modules/forum/post.tpl

Colt pentru cei care n-au somn

26.02.2010 / 11:30

Nick: ela
Bucataras senzational
Bucataras din: 02.01.2010
Retete: 424
Scrie-i mesaj privat

gospodinadecriza a spus:

   Mircica, vezi ca ma apuca crizele. Cum Bucataras vs Boc? Credeam ca lucrurile au fost transate aici destul de clar: Bucataras-Supremu (similitudinea e mai mult decat evidenta pentru mine ). Nu incurca te rog, borcanele.   P.S. Nu fac 1000 de boci cat Supremu nostru!    

are dreptate,daca ma gandesc bine,nici nu se poate face o comparatie,Boc e departe de Supremul...Boc e doar o marioneta in mana altora pe cand Bucataras aici taie si spanzura,toti scriu ce spune si cum spune el

Acest mesaj a fost modificat de ela
Ultima editare: 26.02.2010 11:32:21

Citeaza

26.02.2010 / 15:53

Nick: gospodinadecriza
Bucataras incepator
Bucataras din: 11.02.2010
Retete: 11
Scrie-i mesaj privat

ela a spus:

are dreptate,daca ma gandesc bine,nici nu se poate face o comparatie,Boc e departe de Supremul...Boc e doar o marioneta in mana altora pe cand Bucataras aici taie si spanzura,toti scriu ce spune si cum spune el

    Bravoooo, Ela, la asta m-am gandit cand l-am acordat statutul de Supremu!

   Si sa nu uitam de partidul de gospodine muncitoare, care se agita pentru a urca in ierarhia Partidului Supremului: la inceput, devin incepatoare, iar, daca fac dovada multiplelor calitati devin talentate, senzationale, grozave!

 Nu mai sunt pentru mine aplauzele, ci pentru partid!

Citeaza

26.02.2010 / 16:57

Nick: ela
Bucataras senzational
Bucataras din: 02.01.2010
Retete: 424
Scrie-i mesaj privat

gospodinadecriza a spus:

    Bravoooo, Ela, la asta m-am gandit cand l-am acordat statutul de Supremu!    Si sa nu uitam de partidul de gospodine muncitoare, care se agita pentru a urca in ierarhia Partidului Supremului: la inceput, devin incepatoare, iar, daca fac dovada multiplelor calitati devin talentate, senzationale, grozave!  Nu mai sunt pentru mine aplauzele, ci pentru partid!

aici e mai ceva ca in partidul lui Boc,domnii aia sunt copii mici pe langa noi

Citeaza

26.02.2010 / 17:00

Nick: ela
Bucataras senzational
Bucataras din: 02.01.2010
Retete: 424
Scrie-i mesaj privat

gospodinadecriza a spus:

    Bravoooo, Ela, la asta m-am gandit cand l-am acordat statutul de Supremu!    Si sa nu uitam de partidul de gospodine muncitoare, care se agita pentru a urca in ierarhia Partidului Supremului: la inceput, devin incepatoare, iar, daca fac dovada multiplelor calitati devin talentate, senzationale, grozave!  Nu mai sunt pentru mine aplauzele, ci pentru partid!

si daca imi aduc bine-aminte acum,cred ca tu ai putea merge sa le dai ceva lectii alora dupa ce festa ne-ai jucat noua cu gospodina crizata

Citeaza

26.02.2010 / 17:27

Nick: gospodinadecriza
Bucataras incepator
Bucataras din: 11.02.2010
Retete: 11
Scrie-i mesaj privat

   Si inca nu s-a legat Duamna de tine, cum m-ai scos tu din transa. Mai aveam atatea de spus! Si nu numai eu.Din cate stiu, parca tu ai scapat.! Acum, cand imi aduc aminte, nu stiu cine a fost mai "crizata"! Oricum, trebuie sa am grija cu tine, proaspat intrata si repede ai alertat conducerea!

 

Citeaza

26.02.2010 / 19:55

Nick: Bucataras
Bucataras suprem
Bucataras din: 19.07.2008
Retete: 669
Scrie-i mesaj privat

 hahaha, bai duamnelor, ca sa vorbim academic, sinteti tari . Supremu' este mindru de membrii partidului sau 

Citeaza

26.02.2010 / 20:44

Nick: gospodinadecriza
Bucataras incepator
Bucataras din: 11.02.2010
Retete: 11
Scrie-i mesaj privat

   Multumim. MAi este o legatura, e cea mai tare, dar....ma abtin cu greuuu...

Citeaza

26.02.2010 / 22:14

Nick: susu
Bucataras senzational
Bucataras din: 31.08.2009
Retete: 509
Scrie-i mesaj privat

M primiti si pe mine? Poate reusesc sa va cunosc mai bine

Citeaza

26.02.2010 / 22:26

Nick: gaby_d
Bucataras Minunat
Bucataras din: 14.10.2009
Retete: 618
Scrie-i mesaj privat

susu a spus:

M primiti si pe mine? Poate reusesc sa va cunosc mai bine

.te intampin eu cu o melodie frumoasa.

http://www.trilulilu.ro/denisa_34/924e0e782e48f5

Citeaza

26.02.2010 / 23:53

Nick: ela
Bucataras senzational
Bucataras din: 02.01.2010
Retete: 424
Scrie-i mesaj privat

gospodinadecriza a spus:

   Multumim. MAi este o legatura, e cea mai tare, dar....ma abtin cu greuuu...

cred ca esti deja in partid de multa vreme si Supremului ii plac retetele tale asa ca,Susu

Acest mesaj a fost modificat de ela
Ultima editare: 26.02.2010 23:57:31

Citeaza

27.02.2010 / 01:00

Nick: ela
Bucataras senzational
Bucataras din: 02.01.2010
Retete: 424
Scrie-i mesaj privat

gospodinadecriza a spus:

   Si inca nu s-a legat Duamna de tine, cum m-ai scos tu din transa. Mai aveam atatea de spus! Si nu numai eu.Din cate stiu, parca tu ai scapat.! Acum, cand imi aduc aminte, nu stiu cine a fost mai "crizata"! Oricum, trebuie sa am grija cu tine, proaspat intrata si repede ai alertat conducerea!  

pe cine am alertat?eu am scapat,nu ma cunosteai mai deloc,te-ai legat de persoanele pe care le stiai,cu care ai mai dialogat si nu iti faceai prea multe griji de reactia lor.m-a socat insa foarte tare reactia Bucatarasului,nu m-am asteptat la o replica asa dura din partea lui,te-a luat in primire mai tare decat as fi crezut,pe cat a fost de bland cu Alex ala(pe unde o mai fii bantuind,o fi ramas agatat intr-un cui pe un perete din greseala?)pe atat de dur a fost cu tine.trebuie sa recunoastem ca si-a aparat oamenii din partid cum Boc ala nu ar fi facut-o cu siguranta,prefera sa piarda un nou membru decat pe cei vechi.mama ce inflacarata am devenit,parca as fi fost in partidul comunist al lui Ceasca...aha,si nu sunt periculoasa daca nu ma calci pe bombeuri...poate doar cand scriu ma ambalez mai tare

Acest mesaj a fost modificat de ela
Ultima editare: 27.02.2010 01:01:34

Citeaza

27.02.2010 / 11:21

Nick: gospodinadecriza
Bucataras incepator
Bucataras din: 11.02.2010
Retete: 11
Scrie-i mesaj privat

susu a spus:

M primiti si pe mine? Poate reusesc sa va cunosc mai bine

     Sigur ca te primim, dar deja erai. Nu e necesar ca toti sa-si faca o intrare oficiala, cum si-a facut GDC.

   

Citeaza

27.02.2010 / 11:22

Nick: gospodinadecriza
Bucataras incepator
Bucataras din: 11.02.2010
Retete: 11
Scrie-i mesaj privat

ela a spus:

cred ca esti deja in partid de multa vreme si Supremului ii plac retetele tale asa ca ,Susu

    Ela, e "gheata, gheata, gheata".

  

Citeaza

27.02.2010 / 11:24

Nick: gospodinadecriza
Bucataras incepator
Bucataras din: 11.02.2010
Retete: 11
Scrie-i mesaj privat

ela a spus:

pe cine am alertat?eu am scapat,nu ma cunosteai mai deloc,te-ai legat de persoanele pe care le stiai,cu care ai mai dialogat si nu iti faceai prea multe griji de reactia lor.m-a socat insa foarte tare reactia Bucatarasului,nu m-am asteptat la o replica asa dura din partea lui,te-a luat in primire mai tare decat as fi crezut,pe cat a fost de bland cu Alex ala(pe unde o mai fii bantuind,o fi ramas agatat intr-un cui pe un perete din greseala?)pe atat de dur a fost cu tine.trebuie sa recunoastem ca si-a aparat oamenii din partid cum Boc ala nu ar fi facut-o cu siguranta,prefera sa piarda un nou membru decat pe cei vechi.mama ce inflacarata am devenit,parca as fi fost in partidul comunist al lui Ceasca...aha,si nu sunt periculoasa daca nu ma calci pe bombeuri...poate doar cand scriu ma ambalez mai tare

     Ce pacat ca nu erai mai demult printre noi. Le-ai fi intrecut pe toate!

   

    Cu drag, GDC

Citeaza

27.02.2010 / 13:54

Nick: ela
Bucataras senzational
Bucataras din: 02.01.2010
Retete: 424
Scrie-i mesaj privat

gospodinadecriza a spus:

     Ce pacat ca nu erai mai demult printre noi. Le-ai fi intrecut pe toate!         Cu drag, GDC

la ce le-as fi intrecut?

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Constelatialeu

2483 puncte

bucatarasa

1400 puncte

gaby_duceag

1172 puncte

Retete_gustoase

1150 puncte

oanapl

1000 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]