Bucataras hai hui prin China: Beijing - trenul de mare viteza

Postat de Bucataras in Bucataras hai hui pe 23 Iul 2013 | 3258 vizualizari

Comentarii (19)

23.07.2013, 19:31

O super experienta !!!

23.07.2013, 19:38

super zici k e in avion nu in tren

23.07.2013, 19:38

asa e Ella

23.07.2013, 19:47

ce super

23.07.2013, 19:51

Mai aveati putin si va luati zborul cu trenul asta super!!!!

23.07.2013, 19:52

foarte frumos

23.07.2013, 19:59

Wow, ce tren! Si noi ne mandrim cu "sageata albastra"

23.07.2013, 20:00

)

23.07.2013, 20:01

Multumim pentru poze si descriere...frumoasa experienta!

23.07.2013, 20:02

Faina experienta

23.07.2013, 20:06

super experineta ,macar sa speram ca ajungem si noi intro buna zi ,impecabil tot ce este acolo ,de am avea si noi macar un sfert din ce au ei

23.07.2013, 20:08

Cu asta l-ai dat gata pe Motan! O experienta unica! Eu nu am mers decat cu 250 km/h dar eram in fata pe locomotiva!

23.07.2013, 20:11

Asteptam poze mai multe!

23.07.2013, 21:40

minunat, cu siguranta ca e o alta lume, de fapt oriunde iesi din tara asta te simti in alta lume

23.07.2013, 22:59

Wow,ce sa mai spui.....

23.07.2013, 23:11

super experienta..bravo!

24.07.2013, 20:51

O cu totul alta lume sincer. Ce curatenie si ce frumos. La noi nici peste 100 de ani nu o sa fie asa sunt sigura....Bravo lor!

25.07.2013, 18:06

Frumos adevarat acum; daca vedeati acum 15 ani cum era, dar tot avea farmecul ei China.Nu era acel tren de mare viteza dar era magnific.

25.07.2013, 18:29

foarte misto! cred ca abia acolo cuvantul civilizatie si oras capata semnificatie