modules/forum/post.tpl

Cum sa faci bani stand acasa?!?!

17.01.2013 / 22:51

Nick: Bucataras
Bucataras suprem
Bucataras din: 19.07.2008
Retete: 664
Scrie-i mesaj privat

 da, este destul de greut ...

Citeaza

20.01.2013 / 06:43

Nick: oana_d
Bucataras incepator
Bucataras din: 19.11.2010
Retete: 43
Scrie-i mesaj privat

Sunt mai multe profesii pe care le poti practica acasa, depinde ce intelegi tu prin a face bani stand acasa. De exemplu web-designer, traducator, astrolog, meditator pt elevi, video-chat...

Citeaza

22.01.2013 / 13:51

Nick: dena
Bucataras incepator
Bucataras din: 20.02.2011
Retete: 71
Scrie-i mesaj privat

oana_d a spus:

Sunt mai multe profesii pe care le poti practica acasa, depinde ce intelegi tu prin a face bani stand acasa. De exemplu web-designer, traducator, astrolog, meditator pt elevi, video-chat...

Pai m-am gandit la ceva tehnoredactare, meditatii cu elevii sau corectura de text. Ceva de genul asta.

Citeaza

29.01.2013 / 23:53

Nick: alexi
Bucataras incepator
Bucataras din: 14.01.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Bucataras a spus:

 da, este destul de greut ...

 pai spunene si noua cum sa facem...:):):)
este foarte greu sa faci bani stand acasa...:)

Citeaza

03.02.2013 / 14:51

Nick: nadia15
Bucataras incepator
Bucataras din: 03.02.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Buna ziua!Eu am citit un anunt referitor la completarea de facturi pe calculator.Am trimis CV dar nu am primit nimic pana acum.Ce-i drept anuntul era mai vechi de acum 2 ani.Daca stie cineva alte metode de a sta acasa si de a face bani muncind, va rog nu fiti timizi ,postati aici.

Citeaza

13.02.2013 / 12:49

Nick: Betty
Bucataras incepator
Bucataras din: 05.03.2011
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Cea mai buna varianta de munca de acasa pentru cei care au ceva abilitati sau cunostinte PC, traduceri, editare foto ... etc este freelance-ul.

Un site pe care eu lucrez este www.elance.com . Inceputul e mai greu, dar dupa ce ai 5-10 clienti multumiti, treaba merge mai usor. Succes va doresc!

Citeaza

14.02.2013 / 00:10

Nick: Bucataras
Bucataras suprem
Bucataras din: 19.07.2008
Retete: 664
Scrie-i mesaj privat

 ar mai fi si asta http://www.viespar.ro/,e nou lansat...

Citeaza

14.02.2013 / 08:31

Nick: dena
Bucataras incepator
Bucataras din: 20.02.2011
Retete: 71
Scrie-i mesaj privat

Multumesc Bucataras! M-am inscris deja.>:D<

Pentru cine este interesat am mai gasit un site de sondaje.

http://sondajero.com/?ref=104135

Citeaza

14.02.2013 / 08:51

Nick: Ela68
Bucataras junior
Bucataras din: 27.09.2011
Retete: 236
Scrie-i mesaj privat

 Se poate munci part-time, dupa program, sau exista termen strict si scurt de predare ? Multumesc, 

Citeaza

14.02.2013 / 09:36

Nick: dena
Bucataras incepator
Bucataras din: 20.02.2011
Retete: 71
Scrie-i mesaj privat

Ela68 a spus:

 Se poate munci part-time, dupa program, sau exista termen strict si scurt de predare ? Multumesc, 

Pe sondaje.ro urmaresti niste clipuri publicitare si apoi raspunzi la intrebari. Cate 7-8 intrebari la fiecare clip. Le faci cand vrei in 24 de ore. Abia am inceput de 3 zile . Primesti 8 euro pe sondaj. Poti face doar 4 pe zi.

Pe viespar azi m-am inscris. Vedem ce iese!

Citeaza

14.02.2013 / 09:37

Nick: dena
Bucataras incepator
Bucataras din: 20.02.2011
Retete: 71
Scrie-i mesaj privat

Ela68 a spus:

 Se poate munci part-time, dupa program, sau exista termen strict si scurt de predare ? Multumesc, 

Poti munci cand ai timp. Succes!

Citeaza

15.02.2013 / 22:40

Nick: Ela68
Bucataras junior
Bucataras din: 27.09.2011
Retete: 236
Scrie-i mesaj privat

dena a spus:

Pe sondaje.ro urmaresti niste clipuri publicitare si apoi raspunzi la intrebari. Cate 7-8 intrebari la fiecare clip. Le faci cand vrei in 24 de ore. Abia am inceput de 3 zile . Primesti 8 euro pe sondaj. Poti face doar 4 pe zi. Pe viespar azi m-am inscris. Vedem ce iese!

 Din cate am citit in regulament, majoritatea premiilor sunt cu tragere la sorti. Nu prea am inteles la ce se refera cand spun ca atunci cand acumulezi puncte multe iti alegi un premiu ? Tot cu tragere la sorti ? M-am inscris si eu, imi fac timp daca iese ceva. Multumesc

Citeaza

16.02.2013 / 22:46

Nick: Ela68
Bucataras junior
Bucataras din: 27.09.2011
Retete: 236
Scrie-i mesaj privat

Betty a spus:

Cea mai buna varianta de munca de acasa pentru cei care au ceva abilitati sau cunostinte PC, traduceri, editare foto ... etc este freelance-ul. Un site pe care eu lucrez este www.elance.com . Inceputul e mai greu, dar dupa ce ai 5-10 clienti multumiti, treaba merge mai usor. Succes va doresc!

 Poti sa-mi dai detalii te rog, ce ai reusit sa gasesti pe elance.com ? Mi se par niste activitati destul de complicate. Tu ce-ai reusit sa faci ?

Multumesc,

Citeaza

20.02.2013 / 19:45

Nick: iqphantom
Bucataras incepator
Bucataras din: 21.02.2012
Retete: 10
Scrie-i mesaj privat

 Pe Elance se pot gasi job-uri de blogging professionist, Facebook fans, viral marketing...etc... Posibilitati sunt nenumarate, daca stii foarte bine limba engleza, daca ai rabdare sa lucrezi cu clienti pretentiosi care isi fac un site azi si vor sa faca bani din el maine ( LMAO) si daca ai nervi sa tii piept pietei de munca din Asia de sud est si Centrala ( India, Bangladesh, Asia Pacific) care vin si lucreaza la preturi de nimic ( calitate raportata la pret :) dar pana se prinde clientul ca da banii de pomana...ei cam castiga toate proiectele .

O alta varianta...cea mai practica zic eu, e un blog, de bucatarie chiar. Adsense are obiceiul sa scape de blogurile gratis, isi permit ,sunt mari si publicitatea contextuala se plateste greu.

Daca ai pierdut contul la ei poti sa apelezi la E-target ( publicitate contextuala romaneasca) fac acelasi lucru, sunt legit si poti castiga daca publici frecvent si ai trafic ( ati fi surprinsi se trafic au blogurile fetelor de pe bucataras.ro )

Succes si nu va lasati pacaliti de idei de facut bani repede gen sondaje.ro (lol...scam mare de tot).

xoxo

Citeaza

21.02.2013 / 11:38

Nick: Ela68
Bucataras junior
Bucataras din: 27.09.2011
Retete: 236
Scrie-i mesaj privat

iqphantom a spus:

 Pe Elance se pot gasi job-uri de blogging professionist, Facebook fans, viral marketing...etc... Posibilitati sunt nenumarate, daca stii foarte bine limba engleza, daca ai rabdare sa lucrezi cu clienti pretentiosi care isi fac un site azi si vor sa faca bani din el maine ( LMAO) si daca ai nervi sa tii piept pietei de munca din Asia de sud est si Centrala ( India, Bangladesh, Asia Pacific) care vin si lucreaza la preturi de nimic ( calitate raportata la pret :) dar pana se prinde clientul ca da banii de pomana...ei cam castiga toate proiectele . O alta varianta...cea mai practica zic eu, e un blog, de bucatarie chiar. Adsense are obiceiul sa scape de blogurile gratis, isi permit ,sunt mari si publicitatea contextuala se plateste greu. Daca ai pierdut contul la ei poti sa apelezi la E-target ( publicitate contextuala romaneasca) fac acelasi lucru, sunt legit si poti castiga daca publici frecvent si ai trafic ( ati fi surprinsi se trafic au blogurile fetelor de pe bucataras.ro ) Succes si nu va lasati pacaliti de idei de facut bani repede gen sondaje.ro (lol...scam mare de tot). xoxo

m-am lamurit.

Acest mesaj a fost modificat de Ela68
Ultima editare: 21.02.2013 11:47:08

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Limonada a la Cleme - reteta racoritoare si plina de vitamine

pe 02.05 la 20:10

Carrot cake reteta de tort de morcovi cu crema de branza

pe 02.05 la 14:02

Plăcinte cu carne - aperitiv gustos cu carnea rămasă

pe 02.05 la 11:25

Tiramisu la pahar cu cozonac - Rețeta unui desert ușor și delicios

pe 02.05 la 10:57

TOP
utilizatori

laura_n

3385 puncte

Rocsi

2610 puncte

Constelatialeu

2522 puncte

Catalina L

1978 puncte

oanapl

1227 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]