modules/forum/post.tpl

Lipogold

18.03.2014 / 13:08

Nick: adina000
Bucataras incepator
Bucataras din: 01.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

lacramioara0 a spus:

 Am luat si eu Lipogold 2 saptamani aproape,am reusit sa dau jos kg care ma deranjeau as aca am intrerupt tratamnetul,sper doar sa nu existe nici un fel de problema.

 Eu am slabit 15 kg cu Lipogold si pana acum nu m-am ingrasat din nou sau ceva de genul asta,recunosc ca am fost un pic mai atenta cu ce am mancat si am renuntat la prajeli.Pana la urma daca stai sa te gandesti prajelile sunt nocive din mai multe puncte de vedere nu numai pentru ca isi pun repede amprenta asupra siluetei.Nu cred ca te vei ingrasa daca o sa fii un pic atenta.

Citeaza

19.03.2014 / 09:35

Nick: oooo
Bucataras incepator
Bucataras din: 05.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Vine vara care este extrem de ofertanta in fructe si legume.In perioada ce vine va fi foarte usor sa tii un regim si sa mananci sanatos.De exemplu pe timpul verii eu nu prea pot manca altceva in afara de legume si in acest fel nu prea am probleme cu greutatea.

Citeaza

20.03.2014 / 09:46

Nick: FaNiCa
Bucataras incepator
Bucataras din: 01.11.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

oooo a spus:

 Vine vara care este extrem de ofertanta in fructe si legume.In perioada ce vine va fi foarte usor sa tii un regim si sa mananci sanatos.De exemplu pe timpul verii eu nu prea pot manca altceva in afara de legume si in acest fel nu prea am probleme cu greutatea.

 Da dun fericire vara este destul de ofertanta si e mult mai simplu sa tii un regim in perioada asta.Insa sunt totusi multe persoane care nu pot tone regim alimentar.

Citeaza

29.04.2014 / 10:10

Nick: stefanyaa
Bucataras incepator
Bucataras din: 29.04.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Am vazut discutiile vostre si am zis sa va povestesc si eu cum stau cu silueta.Pana acum 2 3 ani eram destul de slaba as putea spune,adica la 1,70 aveam 52 de kg.Pana intr-o zi cand nu stiu din cauza stresului,al alimentatiei dezordonate am inceput sa ma ingras.Am incercat regimuri diverse pastile si nimic.Acum am ajuns la greutatea de 80 de kg.Am vazut ca sunt multe persoane care au slabit cu Lipogold si ma gandeam sa le incerc si eu.

Citeaza

30.04.2014 / 12:15

Nick: galinajipa
Bucataras incepator
Bucataras din: 09.01.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

stefanyaa a spus:

 Am vazut discutiile vostre si am zis sa va povestesc si eu cum stau cu silueta.Pana acum 2 3 ani eram destul de slaba as putea spune,adica la 1,70 aveam 52 de kg.Pana intr-o zi cand nu stiu din cauza stresului,al alimentatiei dezordonate am inceput sa ma ingras.Am incercat regimuri diverse pastile si nimic.Acum am ajuns la greutatea de 80 de kg.Am vazut ca sunt multe persoane care au slabit cu Lipogold si ma gandeam sa le incerc si eu.

 Draga mea stiu prin ce treci pentru ca am trecut si eu prin asta.In prima saptamana in care am luat Lipogold nu am slabit mai deloc insa am recuperat in celelalte.Asa ca pana la sfarsitul tratamentului am reusit sa slabesc 8kg.Nu pot sa iti urez decat multa bafta.

Citeaza

02.05.2014 / 09:57

Nick: stefanyaa
Bucataras incepator
Bucataras din: 29.04.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

galinajipa a spus:

 Draga mea stiu prin ce treci pentru ca am trecut si eu prin asta.In prima saptamana in care am luat Lipogold nu am slabit mai deloc insa am recuperat in celelalte.Asa ca pana la sfarsitul tratamentului am reusit sa slabesc 8kg.Nu pot sa iti urez decat multa bafta.

 Iti multumesc foarte mult pentru raspunsul tau o sa incerc sa le iau si eu sper sa am aceleasi rezultate.

Citeaza

05.05.2014 / 12:20

Nick: Karina80
Bucataras incepator
Bucataras din: 17.03.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Dupa tratamentul cu Lipogold am slabit 6 kg.Am facut o mica pauza si acum vreau sa incep din nou sa le iau.

Citeaza

06.05.2014 / 11:32

Nick: stefanyaa
Bucataras incepator
Bucataras din: 29.04.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Desi au fost cateva persoane care m-au sfatuit sa incerc mai bine un regim alimentar decat pastile,mi-am comandat Lipogold.De maine o sa incep tratamentul.Acum nu pot decat sa sper ca isi for face pastilele astea efectul si sa nu regret ca nu i-am ascultat pe cei din jurul meu.

Citeaza

07.05.2014 / 10:00

Nick: marinv
Bucataras incepator
Bucataras din: 25.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

stefanyaa a spus:

 Desi au fost cateva persoane care m-au sfatuit sa incerc mai bine un regim alimentar decat pastile,mi-am comandat Lipogold.De maine o sa incep tratamentul.Acum nu pot decat sa sper ca isi for face pastilele astea efectul si sa nu regret ca nu i-am ascultat pe cei din jurul meu.

 Multa bafta cu tratamentul.Stii cum e treaba pana nu vezi cu ochii tai nu crezi.Cred ca ai facut foarte bine ca incerci sa te convingi singura de aceste pastile.Daca stam sa ne gandim parerile sunt impartite.

Citeaza

08.05.2014 / 09:02

Nick: crinavasile
Bucataras incepator
Bucataras din: 08.05.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Dar nu v-ati gandit la posibilitatea ca dupa ce o sa terminati acest tratament sa va ingrasati dublu sau triplu?

Citeaza

12.05.2014 / 11:11

Nick: adina000
Bucataras incepator
Bucataras din: 01.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

crinavasile a spus:

 Dar nu v-ati gandit la posibilitatea ca dupa ce o sa terminati acest tratament sa va ingrasati dublu sau triplu?

 Stii vorba aia "cum il intretii asa il ai"?Asa este si cu silueta daca o intretii dupa ce ai reusit sa slabesti nu ar trebuii sa mai existe nici un fel de problema.Eu m-am mentinut dupa ce am slabit.Am mancat mai multe fructe si legume si pot spune ca am reusit cu brio sa imi tin greutatea in frau.

Citeaza

13.05.2014 / 11:03

Nick: oooo
Bucataras incepator
Bucataras din: 05.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Poti sa te mentii facand miscare cel putin 30 min pe zi,acum nu zice nimeni sa te apuci sa faci mai stiu eu ce exercitii.E ok si daca mergi pe jos.Cand eram mai tanara mergea si 2 km zilnic pe jos iar rezultatele se vedeau.Acum nu mai merg acasa mult insa macar jumatate de ora tot fac miscare.E buna pentru sanatate,poti merge in parc si sa te plimbi.Poti renunta la 2 statii de autobuz pentru a merge pe jos...

Citeaza

14.05.2014 / 13:55

Nick: Cornelia_Cretu
Bucataras incepator
Bucataras din: 14.05.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

oooo a spus:

 Poti sa te mentii facand miscare cel putin 30 min pe zi,acum nu zice nimeni sa te apuci sa faci mai stiu eu ce exercitii.E ok si daca mergi pe jos.Cand eram mai tanara mergea si 2 km zilnic pe jos iar rezultatele se vedeau.Acum nu mai merg acasa mult insa macar jumatate de ora tot fac miscare.E buna pentru sanatate,poti merge in parc si sa te plimbi.Poti renunta la 2 statii de autobuz pentru a merge pe jos...

 Eu am 130 de kg,crezi ca pot rezolva ceva cu cele 30 de min zilnic de mers pe jos?Eu ma indoiesc,cati ani trebuie sa fac treaba asta ca sa vad un mic rezultat?

Citeaza

15.05.2014 / 09:52

Nick: andradamanole
Bucataras incepator
Bucataras din: 19.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Cornelia_Cretu a spus:

 Eu am 130 de kg,crezi ca pot rezolva ceva cu cele 30 de min zilnic de mers pe jos?Eu ma indoiesc,cati ani trebuie sa fac treaba asta ca sa vad un mic rezultat?

 Intrebarea mea este:De ce ai permis sa ajungi la o asemenea greutate?Normal ca cele 30 de min de miscare nu sunt de ajuns.Ce varsta ai?Nu e normal sa ajugi la o asemenea greutate!

Citeaza

16.05.2014 / 11:00

Nick: roxxxxxy
Bucataras incepator
Bucataras din: 16.05.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Nu vreau sa condam pe mineni insa e vina ta ca ai permis sa ajungi la greutatea asta.E adevarat sunt multe persoane care au diverse probleme de sanatate din cauza asta au si probleme cu greutatea,insa sunt foarte multe care isi fac asta si cu mana lor.Nu e normal sa mananci pana nu mai poti si pe urma sa spui ca te-ai ingrasat.Mancam ca sa traim nu traim ca sa mancam...Scuze daca am fost prea dura!

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Chiftelute in sos de rosii, o reteta gustoasa si rapida

de laura_n 7

ieri la 20:19

Snitel pane din piept de pui cu parmeza

de Caty 2

ieri la 14:16

Cotlet de miel preparat la cuptor sau la gratar

ieri la 12:15

TOP
utilizatori

Constelatialeu

4384 puncte

laura_n

2312 puncte

Rocsi

1691 puncte

bucatarasa

1554 puncte

Caty

1318 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]