Casa Bucatarasilor ...Versiune by Iubitica Trendy :d

Postat de krysty in Casa Bucatarasilor pe 2 Iun 2014 | 1991 vizualizari

Comentarii (40)

02.06.2014, 21:45

Inca o data...multumesc draga mea mamica minunata!

02.06.2014, 21:49

Ma bucur ca ai trait o experienta asa de frumoasa. In mare parte ii cunosc si eu pe cei prezenatati si sper din suflet ca te voi cunoaste si pe tine in realitate . Tare mult mi-a placut ce am citit aici )

02.06.2014, 23:19

Timea ,Rux

02.06.2014, 23:21

Am uitat de sotul lui Cleme ... un om vesel si de treaba ...are si motive sa fie vesel

03.06.2014, 08:29

Te pupic! Nici nu am cuvinte sa spun cat de bine imi pare ca am cunoscut niste oameni minunati!

03.06.2014, 08:36

Usor (foarte) stresata, caci nu cunosteam pe nimeni, m-am simtit grozav! Va multumesc tuturor ca m-ati primit in frumoasa voastra familie! Pupici!

03.06.2014, 12:34

03.06.2014, 12:34

Multumesc Ina

03.06.2014, 12:45

Sper sa am timp zilele astea sa le vad

03.06.2014, 18:40

Krysty Te cred că ai fost emoționată, îmi aduc și eu aminte de prima întâlnire cu un membru Bucătăraș, cu Buni, îți dai seama ce stresată am fost ) Pentru că am vorbit de mai multe ori la tel cu tine, mi s-a părut că ne știm de-o viață Da, așa sunt eu, mereu pe fugă, pentru că trăim într-o lume nebună Toți Bucătărașii și perechile lor sunt veseli, harnici și frumoși!

04.06.2014, 07:30

Cristina Cris mi-a placut de la inceput de tine ... ai pus asa multe poze incat am zis ca esti femeia fantastica

04.06.2014, 08:44

Krysty

05.06.2014, 15:50

Vasăzică aşa Lasă, Cristina, că nu-i bai, nu mă schimbam, doar îmi luam ceva în plus pe mine, să trec de la starea de civil, la cea de slujitor. Mulţumesc frumos pentru gândul bun!
Ai scris un bog frumos, bravo!

08.06.2014, 11:45

Chiar si asa...tot la fel m-am simtit .... Multumesc ,Padre !

09.06.2014, 22:14

)) Ce haios ai scris articolul. Ma bucur pentru tine ca ai luat parte la o intalnire asa frumoasa