modules/forum/post.tpl

Lipogold

19.05.2014 / 12:02

Nick: Cornelia_Cretu
Bucataras incepator
Bucataras din: 14.05.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

roxxxxxy a spus:

 Nu vreau sa condam pe mineni insa e vina ta ca ai permis sa ajungi la greutatea asta.E adevarat sunt multe persoane care au diverse probleme de sanatate din cauza asta au si probleme cu greutatea,insa sunt foarte multe care isi fac asta si cu mana lor.Nu e normal sa mananci pana nu mai poti si pe urma sa spui ca te-ai ingrasat.Mancam ca sa traim nu traim ca sa mancam...Scuze daca am fost prea dura!

 Recunosc ca e vine mea ca am ajuns in aceasta situatie.Sunt o mare gurmanda si pofticioasa in acelasi timp.Daca am pofta de ceva nu ma las pana nu termin tot.Cu timpul asta cred ca a devenit o boala.Sunt constienta ca nu imi face bine si ca am multe probleme din aceasta cauza insa nu ma pot opri!De aceea caut tot felul de metode prin care sa mai slabesc cateva kg.

Citeaza

20.05.2014 / 11:48

Nick: roxxxxxy
Bucataras incepator
Bucataras din: 16.05.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Cornelia_Cretu a spus:

 Recunosc ca e vine mea ca am ajuns in aceasta situatie.Sunt o mare gurmanda si pofticioasa in acelasi timp.Daca am pofta de ceva nu ma las pana nu termin tot.Cu timpul asta cred ca a devenit o boala.Sunt constienta ca nu imi face bine si ca am multe probleme din aceasta cauza insa nu ma pot opri!De aceea caut tot felul de metode prin care sa mai slabesc cateva kg.

 Multa bafta in a gasi metoda de a slabi eficienta care sa te ajute sa slabesti.Cand ai pofta de ceva manaca un mar,rontaie un morcov si o sa vezi ca in timp organismul o sa se obisnuiasca asa.

Citeaza

21.05.2014 / 14:58

Nick: loredanna
Bucataras incepator
Bucataras din: 17.03.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

Cornelia_Cretu a spus:

 Eu am 130 de kg,crezi ca pot rezolva ceva cu cele 30 de min zilnic de mers pe jos?Eu ma indoiesc,cati ani trebuie sa fac treaba asta ca sa vad un mic rezultat?

 O sa ai ceva de munca insa cu putina abitie si cu putin ajutor o sa slabesti.Lipogold te poate ajuta sa slabesti dar nu atat de mult cat ai u nevoie,trebuie sa mai tii si un regim ,sa mai faci si putin de miscare!

Citeaza

22.05.2014 / 12:26

Nick: denyssa
Bucataras incepator
Bucataras din: 22.05.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Buna fetelor!De curand am aflat ca iubitul meu ma inseala.In momentul in care l-am intrebat de ce a facut treaba asta mi-a raspuns pentru ca nu mai sunt asa de atragatoare ca la inceput,ca m-am ingrasat etc.In momentul asta sunt disperata sa slabesc vreau sa ii demonstrez ca pot arata foarte bine.Am inceput sa ma duc la sala insa rezultatele vor aparea in timp.Credeti ca daca iau si Lipogold voi slabi mai repede?

Citeaza

23.05.2014 / 12:46

Nick: lylyana40
Bucataras incepator
Bucataras din: 26.02.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

denyssa a spus:

 Buna fetelor!De curand am aflat ca iubitul meu ma inseala.In momentul in care l-am intrebat de ce a facut treaba asta mi-a raspuns pentru ca nu mai sunt asa de atragatoare ca la inceput,ca m-am ingrasat etc.In momentul asta sunt disperata sa slabesc vreau sa ii demonstrez ca pot arata foarte bine.Am inceput sa ma duc la sala insa rezultatele vor aparea in timp.Credeti ca daca iau si Lipogold voi slabi mai repede?

 Daca a facut treaba asta inseamna ca nu te merita,trebuie sa te gandesti ca daca a facut acum asa ceva e posibil sa faca si mai tarziu.O data ce trec anii o sa vezi ca organismul se schimba si e posibil sa apara mici modificari ,asta inseamna ca e posibil sa faca mereu asa.Lipogold te ajuta sa slabesti,insa trebuie sa faci chestia asta in primul rand pentru tine si nu pentru a demonstra cuiva ceva!

Citeaza

26.05.2014 / 14:07

Nick: denyssa
Bucataras incepator
Bucataras din: 22.05.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

lylyana40 a spus:

 Daca a facut treaba asta inseamna ca nu te merita,trebuie sa te gandesti ca daca a facut acum asa ceva e posibil sa faca si mai tarziu.O data ce trec anii o sa vezi ca organismul se schimba si e posibil sa apara mici modificari ,asta inseamna ca e posibil sa faca mereu asa.Lipogold te ajuta sa slabesti,insa trebuie sa faci chestia asta in primul rand pentru tine si nu pentru a demonstra cuiva ceva!

 Ai foarte mare dreptate,prin urmare am hotarat ca cel mai bine e ca fiecare sa isi vada de drumul lui,experienta asta m-a ambitionat sa slabesc si sa arat din ce in ce mai bine.Mi-am comandat Lipogold si mi-am facut si un abonament la sala,sper ca in cel mai scurt timp sa apara si rezultatele.

Citeaza

27.05.2014 / 10:22

Nick: fanicaa
Bucataras incepator
Bucataras din: 27.05.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

denyssa a spus:

 Ai foarte mare dreptate,prin urmare am hotarat ca cel mai bine e ca fiecare sa isi vada de drumul lui,experienta asta m-a ambitionat sa slabesc si sa arat din ce in ce mai bine.Mi-am comandat Lipogold si mi-am facut si un abonament la sala,sper ca in cel mai scurt timp sa apara si rezultatele.

 Draga mea cu putina incredere si munca o sa vezi ca o sa reusesti sa faci tot ce ti-ai propus.Important este sa ai incredere in fortele tale.

Citeaza

28.05.2014 / 12:28

Nick: Cornelia_Cretu
Bucataras incepator
Bucataras din: 14.05.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 De azi m-am apucat de slabit.Mi-am pus la punct un regim destul de slab in calorii,mi-am propus sa fac un pic de miscare macar 30 de min pe zi pt inceput si mi-am comandat si Lipogold.Sper ca toate eforturile mele sa dea rezultate si sa reusesc sa dau jos cat ma multe kg.

Citeaza

28.05.2014 / 12:53

Nick: danapetrica87
Bucataras incepator
Bucataras din: 31.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Multa bafta!Sa ne tii si pe noi la curent de cum merge programul de slabit.Cu putina ambitie o sa reusesti.Important este sa nu renunti in cazul in care in primele 2-3 saptamani nu o sa vezi rezultate,e posibil ca acestea sa vina in timp.

Citeaza

29.05.2014 / 13:08

Nick: marinv
Bucataras incepator
Bucataras din: 25.07.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Fetelor este atat de greu sa reusesc sa imi mentin greutatea.Am din nou probleme cu kg-mele.Mi-am facut un abonament la masaj anticelulitic,nu stiu ce sa ma mai fac cu ea mi se pare ca apare peste noapte.Mi-am comandat si Lipogold sper sa reusesc sscap si de kg si de celulita,imi este pur si simplu rusine sa ma imbrac in costum de baie.Sunt constienta ca nu sunt singura femeie care se lupta cu aceasta problema insa sunt foarte stresata din aceasta cauza.

Citeaza

29.05.2014 / 13:23

Nick: ralucafree
Bucataras incepator
Bucataras din: 18.03.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Alimentatie corecta si foarte multa miscare ,aceasta este cheia unui corp frumos si sanatos!

Citeaza

30.05.2014 / 12:38

Nick: stefanyaa
Bucataras incepator
Bucataras din: 29.04.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

ralucafree a spus:

 Alimentatie corecta si foarte multa miscare ,aceasta este cheia unui corp frumos si sanatos!

 Ne poti spune care este meniul tau zilnic?Eu doar ce am terminat de luat Lipogold si am reusit sa slabesc 6 kg.Ma gandesc ca daca ne spui tu cam ce mananci zilnic nu o sa mai ajungem in situatie de a fi nevoite sa slabim.

Citeaza

02.06.2014 / 13:24

Nick: galinajipa
Bucataras incepator
Bucataras din: 09.01.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Dupa cateva luni de tratament cu Lipogold am reusit sa slabesc cam 20 de kg.In acest moment am facut o pauza,dupa care o sa le reiau pentru ca as mai vrea sa dau jos cam 10 kg.

Citeaza

03.06.2014 / 08:24

Nick: adina42
Bucataras incepator
Bucataras din: 03.10.2013
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

galinajipa a spus:

 Dupa cateva luni de tratament cu Lipogold am reusit sa slabesc cam 20 de kg.In acest moment am facut o pauza,dupa care o sa le reiau pentru ca as mai vrea sa dau jos cam 10 kg.

 Ai reusit sa slabesti destul de mult!In cat timp ai slabit atatea kg si ai facut si altceva pe langa faptul ca ai luat Lipogold?

Citeaza

03.06.2014 / 08:51

Nick: Veraa
Bucataras incepator
Bucataras din: 03.06.2014
Retete: 0
Scrie-i mesaj privat

 Buna fetelor,eu sunt noua pe aici.Am si eu o intrebare pentru voi,pentru cele care au slabit.Dupa ce nu le-ati mai luat nu v-ati ingrasat?

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

  Limonada a la Cleme - racoritoare si plina de vitamine

pe 02.05 la 20:10

Carrot cake reteta de tort de morcovi cu crema de branza

pe 02.05 la 14:02

Plăcinte cu carne - aperitiv gustos cu carnea rămasă

pe 02.05 la 11:25

Tiramisu la pahar cu cozonac - Rețeta unui desert ușor și delicios

pe 02.05 la 10:57

Cornulețe fragede - Rețeta rapidă și gustoasă

pe 02.05 la 10:21

TOP
utilizatori

laura_n

3385 puncte

Rocsi

2610 puncte

Constelatialeu

2522 puncte

Catalina L

1978 puncte

oanapl

1227 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]