modules/forum/post.tpl

Lipogold

27.09.2013 / 12:14

Nick: adriana85
Bucataras incepator
Bucataras din: 02.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Felicitari!Si eu am slabit destul de mult de la ele ma simt perfect,acum o sa incerc sa am foarte mare grija la ce o sa mananc.

Citeaza

30.09.2013 / 12:51

Nick: oooo
Bucataras incepator
Bucataras din: 05.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Desi a trecut vara inca puteti opta pentru o alimentatie sanatoasa,puteti incerca struguri,mere,pere,prune.Inca exista tot felul de legume si fructe care va pot ajuta sa va mentineti in forma si va pot ajuta silueta.

Citeaza

02.10.2013 / 13:29

Nick: lylyana40
Bucataras incepator
Bucataras din: 26.02.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Nu ne mai impartaseste nimeni parerea despre acest produs?

Citeaza

03.10.2013 / 13:11

Nick: adina42
Bucataras incepator
Bucataras din: 03.10.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Desi pare un produs interesant eu nu am incredere sa il incerc!Daca cumva din cauza acestor pastile imi dau metabolismul peste cap si o sa ma ingras foarte tare?

Citeaza

04.10.2013 / 11:56

Nick: marinv
Bucataras incepator
Bucataras din: 25.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Eu am un metabolism destul de puturos asa ca nu cred ca are cu ce sa ma afecteze mai tare.De 5 zile am inceput si eu sa iau Lipogold pana acum am slabit 2 kg,poate daca aveam arderile mai rapide slabeam mai mult.

Citeaza

07.10.2013 / 12:06

Nick: adriana85
Bucataras incepator
Bucataras din: 02.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Eu acum ca am slabit ma chinuii destul de tare sa ma abtin de la tot felul de mancaruri pentru ca nu imi doresc deloc sa ajund in aceiasi situatie ca acum cateva luni.

Citeaza

08.10.2013 / 13:47

Nick: adina42
Bucataras incepator
Bucataras din: 03.10.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

adriana85 a spus:

 Eu acum ca am slabit ma chinuii destul de tare sa ma abtin de la tot felul de mancaruri pentru ca nu imi doresc deloc sa ajund in aceiasi situatie ca acum cateva luni.

 E foarte bine ca ai reusit sa slabesti,da cred ca a te mentine dupa ce ai slabit e la fel de greu ca si slabitul in sine.

Citeaza

09.10.2013 / 12:23

Nick: adriana85
Bucataras incepator
Bucataras din: 02.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

adina42 a spus:

 E foarte bine ca ai reusit sa slabesti,da cred ca a te mentine dupa ce ai slabit e la fel de greu ca si slabitul in sine.

 Sa stii ca e la fel de greu ca si slabitul.Incerc sa fac foarte mari eforturi pentru a ma mentine dar e foarte greu.

Citeaza

10.10.2013 / 13:34

Nick: andradamanole
Bucataras incepator
Bucataras din: 19.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Fetelor eu am inceput sa tin un regim care pot spune ca m-a ajutat dimineata mananc lapte degresat cu musli,la pranz piept de pui cu o salata iar seara mananc branza degresata.Ma simt foarte bine de cand am inceput acest regim si am si slabit un pic.

Citeaza

11.10.2013 / 12:10

Nick: danapetrica87
Bucataras incepator
Bucataras din: 31.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

andradamanole a spus:

 Fetelor eu am inceput sa tin un regim care pot spune ca m-a ajutat dimineata mananc lapte degresat cu musli,la pranz piept de pui cu o salata iar seara mananc branza degresata.Ma simt foarte bine de cand am inceput acest regim si am si slabit un pic.

 Multa bafta ca acest regim!Sa ne anunti si pe noi cat te-a ajutat sa slabesti.

Citeaza

22.10.2013 / 11:58

Nick: adina42
Bucataras incepator
Bucataras din: 03.10.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Nu stiu daca voi ati auzit de Florentina Opris,are o emisiune foarte interesanta pe prima tv legata sport etc.Acum cateva zile am vazut ca a scos un cd cu exercitii pe care le poti face pentru a te mentine in forma,asa ca mi l-am cumparat si eu.Mirarea mea a fost cand am vazut ca recomanda Lipogold inainte de inceperea antrenamentului,din cate am inteles iti ofera energie,te ajuta sa scapi de celulita.Sincer m-a cam convins asa ca imi voi comanda si eu pastilele astea.

Citeaza

23.10.2013 / 10:28

Nick: marinv
Bucataras incepator
Bucataras din: 25.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

adina42 a spus:

Nu stiu daca voi ati auzit de Florentina Opris,are o emisiune foarte interesanta pe prima tv legata sport etc.Acum cateva zile am vazut ca a scos un cd cu exercitii pe care le poti face pentru a te mentine in forma,asa ca mi l-am cumparat si eu.Mirarea mea a fost cand am vazut ca recomanda Lipogold inainte de inceperea antrenamentului,din cate am inteles iti ofera energie,te ajuta sa scapi de celulita.Sincer m-a cam convins asa ca imi voi comanda si eu pastilele astea.

 Cum se numeste cd-ul?Ai cumva idee de unde poate fi luat?

Citeaza

23.10.2013 / 11:21

Nick: florycyk
Bucataras incepator
Bucataras din: 18.06.2013
Retete: 4
Scrie-i mesaj privat

andradamanole a spus:

 Fetelor eu am inceput sa tin un regim care pot spune ca m-a ajutat dimineata mananc lapte degresat cu musli,la pranz piept de pui cu o salata iar seara mananc branza degresata.Ma simt foarte bine de cand am inceput acest regim si am si slabit un pic.

 felicitari 

Citeaza

24.10.2013 / 11:51

Nick: danapetrica87
Bucataras incepator
Bucataras din: 31.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

andradamanole a spus:

 Fetelor eu am inceput sa tin un regim care pot spune ca m-a ajutat dimineata mananc lapte degresat cu musli,la pranz piept de pui cu o salata iar seara mananc branza degresata.Ma simt foarte bine de cand am inceput acest regim si am si slabit un pic.

 Ai reusit sa slabesti cu regimul pe care il tii?Asteptam sa se spui cat ai slabit!

Citeaza

25.10.2013 / 12:47

Nick: adina42
Bucataras incepator
Bucataras din: 03.10.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

marinv a spus:

 Cum se numeste cd-ul?Ai cumva idee de unde poate fi luat?

 Stiu ca cd-ul se numeste Exercitii pentru trup&Sfaturi pentru suflet,sincer nu stiu de unde il poti lua insa cred ca asta se rezolva daca dai o cautare pe google.

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

TOP
utilizatori

Constelatialeu

4384 puncte

laura_n

2312 puncte

Rocsi

1691 puncte

bucatarasa

1554 puncte

Caty

1318 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]