modules/forum/post.tpl

Lipogold

12.07.2013 / 19:21

Nick: TimofteAR03
Bucataras incepator
Bucataras din: 11.07.2013
Retete: 2
Scrie-i mesaj privat

 Buna, din grseala am vazut aceste comentari in legatura cu medicamentele de slabit, sincer si eu am avut probleme cu greutatea, si mi-am agravat-o mai tare cand am luat medicamentele super slim, am slabit m-am mentinut dar si cand am luat kg inapoi am luat dublu. Insa acum tin regimul Dukan care ma ajutat in 10 zile sa slabesc 3 kg si poti manca cat si cand vrei, cine vrea sa slabeasca sanatos cautati regimul Dukan. 

Citeaza

18.07.2013 / 07:32

Nick: doralinda72
Bucataras incepator
Bucataras din: 13.03.2011
Retete: 197
Scrie-i mesaj privat

rhapsody a spus:

Mai fetelor, terminati cu prostiile. N-ati invatat ca nu exista ceva miraculos care sa va subtieze fara efort peste noapte? Inainte de a va indopa cu pastile ganditi-va bine daca merita sa va irositi sanatatea fiind cobaii companiilor care le produc! ;)

 Ai perfecta dreptate!!!!

Citeaza

18.07.2013 / 07:34

Nick: doralinda72
Bucataras incepator
Bucataras din: 13.03.2011
Retete: 197
Scrie-i mesaj privat

Karina80 a spus:

Toata lumea zice sa slabesti sanatos,fara pastile,cu regim alimentar.Dar ce faci in momentul in care nu poti tine un regim alimentar?Si apropo de asta sa fim seriosi e destul de scump sa tii in zilele noastre un regim alimentar.Probabil in situatia asta sunt multe persoana,care din dorinta,necesitatea de a slabi,recurg la produsele de slabit. 

 Karina, ti se pare scump sa mananci cat mai multe salate, diversificate, cu niste pui fiert sau la gratar?! Sa fim seriosi, putem slabi si "ieftin" si fara medicamente!! Cine zice ca a tine regim e scump?!

Citeaza

18.07.2013 / 07:42

Nick: doralinda72
Bucataras incepator
Bucataras din: 13.03.2011
Retete: 197
Scrie-i mesaj privat

oooo a spus:

 Si eu sunt de aceiasi parere,mai bine slabesti sanatos cu un regim alimentar decat sa iei tot felu de pastile,care cine stie pot dauna sanatatii.

 De acord cu tine! Am o prietena care a cumparat si ea niste pastile de slabit, nu imi aduc aminte numele, dar stiu ca dupa ce le-a comandat, a vazut ca sunt interzise in mai toata europa fiind daunatoare sanatatii si anume, provoaca hepatita! Aceste pastile le comandase de pe un site american, deci fetelor, nu va jucati cu sanatatea, ci "puneti fermoar" la gura si incetati sa mancati prajeli, zahar,alcool, paine, paste.....cartofi, morcovi fierti, si veti vedea ce rezultate veti avea dupa vreo 10 zile!! Mult mai simplu si mai sanatos! Intr-o carte a lui Montignac citisem un paragraf in care e 100% adevarat, si anume, NU trebuie sa va ganditi si sa va opriti la o dieta anume, ci trebuie sa va schimbati felul de viata, doar asa veti reusi!

Citeaza

18.07.2013 / 14:21

Nick: loredanna
Bucataras incepator
Bucataras din: 17.03.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Mai am putin si termin tratamentul ci Lipogold,pana acum am slabit 9 kg.Ma bucur pentru ca in 2 saptamani plec in concediu si o sa arat si eu un pic mai bine in costum de baie,sper sa reusesc sa mai dau saptamana asta 3 kg jos.

Citeaza

19.07.2013 / 13:50

Nick: andradamanole
Bucataras incepator
Bucataras din: 19.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

doralinda72 a spus:

 Karina, ti se pare scump sa mananci cat mai multe salate, diversificate, cu niste pui fiert sau la gratar?! Sa fim seriosi, putem slabi si "ieftin" si fara medicamente!! Cine zice ca a tine regim e scump?!

 Sunt perfect de acord cu tine,consider ca sanatatea este pe primul loc si nu ar trebuii sa ne uitam la bani cand vine vorba de alimentatie sanatoasa etc.Sunt multe persoane care prefera sa dea banii pe tot felul de prostii decat sa incerce sa duca o viata sanatoasa cu ei.

Citeaza

22.07.2013 / 15:15

Nick: loredanna
Bucataras incepator
Bucataras din: 17.03.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Fiecare cu parerea sa,sincer eu prefer sa iau pastile de slabit care ma ajuta sa slabesc mult mai repede decat sa ma chinuii nu stiu cat timp sa slabesc cu un regim alimentar.

Citeaza

22.07.2013 / 18:45

Nick: deea2686
Bucataras incepator
Bucataras din: 27.09.2012
Retete: 52
Scrie-i mesaj privat

doralinda72 a spus:

 Ai perfecta dreptate!!!!

 Buna.Eu sincera sa fiu nu cred deloc in dietele minune si nici in medicamente....(sunt patita si cu unele si cu altele)...mult sport si o alimentatie sanatoasa(asa imi recomanda nutritionista mea)

Citeaza

25.07.2013 / 13:35

Nick: marinv
Bucataras incepator
Bucataras din: 25.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

deea2686 a spus:

 Buna.Eu sincera sa fiu nu cred deloc in dietele minune si nici in medicamente....(sunt patita si cu unele si cu altele)...mult sport si o alimentatie sanatoasa(asa imi recomanda nutritionista mea)

 Sunt de acord cu tine, insa sunt multe situatii in care nu poti slabi doar cu sport si regim alimentar din pacate..

Citeaza

31.07.2013 / 10:50

Nick: danapetrica87
Bucataras incepator
Bucataras din: 31.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Fetelor eu am o mare problema cu greutatea din pacate mananc destul de sarat lucru nu tocmai bun iar corpul meu retine foarte multa apa din cauza aceasta am 90 de kg la o inaltime de 1,68.Am mai incercat pastile de slabit insa care nu m-au multumit prea tare.Lipogold pare un produs bun.M-am uitat la ingrediente si am vazut ca are in compozitie o multime de plante care in mod normal te ajuta sa slabesti.Stiu ca nu poti bate din palme si sa ajungi la greutatea dorita insa sper sa dea un rezultat mai bun decat restul.

Citeaza

01.08.2013 / 10:43

Nick: loredanna
Bucataras incepator
Bucataras din: 17.03.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

danapetrica87 a spus:

 Fetelor eu am o mare problema cu greutatea din pacate mananc destul de sarat lucru nu tocmai bun iar corpul meu retine foarte multa apa din cauza aceasta am 90 de kg la o inaltime de 1,68.Am mai incercat pastile de slabit insa care nu m-au multumit prea tare.Lipogold pare un produs bun.M-am uitat la ingrediente si am vazut ca are in compozitie o multime de plante care in mod normal te ajuta sa slabesti.Stiu ca nu poti bate din palme si sa ajungi la greutatea dorita insa sper sa dea un rezultat mai bun decat restul.

 Eu am slabit cu Lipogold asa ca iti recomand sa le iei cu incredere.Imi dau seama ca nu avem cum sa slabim toate la fel insa mai mult ca sigur vei da cateva kg jos.

Citeaza

02.08.2013 / 10:08

Nick: danapetrica87
Bucataras incepator
Bucataras din: 31.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

loredanna a spus:

 Eu am slabit cu Lipogold asa ca iti recomand sa le iei cu incredere.Imi dau seama ca nu avem cum sa slabim toate la fel insa mai mult ca sigur vei da cateva kg jos.

 Multumesc pentru raspuns,probabil il voi lua si eu pentru ca am citit multe pareri de bine despre acest produs.Sper sa slabesc cat mai mult.

Citeaza

19.08.2013 / 09:49

Nick: oooo
Bucataras incepator
Bucataras din: 05.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Fetelor incercati sa faceti sport si sa mancati cat mai sanatos,fara grasimi,prajeli,paine si o sa vedeti ca e imposibil sa nu slabiti.

Citeaza

20.08.2013 / 11:25

Nick: danapetrica87
Bucataras incepator
Bucataras din: 31.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 De o saptamana am inceput tratamentul cu Lipogold.Pana acum am reusit sa slabesc 2,5 kg.Vreau sa vad daca o sa aiba rezultat si asupra celilitei.Am auzit ca te scapa si de celulita,ar fi bine.

Citeaza

21.08.2013 / 12:19

Nick: adriana85
Bucataras incepator
Bucataras din: 02.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Eu am inceput ce-a de-a doua cutie de Lipogold,pana acum rezultatul este pe masuna am slabit nici mai mult nici mai putin de 12 kg.Sotul meu este tare incantat de rezultate mai ales ca el a fost cel care mi le-a comandat prima data.

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

TOP
utilizatori

Constelatialeu

2483 puncte

bucatarasa

1400 puncte

gaby_duceag

1172 puncte

Retete_gustoase

1150 puncte

oanapl

1000 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]