Campionatul International de Gatit in Aer Liber - Arad 2012

Postat de deliciousflavours in Bucataras FoodPR pe 30 Iul 2012 | 2644 vizualizari

Comentarii (16)

30.07.2012, 15:08

Delicioaso , eu eram de multa vreme cazut in admiratie . In rest , ce sa zic , unde nu ma pricep nu ma bag .Buna mai esti , mai ...bucatareasa , desigur !

Lau

Lau
30.07.2012, 15:09

felicitari pentru reusita superbe pozele si ce frumos ai povestit

30.07.2012, 15:10

Felicitari!

Ina

Ina
30.07.2012, 15:12

Felicitari pentru participare si premiu! In rest, subscriu la ce zice Costel ))

30.07.2012, 15:12

felicitari pentru premiu! imi pare rau ca nu am stiu de eveniment, as fii venit sa te cunosc sa sa va fac galerie!

30.07.2012, 15:18

si frumoasa si talentata ,ce-ti poti dori mai mult felicitarile mele

30.07.2012, 15:19

Felcitari.
Am vazut si intr/o revista de bucatareala, pozele

30.07.2012, 16:19

Felicitari pentru tot ce ai facut acolo!!

30.07.2012, 22:09

felicitari! ati fost foarte buni!

31.07.2012, 02:14

Foarte frumos eveniment
Felicitari pentru premiu
Reteta mistret bourguignon ma face curioasa, poate ne-o impartasesti

31.07.2012, 09:55

Va multumesc din suflet pentru cuvintele frumoase!
Mihaela, iti las linkul de la Bourguignon-ul de mistret:

http://www.marcel-iorga.ro/2012/07/bourgugnion-de-mistret-preparat.html

01.08.2012, 14:50

Angela draga va felicit cu mare drag si aici , pe toti trei pentru ceea ce ati facut si pentru minunatele preparate Voi sunteti adevaratii Master chefi !!! Ma bucur ca am vazut TOATE pozele poztate de toti 3. Inca o data FELICITARI

04.08.2012, 23:42

felicitari ptr participare si tare mi-a facut placere sa citesc articolul tau

04.08.2012, 23:44

bravo, fata frumoasa!

05.08.2012, 00:03

15.08.2012, 08:46

Felicitari tie si echipei alaturi de care ai concurat!