Castiga cartea "Dieta Montignac"

Postat de mitinita in Concurs pe 5 Apr 2012 | 2405 vizualizari

Comentarii (11)

Lau

Lau
05.04.2012, 22:14

mi-am facut alt cont pe facebook si te votez in continuare

ela

ela
05.04.2012, 22:21

eu te votez oricum in fiecare zi,fara premii ,nici eu nu am ramas in concurs,dar nu este nici o paguba,ma saturasem deja

05.04.2012, 22:23

multumesc si bafta si de data asta

ela

ela
05.04.2012, 22:41

Adina,bafta la ce?

05.04.2012, 22:50

Ela,am facut si la etapa 2 un mini concurs si lau a castigat o forma de silicon ursulet. Ii uram bafta si la etapa asta Multumesc ptr voturi,te-am vazut pe lista.

05.04.2012, 23:05

Si eu te votez fara premiu!

05.04.2012, 23:10

motanel,multumesc mult. eu dau cu drag premiile,nu le folosesc si mai bine sa fie la cineva care le gasesc intrebuintare,ca de pe urma punctajului oricum nu merg eu mai departe eventual daca ii descalifica pe toti dinaintea mea

ela

ela
05.04.2012, 23:18

stiu ca si la etapa a doua ai oferit o forma de silicon,dar pe mine nu m-a interesat,te-am votat cu drag de cate ori mi-am amintit

06.04.2012, 08:36

Eu raman sa chibitez , la fel ca domnul Motanel , fara remuneratie , dar cu mare placere . Mult succes tuturor !

06.04.2012, 13:37

votat baftaa!!

07.04.2012, 23:22

va multumesc,la puncte sunt cu mult in urma,dar n-am stat nici eu sa adun.Daca ii place juriului bine,daca nu tot bine. Ma bucur ca plangerile mele pe fb au dat ceva roade,mandria mea e cu mult mai importanta decat un curs de gatit si nu voi permite nimanui sa-si bata joc de mine si nici de altii,care nu au curajul sa spuna ceva. Mai pun si eu vreun link cand imi aduc aminte Va multumesc.