modules/forum/post.tpl

Cum sa scap de cosuri

11.06.2014 / 11:31

Nick: jana11
Bucataras incepator
Bucataras din: 11.06.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Astazi am terminat si eu cura cu produsul Derminax si pot sa zic ca sunt cat de cat multumita de rezultatele pe care le-am obtinut. Produsul e unul natural facut in intregime din plante care nu genereaza efecte secundare. Cel putin mie nu mi-au generat neplaceri si asta e un lucru destul de fain. In zilele noastre problema asta e una destul de frecventa. Majoritatea persoanelor care vor sa scape  de acnee cauta sa apeleze la ajutorul unor produse naturale, care sa nu le puna in pericol sanatatea!

Citeaza

30.06.2014 / 11:24

Nick: ramoio
Bucataras incepator
Bucataras din: 30.06.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Pana acum nu am facut nici un tratament cu nici un produs pentru tratamentul acneei, dar ma bate din ce in ce mai mult gandul sa incerc un produs deoarece suplimentele pe baza de plante sunt din ce in ce mai utilizate in ultima vreme pentru tratamentul diverselor afectiuni.

Pentru tratamentul acneei se pot folosi si tot felul de remedii naturiste, care sa ajute la remedierea problemei intr-un timp destul de scurt! Conteaza si cum mentii igiena zonei afectate de acnee, pentru a evita eventualele infectii care pot aparea!

Citeaza

09.07.2014 / 15:59

Nick: kirko
Bucataras incepator
Bucataras din: 09.07.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Si eu folosesc suplimentul Derminax si chiar sunt multumit  de rezultatele pe care le-am obtinut cu el. L-am luat desi la inceput eram destul de sceptic ca produsul ar functiona pe metabolismul meu. Dupa   2 saptamani am observat ca au inceput sa apara rezultate si asta mi-a dat putere sa merg mai departe. Sincer nu ma asteptam ca produsul sa  intre atat de  bine!

Citeaza

29.07.2014 / 13:53

Nick: marcu11
Bucataras incepator
Bucataras din: 29.07.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Pentru a scapa de cosuri e nevoie sa urmezi o serie de reguli. Nu este de ajuns  doar sa iei niste suplimente si apoi sa te astepti ca prin minune cosurile sa dispara. Sunt  ferm convins ca  suplimentele sunt ok, dar daca in timpul curei mananci sanatos, faci exercitii fizice si incerci sa nu te stresezi atat de tare rezultatele vor fi unele si mai bune!

Citeaza

18.10.2016 / 11:14

Nick: ramoio
Bucataras incepator
Bucataras din: 30.06.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Dieta e foarte importanta daca se doreste o eliminare in intregime a cosurilor. Conteaza enorm ceea ce mancam.

Citeaza

09.01.2018 / 12:52

Nick: corapaun
Bucataras incepator
Bucataras din: 27.05.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

marcu11 a spus:

Pentru a scapa de cosuri e nevoie sa urmezi o serie de reguli. Nu este de ajuns  doar sa iei niste suplimente si apoi sa te astepti ca prin minune cosurile sa dispara. Sunt  ferm convins ca  suplimentele sunt ok, dar daca in timpul curei mananci sanatos, faci exercitii fizice si incerci sa nu te stresezi atat de tare rezultatele vor fi unele si mai bune!

 Regulile astea tin mai mult de ceea ce consumam in fiecare zi  si felul alimentelor pe care le consumam. Spre exemplu daca avem acnee nu  trebuie sa mancam in exces zahar sau alimente procesate ori prajute. Nici ciocolata sau laptele nu sunt recomandate in astfel de cazuri. Trebuie sa existe  un echilibru in dieta noastra de zi cu zi pentru ca acumularea de toxine din organism e responsabila incusiv de aparitia acneei.

Citeaza

12.02.2018 / 10:02

Nick: ileana83
Bucataras incepator
Bucataras din: 17.03.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Eliminarea cosurilor e o problema destul de delicata si de cele mai multe ori problema care declanseaza acneea e de natura hormonala.Daca reusim sa eliminam aceasta problema hormonala cjiar putem elimina si acneea in totalitate. Cosurile daca sunt lasate se pot suprainfecta  si asta poate  face ca problema sa devina una foarte serioasa.

Citeaza

20.02.2018 / 09:46

Nick: ramoio
Bucataras incepator
Bucataras din: 30.06.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 O grija mai mare la alimentele pe care le consumam si ceva sport poate ajuta enorm . Fara produse procesate si fara prajeli si bauturi carbogazoase si totul o sa se rezolve d ela sine. E foarte important ceea ce mancam.

Citeaza

04.10.2018 / 11:33

Nick: zortea
Bucataras incepator
Bucataras din: 06.06.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Renuntarea la  prajeli, lapte, ciocolata, produse grase  este un adevarat ajutor in lupta impotriva cosurilor.

Citeaza

05.10.2018 / 14:11

Nick: ileana83
Bucataras incepator
Bucataras din: 17.03.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Cosurile  pot fi indepartate usor  daca se respecta cu strictete unele reguli.

Citeaza

09.10.2018 / 12:09

Nick: dogarubel
Bucataras incepator
Bucataras din: 29.04.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Pentru a scapa de cosuri  e musai sa faci schimbari si in stilul de viata.

Citeaza

02.11.2018 / 13:54

Nick: karlita11
Bucataras incepator
Bucataras din: 24.04.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Cosurile nu prea pot sa fie eliminate rapid ci  situatia poate fi doar ameliorata.

Citeaza

13.12.2018 / 10:20

Nick: zortea
Bucataras incepator
Bucataras din: 06.06.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Nu se poate scapa asa usor de cosuri. E nevoie de foarte multe reguli pe care trebuie sa le respectam pentru a elimina cosurile in intregime. In principal dieta este foarte importanta, apoi miscarea si exercitiile fizice.  Miscarea fizica elimina toxinele si in acest fel se poate ajunge la o eliminare a cosurilor.

Citeaza

25.01.2019 / 11:58

Nick: raulsa
Bucataras incepator
Bucataras din: 25.03.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Cosurile se pot elimina si daca se urmeaza un regim lipsit de toxine.

Citeaza

12.03.2019 / 13:57

Nick: ileana83
Bucataras incepator
Bucataras din: 17.03.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

ramoio a spus:

 Dieta e foarte importanta daca se doreste o eliminare in intregime a cosurilor. Conteaza enorm ceea ce mancam.

 Intr-adevar conteaza  foarte mult si ceea ce mancam, daca vrem sa scapam de cosuri!

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:
SUNTEM CEI MAI VESELI ȘI ACTIVI BUCATARAȘI
Felicitări!Un email de confirmare a fost trimis pe adresa ta.
Pentru a-ți valida contul, te rugăm sa dai click pe acest link.
Eroare!
Vă rugăm verificați datele introduse și reincercati!
Atentie!
Trebuie să acceptați opțiunile privind protecția datelor.
Atentie!
Aceasta adresa de email este deja in baza noastra de date.

Abonează-te la newsletter și intră în gașca noastră!

Sunt de acord ca datele mele personale să fie stocate și folosite pentru a primi noutăți și oferte comerciale.
Vă asigurăm că informațiile dumneavoastră vor fi păstrate în siguranță și în orice moment vă puteți schimba opinia făcând click pe link-ul de dezabonare din subsolul oricărui e-mail pe care îl primiți de la noi.
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Reteta de aperitiv crocant cu sunca si cascaval

pe 16.03 la 09:59

Reteta de snitel crispy, din pulpa de porc, in pesmet

de vasimur 4

pe 15.03 la 18:34

Reteta de placinte cu feta, spanac si marar

de laura_n 7

pe 15.03 la 17:42

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Constelatialeu

4847 puncte

oanapl

1550 puncte

mihaelar63

1439 puncte

madi_marin

1092 puncte

Rocsi

749 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]