Bucătarii din Beverly Hills, duminica de la 19:00 la EuforiaTV

Postat de Bucataras in Bucataras FoodPR pe 17 Feb 2012 | 1963 vizualizari

Comentarii (10)

Ina

Ina
17.02.2012, 18:26

Eu as vrea sa-mi gateasca bucatarul din stanga sus

17.02.2012, 18:46

Ino, ala e irlandezu'.
"Stuart O`Keefe – născut în Irlanda, a descoperit pasiunea pentru arta culinară în copilărie când îşi ajuta mama şi bunica să prepare mesele din familie. A studiat la Dublin Institute of Technology unde a obţinut diploma în arte culinare."

Mai stiu io pe cineva . "Cristi Roman – născut în Romania, a descoperit pasiunea pentru arta culinară în copilărie când îşi ajuta mama şi bunica să prepare mesele din familie. A studiat la Dublin Institute of Technology unde a obţinut diploma în arte culinare."

Ina

Ina
17.02.2012, 18:54

Deci imi poti face lipeala ( la o sesiune culinara )

Ina

Ina
17.02.2012, 18:55

Manca-l-as eu, ca tare-i frumusel!

17.02.2012, 19:06

stiu stiu, stiu prea bine ce va place , sa aiba omu' par, un chip luminos si zambaret cu dantura perfecta, sa nu poarte ochelari si sa emane asa....de bine . las' ca stiu io. toooooot stiu .

Ina

Ina
17.02.2012, 19:27

Nu mai zic nimic acum, ca a venit Costel langa mine

ela

ela