modules/forum/post.tpl

intrebari pt boss

26.01.2012 / 14:38

Nick: Oana
Bucataras Suprem
Bucataras din: 18.12.2008
Retete: 1115
Scrie-i mesaj privat

E un lantz si gata

Citeaza

26.01.2012 / 16:35

Nick: Elena_Daria
Bucataras junior
Bucataras din: 15.07.2011
Retete: 475
Scrie-i mesaj privat

 Multumim ca ne-ai lamurit Gaby;))...am primit mesaj de la Boss,si am inteles cum sta treaba:)

Citeaza

26.01.2012 / 16:36

Nick: gaby_d
Bucataras Minunat
Bucataras din: 14.10.2009
Retete: 617
Scrie-i mesaj privat

Elena_Daria a spus:

 Multumim ca ne-ai lamurit Gaby;))...am primit mesaj de la Boss,si am inteles cum sta treaba:)

Citeaza

15.02.2012 / 13:28

Nick: naomy
Bucataras incepator
Bucataras din: 26.04.2011
Retete: 64
Scrie-i mesaj privat

Buna bossule ,sper sa ma ajuti ,deoarece am tot intrebat dar se pare ca nimeni nu imi raspunde ,imi dispar ingredientele de la retete ,as dori sa stiu de ce?am primit comentari,in care mi se specifica ca nu am scris ingredientele si am observat azi de exemplu ca dupa ce am modificat o reteta mi-au disparut din nou ,si nu prea e aspectoasa reteta :)) iar cand am verificat o alta retea ex " corazones de turon y ciocolate"am observat ca nu are ingredientele .Astept din suflet o lamurire ,

Multumesc anticipat ,naomi

Citeaza

15.02.2012 / 17:25

Nick: gaby_d
Bucataras Minunat
Bucataras din: 14.10.2009
Retete: 617
Scrie-i mesaj privat

naomy a spus:

Buna bossule ,sper sa ma ajuti ,deoarece am tot intrebat dar se pare ca nimeni nu imi raspunde ,imi dispar ingredientele de la retete ,as dori sa stiu de ce?am primit comentari,in care mi se specifica ca nu am scris ingredientele si am observat azi de exemplu ca dupa ce am modificat o reteta mi-au disparut din nou ,si nu prea e aspectoasa reteta :)) iar cand am verificat o alta retea ex " corazones de turon y ciocolate"am observat ca nu are ingredientele .Astept din suflet o lamurire , Multumesc anticipat ,naomi

naomi, eu vad ingredientele

Citeaza

15.02.2012 / 17:26

Nick: gaby_d
Bucataras Minunat
Bucataras din: 14.10.2009
Retete: 617
Scrie-i mesaj privat

naomy a spus:

Buna bossule ,sper sa ma ajuti ,deoarece am tot intrebat dar se pare ca nimeni nu imi raspunde ,imi dispar ingredientele de la retete ,as dori sa stiu de ce?am primit comentari,in care mi se specifica ca nu am scris ingredientele si am observat azi de exemplu ca dupa ce am modificat o reteta mi-au disparut din nou ,si nu prea e aspectoasa reteta :)) iar cand am verificat o alta retea ex " corazones de turon y ciocolate"am observat ca nu are ingredientele .Astept din suflet o lamurire , Multumesc anticipat ,naomi

pot sa raspund si intr-un stil amuzant?

dispar pentru ca vrea cineva sa faca reteta si ca sa nu mai cumpere, le ia de la tine )))))))))

Citeaza

15.02.2012 / 18:37

Nick: naomy
Bucataras incepator
Bucataras din: 26.04.2011
Retete: 64
Scrie-i mesaj privat

gaby_d a spus:

pot sa raspund si intr-un stil amuzant? dispar pentru ca vrea cineva sa faca reteta si ca sa nu mai cumpere, le ia de la tine )))))))))

foarte amuzant ,...atunci probabil am eu probleme cu pagina ,deoarce la mine asa pare ,..adevarul ca se blocheaza mereu si ca sa fiu si eu amuzanta ,probabil ca din cauza distantei :)) sau  sunt de vina vanturile de aici din Tenerife :)). Oricum multumesc pentru raspuns :)

Citeaza

15.02.2012 / 20:47

Nick: gaby_d
Bucataras Minunat
Bucataras din: 14.10.2009
Retete: 617
Scrie-i mesaj privat

naomy a spus:

foarte amuzant ,...atunci probabil am eu probleme cu pagina ,deoarce la mine asa pare ,..adevarul ca se blocheaza mereu si ca sa fiu si eu amuzanta ,probabil ca din cauza distantei :)) sau  sunt de vina vanturile de aici din Tenerife :)). Oricum multumesc pentru raspuns :)

naomy, eu am glumit.sper ca nu te-ai suparat.

acum m-am uitat iar, nu, nu vad ingredientele

ma uitasem la alta reteta

doar Mircea poate verifica.

Citeaza

15.02.2012 / 20:58

Nick: naomy
Bucataras incepator
Bucataras din: 26.04.2011
Retete: 64
Scrie-i mesaj privat

gaby_d a spus:

naomy, eu am glumit.sper ca nu te-ai suparat. acum m-am uitat iar, nu, nu vad ingredientele ma uitasem la alta reteta doar Mircea poate verifica.

nu ma -m suparat asa tare   doar ca era o incomoditate pt mine sa tot scriu din nou retetele , mi sa intamplat de mai multe ori ,azi mi-a atras atentia miha la reteta care lipsesc ingredientele si am incercat sa le adaug din nou dar am depasit cele 3 zile ,..sper sa primesc aprobare sa le introduc din nou.

Citeaza

15.02.2012 / 22:57

Nick: Bucataras
Bucataras suprem
Bucataras din: 19.07.2008
Retete: 664
Scrie-i mesaj privat

naomy a spus:

nu ma -m suparat asa tare    doar ca era o incomoditate pt mine sa tot scriu din nou retetele , mi sa intamplat de mai multe ori ,azi mi-a atras atentia miha la reteta care lipsesc ingredientele si am incercat sa le adaug din nou dar am depasit cele 3 zile ,..sper sa primesc aprobare sa le introduc din nou.

 da mi le mie pe email: [email protected] sau pe mesaj privat aici si le voi adauga :)

Citeaza

16.02.2012 / 17:57

Nick: simo_brkic
Bucataras incepator
Bucataras din: 18.12.2011
Retete: 29
Scrie-i mesaj privat

 Buna..:D nu stiam unde sa postez intrebarea,asa ca intreb aici :)..cum pot sa particip cu o reteta la concursul electrolux?multumesc =)

Citeaza

16.02.2012 / 18:51

Nick: gaby_d
Bucataras Minunat
Bucataras din: 14.10.2009
Retete: 617
Scrie-i mesaj privat

simo_brkic a spus:

 Buna..:D nu stiam unde sa postez intrebarea,asa ca intreb aici :)..cum pot sa particip cu o reteta la concursul electrolux?multumesc =)

buna, Simo.

inscrierile au fost pana pe 15 :(

las ca te inscrii la timp la urmatoarele

Citeaza

17.02.2012 / 01:45

Nick: simo_brkic
Bucataras incepator
Bucataras din: 18.12.2011
Retete: 29
Scrie-i mesaj privat

aaa :) am inteles ;) eh oricum nu castigam eu ,dar mi ar fi placut sa particip :D mam trezit tarziu :) ihihih,o sa mi votez "colegele" ca sunt mai pro' :) 

Citeaza

11.03.2012 / 16:27

Nick: Sidy
Bucataras grozav
Bucataras din: 15.02.2010
Retete: 691
Scrie-i mesaj privat

 Incet , incet se apropie Pastele....si am vrea lucruri noi prin Camara.

Ce zici boss...mai poti aduce si alte minunatii in camara bucatarasilor ???

O noua saptamana calduroasa sa ai 

Citeaza

14.03.2012 / 07:19

Nick: Sidy
Bucataras grozav
Bucataras din: 15.02.2010
Retete: 691
Scrie-i mesaj privat

 Nu mai da nimeni pe aici ???

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Limonada a la Cleme - reteta racoritoare si plina de vitamine

pe 02.05 la 20:10

Carrot cake reteta de tort de morcovi cu crema de branza

pe 02.05 la 14:02

Plăcinte cu carne - aperitiv gustos cu carnea rămasă

pe 02.05 la 11:25

Tiramisu la pahar cu cozonac - Rețeta unui desert ușor și delicios

pe 02.05 la 10:57

TOP
utilizatori

laura_n

3385 puncte

Rocsi

2610 puncte

Constelatialeu

2522 puncte

Catalina L

1978 puncte

oanapl

1227 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]