publicat la 09.07.2021
publicat la 09.07.2020
publicat la 15.05.2020
Și azi îți saluți prietenii cu tradiționalul "De mâine mă apuc de slăbit". Oare de ce îți răspund doar cu un zâmbet înțelegător?
Bucataras.ro
[email protected]
Bună dimineața, dragilor! @};- ~O) >:D< Din păcate nu am mai avut timp de bucătăraș, oaza mea de relaxare, cândva..... Noi ne învârtim de ceva vreme printre probleme care parcă nu se mai termină :( Cu părinți bolnavi, prin spitale, cu drumuri la țară unde ploile au făcut ravagii prin grădină....dar le vom trece cu bine pe toate, trebuie! Mi-era dor de voi și am zis să trec să vă salut. >:D<