After Dark

Alte detalii

organizare evenimente festive, organizare petreceri private

 

Parerile utilizatorilor (1)

danemiky_51

La: 12.10.2011, 14:00

Am intrat de cateva ori in acest restaurant, atat vara (pe terasa), cat si iarna (in interior). Am fost placut impresionat de promptitudinea si delicatetea cu care este servit consumatorul. Personalul este dragut, saritor, nu trebuie sa-i rogi sa vina la masa ta pentru comanda ori pentru nota de plata, permanent la dispozitia clientului. Daca este sa fac o apreciere pe o scara de la 1 la10 le-as da 10 si i-as sfatui sa o tina tot asa deoarece cine vine o data si se simte bine cu siguranta va veni si a \"n\"-a oara, ba mai mult va spune la prieteni si cunoscuti unde se pot simti bine. Era sa uit : mancarea este preparata de adevarati profesionisti, gustoasa, savuroasa, intr-un cuvant face toti banii!!!

Scrie parerea ta

minimum 50 caractere

Propune restaurant

Daca ai un restaurant preferat care nu exista in catalogul nostru, trimite-ne datele despre el si noi il vom adauga

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

ieri la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]