modules/forum/post.tpl

buna ziua

26.05.2011 / 15:35

Nick: brunetzica
Bucataras incepator
Bucataras din: 26.05.2011
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

am pus si eu 1 intrebare,, sper sa primesc si eu raspuns. pentru bucatars,,   SE POT FACE SPAGHETE CU SOSURI CE NU SUFERA PRAJELI?? ajutati-ma . VA MULTUMESC ANTICIPAT.astp si eu cateva retete

Citeaza

26.05.2011 / 15:58

Nick: mitinita
Bucataras Top-Chef
Bucataras din: 12.10.2010
Retete: 841
Scrie-i mesaj privat

 sunt pe fuga sa caut linkuri,dar imi vine in minte pesto,pe care il poti face si cu spanac si daca vrei si carne,incerci niste carne la gratar sau la cuptor.

Citeaza

26.05.2011 / 16:00

Nick: ana
Bucataras incepator
Bucataras din: 06.01.2010
Retete: 139
Scrie-i mesaj privat

 Aproape orice reteta o poti adapta nevoilor si gusturilor tale.Poti sa inabusesti in apa ce este de calit ,iar cand termini sosul ,dupa ce stingi focul poti adauga un pic de ulei.Spor la gatit.

Citeaza

26.05.2011 / 16:05

Nick: kamy
Bucataras incepator
Bucataras din: 15.09.2010
Retete: 208
Scrie-i mesaj privat

brunetzica a spus:

am pus si eu 1 intrebare,, sper sa primesc si eu raspuns. pentru bucatars,,   SE POT FACE SPAGHETE CU SOSURI CE NU SUFERA PRAJELI?? ajutati-ma . VA MULTUMESC ANTICIPAT.astp si eu cateva retete

eu la spaghetele bologneze pun peste carnea tocata ceapa,putin usturoi,morcovul,tija de telina,ardei gras,apa,las sa fiarba,cand e carnea fiarta, pun rosiile si vin alb+rosu las sa fiarba pana scade cat e nevoie si mai pui condimente de care doresti....succes

Citeaza

27.05.2011 / 07:09

Nick: brunetzica
Bucataras incepator
Bucataras din: 26.05.2011
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

kamy a spus:

eu la spaghetele bologneze pun peste carnea tocata ceapa,putin usturoi,morcovul,tija de telina,ardei gras,apa,las sa fiarba,cand e carnea fiarta, pun rosiile si vin alb+rosu las sa fiarba pana scade cat e nevoie si mai pui condimente de care doresti....succes

MULTUMESC  MULT NU MA ASTP L 1 RSP PROMT..MULTUMESC ANTICIPAT.. SI AM SA VA URMARESC SITE-UL,,AM VZ CA SI DE PE FACEBOOK POT.SI AM SA INCERC TOATE VARIANTELE ,RETZETELE VOASTRE,,O ZI MINUNATA BUCATARS.RO.

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:

TOP
utilizatori

Rocsi

1540 puncte

Ksenya

1075 puncte

gaby_duceag

1000 puncte

vasimur

227 puncte

 Merisor

200 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]