publicat la 09.07.2021
publicat la 09.07.2020
publicat la 15.05.2020
Și azi îți saluți prietenii cu tradiționalul "De mâine mă apuc de slăbit". Oare de ce îți răspund doar cu un zâmbet înțelegător?
Bucataras.ro
[email protected]
Bună dimineața, bucătărași drăgălași și harnici! >:D< @};- ~O) Toate bune pe la voi? ;;) Abia aștept concediul de odihnă să mai stau și eu cu voi, să văd ce ați mai gătit, cu ce vă mai lăudați și cum ar zice Gaby, cine s-a mai măritat, cine a născut :))) S-o fi măritat Bya? :)