modules/forum/post.tpl

Bucataras.RO : Da-ne o sugestie!

10.10.2011 / 19:18

Nick: RuxyRux
Bucataras Suprem
Bucataras din: 10.11.2010
Retete: 1296
Scrie-i mesaj privat

 O mica intrebarica! Ce dimensiune trebuie sa aiba poza de la avatar?Uite ca nu stiu...Multumesc anticipat!

Citeaza

10.10.2011 / 21:10

Nick: Bucataras
Bucataras suprem
Bucataras din: 19.07.2008
Retete: 653
Scrie-i mesaj privat

 63x63 px

Citeaza

11.10.2011 / 18:03

Nick: RuxyRux
Bucataras Suprem
Bucataras din: 10.11.2010
Retete: 1296
Scrie-i mesaj privat

Bucataras a spus:

 63x63 px

 Multumesc cu plecaciune

Citeaza

11.10.2011 / 23:57

Nick: Bucataras
Bucataras suprem
Bucataras din: 19.07.2008
Retete: 653
Scrie-i mesaj privat

 cu placinte 

Citeaza

12.10.2011 / 09:00

Nick: miha
Bucataras Suprem
Bucataras din: 24.03.2009
Retete: 1121
Scrie-i mesaj privat

Bucataras a spus:

 cu placinte 

Daaaa...una d-aia cum numa tu stii sa faci!

Citeaza

12.10.2011 / 09:45

Nick: diaconta
Bucataras Top-Chef
Bucataras din: 27.07.2010
Retete: 723
Scrie-i mesaj privat

miha a spus:

Daaaa...una d-aia cum numa tu stii sa faci!

m-ai facut curioasa Miha cum sunt alea?are si reteta sa ne-o dea?

Poza de la avatar trebuie sa fie suficient de mica incat sa se uite Mircea cu zoom-ul

Citeaza

09.06.2013 / 19:40

Nick: aphextwinz
Bucataras incepator
Bucataras din: 09.06.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Nu am idee unde sa scriu, dar de ce imi tot dispar din indexul de bloguri retete? Apar, dispar, se posteaza sau nu, apar retete vechi, totul e vraiste, eu folosesc de mult indexul ala si uite, a trebuit sa imi fac aici cont ca nu stiu unde sa intreb ce se intampla.

Culmea e ca ce postasem ieri a disparut azi, sau ce a pus cineva acum cateva zile apare brusc pe prima pagina.

Daca nu mai functioneaza ceva sau pot cumva sa imi retrag blogul (nu am aflat inca daca se poate face asta, desi, teoretic ar trebui sa se poata), eventual un loc unde pot primi indicatii pretioase, va multumesc anticipat.

Citeaza

10.06.2013 / 08:48

Nick: gaby_d
Bucataras Minunat
Bucataras din: 14.10.2009
Retete: 615
Scrie-i mesaj privat

aphextwinz a spus:

 Nu am idee unde sa scriu, dar de ce imi tot dispar din indexul de bloguri retete? Apar, dispar, se posteaza sau nu, apar retete vechi, totul e vraiste, eu folosesc de mult indexul ala si uite, a trebuit sa imi fac aici cont ca nu stiu unde sa intreb ce se intampla. Culmea e ca ce postasem ieri a disparut azi, sau ce a pus cineva acum cateva zile apare brusc pe prima pagina. Daca nu mai functioneaza ceva sau pot cumva sa imi retrag blogul (nu am aflat inca daca se poate face asta, desi, teoretic ar trebui sa se poata), eventual un loc unde pot primi indicatii pretioase, va multumesc anticipat.

Buna dimineata!

Ti-am raspuns printr-un mesaj privat.

Citeaza

11.09.2014 / 12:02

Nick: cocuta2607
Bucataras incepator
Bucataras din: 29.06.2014
Retete: 7
Scrie-i mesaj privat

msyc a spus:

Sintem ochi si urechi. Da-ne o idee, o sugestie, spune-ne ce te doare pe acest site.

Ce parere aveti despre aparatele cara alunga soarecii sau gandacii?

Ma intereseaza pentru alungarea gandacilor de bucatarie.

Sau ce metode sa folosesc pentru a scapa de ei.

Citeaza

14.09.2014 / 13:40

Nick: Ina
Bucataras Chef
Bucataras din: 09.04.2010
Retete: 579
Scrie-i mesaj privat

cocuta2607 a spus:

Ce parere aveti despre aparatele cara alunga soarecii sau gandacii? Ma intereseaza pentru alungarea gandacilor de bucatarie. Sau ce metode sa folosesc pentru a scapa de ei.

 Eu mi-am achizitionat 2 pest repeller de pe un site chinezesc, pentru ca erau de 10 ori mai ieftine decat la noi ( bine, ca sa merite efortul mi-am luat mai multe chestii   )   Initial am zis ca n-au efect, pentru ca nu vedeam nicio miscare ...

Vecina mea are langa gard lemne si multe vechituri si-mi era teama sa nu vina sobolanii de la ea si la noi. Intr-o zi am uitat aparatul vreo 3 ore in priza si m-a strigat vecina sa ma intrebe daca am pus in gradina lampi solare  anti soareci, pentru ca nu stie de unde-i  tot aduce pisica sobolani  si-i lasa la usa  ( ii adusese 5   ) . Eu i-am zis ca n-am nici-o lampa   ,  apoi mi-am adus aminte de aparat    .  

Sobolanii erau vii, dar ametiti . Deci aparatele astea chiar au efect . 

Citeaza

22.09.2014 / 08:51

Nick: panacris
Bucataras Suprem
Bucataras din: 08.02.2011
Retete: 1568
Scrie-i mesaj privat

Ina a spus:

 Eu mi-am achizitionat 2 pest repeller de pe un site chinezesc , pentru ca erau de 10 ori mai ieftine decat la noi ( bine, ca sa merite efortul mi-am luat mai multe chestii    )   Initial am zis ca n-au efect, pentru ca nu vedeam nicio miscare ... Vecina mea are langa gard lemne si multe vechituri si-mi era teama sa nu vina sobolanii de la ea si la noi. Intr-o zi am uitat aparatul vreo 3 ore in priza si m-a strigat vecina sa ma intrebe daca am pus in gradina lampi solare  anti soareci, pentru ca nu stie de unde-i  tot aduce pisica sobolani  si-i lasa la usa  ( ii adusese 5    ) . Eu i-am zis ca n-am nici-o lampa   ,  apoi mi-am adus aminte de aparat     .   Sobolanii erau vii, dar ametiti . Deci aparatele astea chiar au efect . 

=)))) lampi solare antisoareci, e tare asta :))

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

TOP
utilizatori

Constelatialeu

4384 puncte

laura_n

2312 puncte

Rocsi

1691 puncte

bucatarasa

1554 puncte

Caty

1318 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]