publicat la 29.08.2021
publicat la 29.08.2021
publicat la 29.08.2021
Și azi îți saluți prietenii cu tradiționalul "De mâine mă apuc de slăbit". Oare de ce îți răspund doar cu un zâmbet înțelegător?
Bucataras.ro
[email protected]
"Bună dimineața Brrr! Că tare-i frig afară Dup-o toamnă ca o vară. Ziua asta-i mohorâtă, Nu îmi place, e urâtă. Pentru că ne molipseşte, Lumea e tristă și rece. Sau așa mă simt doar eu. Zâmbetul a dat "rateu". Parcă-mi vine să mă cert. Cine vrea să-mi țină piept?"-Costina Tănasă