modules/forum/post.tpl

Ce vreti sa va aduca Mosul?

15.12.2009 / 21:14

Nick: ionix
Bucataras incepator
Bucataras din: 03.09.2009
Retete: 353
Scrie-i mesaj privat

 fetelor voi aveti copii pe care sa-i rasfatati... eu pana vine barza profit

e milionar sotul, in lei vechi 

ah, si-am mai adaugat ceva la lista  o placa de intins parul pe aburi... sunt constienta ca n-o sa primesc tot ce am pe lista dar speranta moare ultima  eu deja am luat cadourile pentru toata lumea, astept sa cumpar bradul acum  wooohooo, de abia astept sa vina Craciunul

Citeaza

15.12.2009 / 21:19

Nick: ionix
Bucataras incepator
Bucataras din: 03.09.2009
Retete: 353
Scrie-i mesaj privat

Bucataras a spus:

Ionix esti bestiala

 Bucataras drag, visele sunt frumoase... am facut lista pt ca-n fiecare an mosii imi aduc lucruri care nu prea-mi sunt de folos sau imi sunt cu 10 marimi mai mici... prietenilor si socrilor n-am trimis lista... asta-mi mai lipsea, sa se uita soacra-mea la mine ca la o broasca raioasa...

Citeaza

16.12.2009 / 13:10

Nick: ANCA
Bucataras incepator
Bucataras din: 29.12.2008
Retete: 112
Scrie-i mesaj privat

 

suna postarita la usa, acum 5 min., cica 'aveti un plic', eu' ce-o fi?'

vad ca-i de la bucataras, desfac si gasesc primul cadou de Craciun pe anul asta, multam mult, m-am amuzat teribil, abia astept sa-l arat maine si Liviului, cand vine de la job

Citeaza

16.12.2009 / 13:26

Nick: ionix
Bucataras incepator
Bucataras din: 03.09.2009
Retete: 353
Scrie-i mesaj privat

ANCA a spus:

  suna postarita la usa, acum 5 min., cica 'aveti un plic', eu' ce-o fi?' vad ca-i de la bucataras, desfac si gasesc primul cadou de Craciun pe anul asta , multam mult, m-am amuzat teribil , abia astept sa-l arat maine si Liviului, cand vine de la job

 si eu am patit acelasi lucru, numai ca la mine era postas 

foarte foarte tare cadoul...

multumesc din tot sufletul bucataras.ro.... 

cook and smile... hihihhi si mi-s bucataras talentat

Citeaza

16.12.2009 / 18:52

Nick: liana_geicu
Bucataras incepator
Bucataras din: 14.07.2009
Retete: 31
Scrie-i mesaj privat

Si eu am primit darul de Craciun de la bucataras.ro Multumesc foarte mult! Este foarte dragut!

Citeaza

17.12.2009 / 17:26

Nick: fluturas
Bucataras incepator
Bucataras din: 08.10.2009
Retete: 29
Scrie-i mesaj privat

Craciunul e sarbatoarea mea preferata...sa ma trezesc dimineata si tiptil sa fug desculta sa vad ce cadouri sunt sub brad..magie,aroma de cozonac,globuri stralucitoare!

Poate Mosul imi aduce si mie un cadou...baietelul meu Alex o sa aiba o gramada,anul asta sper sa simta Craciunul cu tot ce semnifica el..e ditamai barbatul doar are 2 ani si 8 luni!

Acest mesaj a fost modificat de fluturas
Ultima editare: 17.12.2009 17:26:37

Citeaza

21.12.2009 / 15:18

Nick: ala_oancea
Bucataras incepator
Bucataras din: 07.04.2009
Retete: 181
Scrie-i mesaj privat

Am primit si eu cadoul ! Multumesc frumos Mos Bucataras !

Citeaza

21.12.2009 / 15:58

Nick: Bucataras Dragos
Bucataras incepator
Bucataras din: 28.01.2009
Retete: 22
Scrie-i mesaj privat

La mine nu a venit Mos Bucataras! Dar poate vine Mos Craciun . Si ce as vrea de la el? Hmmm... o craciunita Deci Mosule daca citesti acest forum sti ce ai de facut? Poti sa o impachetezi intr-o masina ca nu ma supar, decat intr-o cutie clasica de carton decorata frumos. Revin sincer si spun ca imi doresc sanatate , fericire si armonie in familie!

Acest mesaj a fost modificat de Bucataras Dragos
Ultima editare: 21.12.2009 16:09:51

Citeaza

21.12.2009 / 17:35

Nick: gaby_d
Bucataras Minunat
Bucataras din: 14.10.2009
Retete: 615
Scrie-i mesaj privat

Bucataras Dragos a spus:

La mine nu a venit Mos Bucataras! Dar poate vine Mos Craciun . Si ce as vrea de la el? Hmmm... o craciunita Deci Mosule daca citesti acest forum sti ce ai de facut? Poti sa o impachetezi intr-o masina ca nu ma supar, decat intr-o cutie clasica de carton decorata frumos. Revin sincer si spun ca imi doresc sanatate , fericire si armonie in familie!

ce frumos!

eu am multumit la alt topic Bucatarasilor,dar o mai fac inca odata si aici.

va multumesc din suflet!o surpriza frumoasa!

Citeaza

21.12.2009 / 18:29

Nick: Bucataras Dragos
Bucataras incepator
Bucataras din: 28.01.2009
Retete: 22
Scrie-i mesaj privat

Dar ce ai primit?Ca sunt curios

Citeaza

21.12.2009 / 18:36

Nick: gaby_d
Bucataras Minunat
Bucataras din: 14.10.2009
Retete: 615
Scrie-i mesaj privat

Bucataras Dragos a spus:

Dar ce ai primit?Ca sunt curios

e o chestie din aia de pus mouse-ul,...am cautat pe net,se numeste "mouse pad"- faina tare,personalizata,colorata,cu sigla siteului si scris"gaby_d zuzulina"

e foarte faina plus c-o vad non stop

Acest mesaj a fost modificat de gaby_d
Ultima editare: 21.12.2009 18:48:16

Citeaza

21.12.2009 / 19:12

Nick: Bucataras Dragos
Bucataras incepator
Bucataras din: 28.01.2009
Retete: 22
Scrie-i mesaj privat

Wow! Asta da cadou frumos! Si personalizat si cu bucataras.ro! Gaby esti o norocoasa! Ce surpriza au facut bucatarasii! Mouseul meu sta langa tastatura pe birou

Dragut din partea voastra bucatarasilor! Jos palaria

Apropo unde sunt ?Ca nu am vazut echipa fondatoare a siteului.

Citeaza

21.12.2009 / 19:45

Nick: gaby_d
Bucataras Minunat
Bucataras din: 14.10.2009
Retete: 615
Scrie-i mesaj privat

Bucataras Dragos a spus:

Wow! Asta da cadou frumos! Si personalizat si cu bucataras.ro! Gaby esti o norocoasa! Ce surpriza au facut bucatarasii! Mouseul meu sta langa tastatura pe birou Dragut din partea voastra bucatarasilor! Jos palaria Apropo unde sunt ?Ca nu am vazut echipa fondatoare a siteului.

ca tot ai zis..cu rusine recunoscca nu stiu care e echipa fondatoare..de fapt,...nici nu mi-a zis nimeni niciodata.inafara de Bucataras,nu stiu....zi-mi si mie,vrei?

Citeaza

21.12.2009 / 21:31

Nick: Bucataras Dragos
Bucataras incepator
Bucataras din: 28.01.2009
Retete: 22
Scrie-i mesaj privat

Tu gaby e secret! Nici eu nu stiu prea bine(echipa iertati-ma daca gresesc) dar stiu ca :

Bucataras

Oana

Catalin

Irina

Bunica

sunt membrii fondatori ai siteului , avand respectul meu pentru munca care au facut-o intr-un an intreg si progresul incredibil.

(eu i-am cunoscut printr-un concurs, cand bucataras.ro nu era site ci un simplu blog care a ajuns azi unul dintre cele mai cautate siteuri gastronomice. (fara lauda)

RESPECT!

Citeaza

21.12.2009 / 22:29

Nick: gaby_d
Bucataras Minunat
Bucataras din: 14.10.2009
Retete: 615
Scrie-i mesaj privat

Bucataras Dragos a spus:

Tu gaby e secret! Nici eu nu stiu prea bine(echipa iertati-ma daca gresesc) dar stiu ca : Bucataras Oana Catalin Irina Bunica sunt membrii fondatori ai siteului , avand respectul meu pentru munca care au facut-o intr-un an intreg si progresul incredibil. (eu i-am cunoscut printr-un concurs, cand bucataras.ro nu era site ci un simplu blog care a ajuns azi unul dintre cele mai cautate siteuri gastronomice. (fara lauda) RESPECT!

multumesc.

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Constelatialeu

4384 puncte

laura_n

2312 puncte

Rocsi

1691 puncte

bucatarasa

1554 puncte

Caty

1318 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]