o sa slabesti si tu cu el.

Citeaza

20.01.2014 / 14:59

Nick: oooo
Bucataras incepator
Bucataras din: 05.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Constat ca sunt din ce in ce mai multe persoane care adopta un stil de viata nu prea sanatos!

Citeaza

24.01.2014 / 10:30

Nick: galinajipa
Bucataras incepator
Bucataras din: 09.01.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Sunt un pic trista pentru ca vad ca tratamentul nu da rezultatul tocmai dorit.Il iau de 7 zile si pana acum nu am slabit deloc.Nici nu stiu ce sa fac daca sa le mai iau sau mai bine sa renunt la ele!

Citeaza

28.01.2014 / 12:14

Nick: adriana85
Bucataras incepator
Bucataras din: 02.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

galinajipa a spus:

 Sunt un pic trista pentru ca vad ca tratamentul nu da rezultatul tocmai dorit.Il iau de 7 zile si pana acum nu am slabit deloc.Nici nu stiu ce sa fac daca sa le mai iau sau mai bine sa renunt la ele!

 Acum depinde si de stilul de viata pe care il ai,ai mancat orice la orice ora pe considerentul lasa ca slabesc cu pastile?Daca ai gandit asa sa stii ca nu prea functioneaza,adica iei pastile dar trebuie sa tii si un pic de regim.

Citeaza

29.01.2014 / 08:51

Nick: babi5
Bucataras incepator
Bucataras din: 01.02.2013
Retete: 424
Scrie-i mesaj privat

Am   auzit caci capsulele de cafea verde sunt miraculoase ,nu stiu cit este de real si pe mine ma intereseaza .sanatate multa  si numai b ine

Citeaza

30.01.2014 / 10:13

Nick: FaNiCa
Bucataras incepator
Bucataras din: 01.11.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

babi5 a spus:

Am   auzit caci capsulele de cafea verde sunt miraculoase ,nu stiu cit este de real si pe mine ma intereseaza .sanatate multa  si numai b ine

 Nu stiu ce sa zic de capsulele de cafea verde insa stiu ca eu am slabit cu Lipogold!

Citeaza

31.01.2014 / 10:50

Nick: oooo
Bucataras incepator
Bucataras din: 05.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Doamne nu pot sa cred asa ceva,fetelor adoptati un MOD DE VIATA SANATOS,fara tot felul de prostii.Am tot spus asa dar vad ca nimeni nu ma baga in seama!

Citeaza

03.02.2014 / 09:41

Nick: andradamanole
Bucataras incepator
Bucataras din: 19.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Eu am reusit sa slabesc avand grija ce mananc,adica fara prajeli sau paine.Cat mai multe salate si apa plata.Va garantez ca o sa slabiti.Rezultatele se vor vedea mai greu insa mai mult ca sigur nu o sa va ingrasati dublu.

Citeaza

04.02.2014 / 12:52

Nick: cameliajipa
Bucataras incepator
Bucataras din: 04.02.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

E vorba de pastilele alea ambalate in cutie in forma de lingou nu?Am vazut si eu la o prietena ,ea din cate stiu eu nu a slabit cine stie ce!

Citeaza

05.02.2014 / 12:38

Nick: FaNiCa
Bucataras incepator
Bucataras din: 01.11.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

cameliajipa a spus:

E vorba de pastilele alea ambalate in cutie in forma de lingou nu?Am vazut si eu la o prietena ,ea din cate stiu eu nu a slabit cine stie ce!

 Da este vorba despre acele pastile!daca o sa intri pe site-ul lor o sa vezi informatii despre el.

Citeaza

06.02.2014 / 11:33

Nick: cameliajipa
Bucataras incepator
Bucataras din: 04.02.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Am intrat pe site-ul lor si am vazut ingrediente,modul de administrare tot...Din cate am vazut eu in conversatiile persoanelor care le-au luat am vazut ca si-au facut effecul,asa ca ma gadesc sa le iau si eu. 

Citeaza

07.02.2014 / 15:15

Nick: Karina80
Bucataras incepator
Bucataras din: 17.03.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Am incercat sa sa tin un regim alimentar pentru a scapa de kg acumulate in timpul sarbatorilor,insa nu am avut un rezultat foarte mare asa ca vreau sa imi comand din nou lipogold.

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:
SUNTEM CEI MAI VESELI ȘI ACTIVI BUCATARAȘI
Felicitări!Un email de confirmare a fost trimis pe adresa ta.
Pentru a-ți valida contul, te rugăm sa dai click pe acest link.
Eroare!
Vă rugăm verificați datele introduse și reincercati!
Atentie!
Trebuie să acceptați opțiunile privind protecția datelor.
Atentie!
Aceasta adresa de email este deja in baza noastra de date.

Abonează-te la newsletter și intră în gașca noastră!

Sunt de acord ca datele mele personale să fie stocate și folosite pentru a primi noutăți și oferte comerciale.
Vă asigurăm că informațiile dumneavoastră vor fi păstrate în siguranță și în orice moment vă puteți schimba opinia făcând click pe link-ul de dezabonare din subsolul oricărui e-mail pe care îl primiți de la noi.
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Constelatialeu

5425 puncte

laura_n

2133 puncte

Rocsi

1668 puncte

Caty

1258 puncte

oanapl

1127 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]