publicat la 09.07.2021
publicat la 09.07.2020
publicat la 15.05.2020
Și azi îți saluți prietenii cu tradiționalul "De mâine mă apuc de slăbit". Oare de ce îți răspund doar cu un zâmbet înțelegător?
Bucataras.ro
[email protected]
Seară bună, bucătărași drăgălași! >:D< Cum am intrat aici am și găsit globulețul :) Am trecut să vă urez o săptămână bună și cu spor! Spor la curățenie, la călcat perdele așa ca la Focșani :)))) Și am venit să mă laud un un tort buuuun, tare bun cu duo caramel. ;;) PS: Adi a băut un păhărel de lichior de gutui și a tras pe dreapta :))))