modules/forum/post.tpl

Sunt suparata :(

07.09.2012 / 20:10

Nick: Geanina87
Bucataras incepator
Bucataras din: 11.11.2011
Retete: 140
Scrie-i mesaj privat

   Acum vreo 2 luni in urma aveam rangul de JUNIOR , iar acum de INCEPATOR. Am fost degradata :(((( Ma poate lamuri cineva? Stiu ca nu tine de foame...dar am si eu "mandria" mea :)) 

Citeaza

07.09.2012 / 20:48

Nick: portiadelumina
Bucataras incepator
Bucataras din: 22.06.2012
Retete: 59
Scrie-i mesaj privat

Geanina87 a spus:

   Acum vreo 2 luni in urma aveam rangul de JUNIOR , iar acum de INCEPATOR. Am fost degradata :(((( Ma poate lamuri cineva? Stiu ca nu tine de foame...dar am si eu "mandria" mea :)) 

 Eu nu mă pricep, dar sigur ceilalţi cu mai mare vechime te vor ajutaŞi nu trebuie să fii supărată

Citeaza

07.09.2012 / 20:54

Nick: Geanina87
Bucataras incepator
Bucataras din: 11.11.2011
Retete: 140
Scrie-i mesaj privat

portiadelumina a spus:

 Eu nu mă pricep, dar sigur ceilalţi cu mai mare vechime te vor ajuta Şi nu trebuie să fii supărată

 Multumesc oricum...Recunosc ca nu am mai avut activitate pe site in ultima vreme din cauza serviciului...insa nici nu ma pot bucura.Oare si din banuti am scazut? Nu-mi amintesc cat aveam.O sa imi treaca...

Citeaza

07.09.2012 / 23:34

Nick: miha
Bucataras Suprem
Bucataras din: 24.03.2009
Retete: 1121
Scrie-i mesaj privat

Geanina, atunci cand nu ai activitate, softul site-ului scade din "rang" si din caciulite. Vestea buna e ca le recapeti indata ce iti reiei activitatea.

Nu fi suparata, n-ai de ce. Eu de multe ori am zis ca daca as putea mi-as dona caciulitele.

Citeaza

08.09.2012 / 00:06

Nick: Geanina87
Bucataras incepator
Bucataras din: 11.11.2011
Retete: 140
Scrie-i mesaj privat

miha a spus:

Geanina, atunci cand nu ai activitate, softul site-ului scade din "rang" si din caciulite. Vestea buna e ca le recapeti indata ce iti reiei activitatea. Nu fi suparata, n-ai de ce. Eu de multe ori am zis ca daca as putea mi-as dona caciulitele.

Multumesc tare mult, Miha...deja ma simt mai bine 

Citeaza

08.09.2012 / 17:56

Nick: caroline
Bucataras Top-Chef
Bucataras din: 09.11.2011
Retete: 702
Scrie-i mesaj privat

miha a spus:

Geanina, atunci cand nu ai activitate, softul site-ului scade din "rang" si din caciulite. Vestea buna e ca le recapeti indata ce iti reiei activitatea. Nu fi suparata, n-ai de ce. Eu de multe ori am zis ca daca as putea mi-as dona caciulitele.

caciulitele le donezi tu Miha...dar cu ele donezi si experienta si talentul tau in bucatarie?ca de e asa...eu is prima abonata :)

Citeaza

15.09.2012 / 23:09

Nick: klausenburger
Bucataras incepator
Bucataras din: 06.07.2009
Retete: 54
Scrie-i mesaj privat

 Eu am lipsit o buna bucata de  vreme (vreo 2 ani)... am revenit si greu mai inteleg ceva :)))) Site-ul a crescut, s-a modificat... de pilda eu nu pricep cum functioneaza retetele premium? :) Oare ma poate ajuta cineva sa pricep? Multumesc

Citeaza

16.09.2012 / 10:20

Nick: miha
Bucataras Suprem
Bucataras din: 24.03.2009
Retete: 1121
Scrie-i mesaj privat

klausenburger a spus:

 Eu am lipsit o buna bucata de  vreme (vreo 2 ani)... am revenit si greu mai inteleg ceva :)))) Site-ul a crescut, s-a modificat... de pilda eu nu pricep cum functioneaza retetele premium? :) Oare ma poate ajuta cineva sa pricep? Multumesc

Lacrima, la sectiunea Premium se pot inscrie retete din blogul personal. Aici se fac propunerile: http://www.bucataras.ro/bucataras-premium/propune/ Dupa ce ai completat tot ce se cere acolo propunerea va fi aprobata (sau nu ) de un moderator. Pozele pentru aceasta sectiune trebuie sa fie clare si bine incadrate. Spor la treaba!

Citeaza

16.09.2012 / 10:21

Nick: miha
Bucataras Suprem
Bucataras din: 24.03.2009
Retete: 1121
Scrie-i mesaj privat

caroline a spus:

caciulitele le donezi tu Miha...dar cu ele donezi si experienta si talentul tau in bucatarie?ca de e asa...eu is prima abonata :)

Ehhh... la asta ma mai gandesc.

Citeaza

19.09.2012 / 16:53

Nick: klausenburger
Bucataras incepator
Bucataras din: 06.07.2009
Retete: 54
Scrie-i mesaj privat

 Pai mai sunt si alte criterii decat cele precizate la inscriere? Le putem sti si noi?

Citeaza

20.09.2012 / 08:05

Nick: gaby_d
Bucataras Minunat
Bucataras din: 14.10.2009
Retete: 615
Scrie-i mesaj privat

klausenburger a spus:

 Pai mai sunt si alte criterii decat cele precizate la inscriere? Le putem sti si noi?

Criteriul este simplu - poza de calitate ( fara a fi vorba aici de severitate, ca nu toata lumea are aparate scumpe si accesorii).

Luminozitate, claritate, unghi bun al fotografiei.

Chiar daca luminozitatea nu este maxima, poza trebuie sa atraga, sa"fure" ochiul, sa-ti faca pofta.

Categoric este vorba aici si de subiectivism, de ochiul privitorului, dar ia ca reper pozele deja acceptate si-ti vei da seama cam ce se cauta.

Acest mesaj a fost modificat de gaby_d
Ultima editare: 20.09.2012 08:06:13

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

TOP
utilizatori

Constelatialeu

4384 puncte

laura_n

2312 puncte

Rocsi

1691 puncte

bucatarasa

1554 puncte

Caty

1318 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]