modules/forum/post.tpl

Viata sa(i)tului!

15.05.2010 / 12:04

Nick: Bucataras
Bucataras suprem
Bucataras din: 19.07.2008
Retete: 671
Scrie-i mesaj privat

dar ... nu se stie niciodata

Citeaza

15.05.2010 / 18:08

Nick: pusikmea
Bucataras senzational
Bucataras din: 27.02.2010
Retete: 696
Scrie-i mesaj privat

Bucataras a spus:

dar ... nu se stie niciodata

tot e ceva

Citeaza

18.05.2010 / 14:16

Nick: epurasha2bb
Bucataras junior
Bucataras din: 15.02.2010
Retete: 468
Scrie-i mesaj privat

bucataras multumesc frumos! azi l-am primit si eu si e tare frumos! abia astept sa-l folosesc acum de Sf.C-tins si Elena  si sigur pozez si pun aci sa sporesc averea :)am sa urmez sfaturile primite pe acea coala ce a sosit odata cu pomisorul si sigr iese superb! abia astept sa merg din nou la cumparaturi in camara, retete am facut destule dar nu prea am timp sa postez.Daca m-ar lasa seful cu internetul in dormitor as scrie si eu noaptea cand doarme bebe ca pe zi abia apuc.Mai negociem, incerc sa-l conving cu averea mea

Citeaza

18.05.2010 / 17:37

Nick: ela
Bucataras senzational
Bucataras din: 02.01.2010
Retete: 424
Scrie-i mesaj privat

epurasha2bb a spus:

bucataras multumesc frumos! azi l-am primit si eu si e tare frumos! abia astept sa-l folosesc acum de Sf.C-tins si Elena  si sigur pozez si pun aci sa sporesc averea :)am sa urmez sfaturile primite pe acea coala ce a sosit odata cu pomisorul si sigr iese superb! abia astept sa merg din nou la cumparaturi in camara, retete am facut destule dar nu prea am timp sa postez.Daca m-ar lasa seful cu internetul in dormitor as scrie si eu noaptea cand doarme bebe ca pe zi abia apuc.Mai negociem, incerc sa-l conving cu averea mea

cred ca bucataras o sa ne aiba pe constiinta,ca o sa divorteze de noi sotii nostri din cauza ca stam pe aici toata ziua

Citeaza

18.05.2010 / 21:14

Nick: susu
Bucataras senzational
Bucataras din: 31.08.2009
Retete: 509
Scrie-i mesaj privat

Ai mare dreptate Ela cred ca toata lumea are conflicte din cauza asta. Cica stau toata ziua pe calculator

Citeaza

18.05.2010 / 21:32

Nick: gaby_d
Bucataras Minunat
Bucataras din: 14.10.2009
Retete: 618
Scrie-i mesaj privat

.va sustin

facusem intr-o zi o tarta cu mere,budinca si frisca.am servit un musafir care a zis:

-lasati,nu va deranjati.

cezar a zis:

-ia sa vezi ce buna e!

si eu de colo:

-daaaa,se pun toate ingredientele in tava,se sta la calculator si iese tarta.

nu-i asa?ei asta nu vad

Citeaza

19.05.2010 / 12:52

Nick: epurasha2bb
Bucataras junior
Bucataras din: 15.02.2010
Retete: 468
Scrie-i mesaj privat

aoleu dar sa nu va zic ce interogatoriu am primit ca de ce e pe colet nume de persoana(bucataras mi-ai facut-o !) si nu e nume de firma! ca ce , eu '' lucrez'' cu firma sau cu persoana? am ras sa mor, cica eu ''lucrez''  a mai zis o fata pe aici ca ne face bucataras carte de munca in final! dar oricum a fost amuzant.Nici eu nu stiam numele de la expeditor dar cum era singurul colet pe care-l asteptam am banuit ca e pomisorul.La carticele a fost altfel ca era si dedicatie frumoasa din partea bucataras.ro si acolo nu au trebuit explicatii

Acest mesaj a fost modificat de epurasha2bb
Ultima editare: 19.05.2010 12:52:45

Citeaza

19.05.2010 / 13:17

Nick: ela
Bucataras senzational
Bucataras din: 02.01.2010
Retete: 424
Scrie-i mesaj privat

epurasha2bb a spus:

aoleu dar sa nu va zic ce interogatoriu am primit ca de ce e pe colet nume de persoana(bucataras mi-ai facut-o !) si nu e nume de firma! ca ce , eu '' lucrez'' cu firma sau cu persoana? am ras sa mor, cica eu ''lucrez''   a mai zis o fata pe aici ca ne face bucataras carte de munca in final! dar oricum a fost amuzant.Nici eu nu stiam numele de la expeditor dar cum era singurul colet pe care-l asteptam am banuit ca e pomisorul.La carticele a fost altfel ca era si dedicatie frumoasa din partea bucataras.ro si acolo nu au trebuit explicatii

barbatii astia sunt de groaza,cand ei stau ore in sir in fata televizorului si se uita la fotbal si nu mai aud nimic altceva si nu mai vad decat mingea aia zburand,nu e nici o problema,dar cand noi combinam utilul cu placutul,facem mancare si mai legam prietenii,ei asta e sfarsitul lumii

Acest mesaj a fost modificat de ela
Ultima editare: 19.05.2010 13:31:00

Citeaza

19.05.2010 / 13:54

Nick: epurasha2bb
Bucataras junior
Bucataras din: 15.02.2010
Retete: 468
Scrie-i mesaj privat

asa e ela, sfarsitul lumii si altceva nimic! daca nu merge ceva bine e sigur din cauza ca stau eu la calculator!

Citeaza

19.05.2010 / 14:09

Nick: ela
Bucataras senzational
Bucataras din: 02.01.2010
Retete: 424
Scrie-i mesaj privat

epurasha2bb a spus:

asa e ela, sfarsitul lumii si altceva nimic! daca nu merge ceva bine e sigur din cauza ca stau eu la calculator!

normal,mai ales daca sotul e oltean,intotdeauna tu esti de vina

Acest mesaj a fost modificat de ela
Ultima editare: 19.05.2010 14:09:54

Citeaza

19.05.2010 / 16:14

Nick: Bucataras
Bucataras suprem
Bucataras din: 19.07.2008
Retete: 671
Scrie-i mesaj privat

Ah, nici nu m-am gindit la poblema asta. O sa pun Bucataras.ro pe colete de acum :). Vineri dimi pun la posta utlimele 2 obiecte achizitionate

Citeaza

19.05.2010 / 16:23

Nick: gaby_d
Bucataras Minunat
Bucataras din: 14.10.2009
Retete: 618
Scrie-i mesaj privat

epurasha2bb a spus:

aoleu dar sa nu va zic ce interogatoriu am primit ca de ce e pe colet nume de persoana(bucataras mi-ai facut-o !) si nu e nume de firma! ca ce , eu '' lucrez'' cu firma sau cu persoana? am ras sa mor, cica eu ''lucrez''   a mai zis o fata pe aici ca ne face bucataras carte de munca in final! dar oricum a fost amuzant.Nici eu nu stiam numele de la expeditor dar cum era singurul colet pe care-l asteptam am banuit ca e pomisorul.La carticele a fost altfel ca era si dedicatie frumoasa din partea bucataras.ro si acolo nu au trebuit explicatii

Citeaza

19.05.2010 / 16:26

Nick: gaby_d
Bucataras Minunat
Bucataras din: 14.10.2009
Retete: 618
Scrie-i mesaj privat

Bucataras a spus:

Ah, nici nu m-am gindit la poblema asta. O sa pun Bucataras.ro pe colete de acum :). Vineri dimi pun la posta utlimele 2 obiecte achizitionate

Săracul de tine, de unde să-ţi treacă prin minte asta?Ce vină ai tu?)))).în cazul meu, nu se pune problema asta, e doar faptul că monopolizez pc. , nu-l contrazic

Citeaza

19.05.2010 / 16:27

Nick: gaby_d
Bucataras Minunat
Bucataras din: 14.10.2009
Retete: 618
Scrie-i mesaj privat

epurasha2bb a spus:

asa e ela, sfarsitul lumii si altceva nimic! daca nu merge ceva bine e sigur din cauza ca stau eu la calculator!

Citeaza

19.05.2010 / 16:29

Nick: miha
Bucataras Suprem
Bucataras din: 24.03.2009
Retete: 1122
Scrie-i mesaj privat

epurasha2bb a spus:

asa e ela, sfarsitul lumii si altceva nimic! daca nu merge ceva bine e sigur din cauza ca stau eu la calculator!

Eu am rezolvat problema asta demult. Fiecare cu calculatorul lui si am rezolvat stresul "care si cum si cat sta la calculator" Nu conteaza ca stam ca la internet cafe dar macar avem liniste-n casa.

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Cheesecake cu dulceață de morcovi - Desert delicios la pahar

ieri la 08:56

Ceesecake fara coacere

de Caty 2

ieri la 05:45

Chec cu banane reteta gustoasa de banana bread

pe 11.05 la 10:37

Mic dejun cu ouă turcești - Un deliciu culinar irezistibil de gustos și rapid

pe 11.05 la 08:22

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Constelatialeu

2483 puncte

bucatarasa

1400 puncte

gaby_duceag

1172 puncte

Retete_gustoase

1150 puncte

oanapl

1000 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]