Despre tara mea ..Romania.

Postat de Adele in Cu de toate pe 3 Sep 2014 | 4593 vizualizari

Comentarii (21)

03.09.2014, 18:52

Frumos, din sufletul unui om frumos !

03.09.2014, 18:58

multumesc frumos

03.09.2014, 19:02

Frumos spus!Cati din cei ce sunt in tara sau au plecat gandesc asa>

Ina

Ina
03.09.2014, 19:04

Adeluto, inainte sa pui textul in site, trece-l in format .txt . In felul asta dimensiunea literelor se ajusteaza automat. Am reusit sa citesc , dar ma dor ochii, deja
Cat despre continut...

03.09.2014, 19:04

..

Ina

Ina
03.09.2014, 19:05

)) Sa-ti treaca )))

03.09.2014, 19:06

03.09.2014, 19:06

Ina asa e mai bine

03.09.2014, 19:08

Ildiko

Ina

Ina
03.09.2014, 19:18

E mai bine, dar se cunoaste ca nu e trecut in format .txt ))
Ma', eu nu te cert, e doar o recomandare

03.09.2014, 19:24

Ina eu nu zic ca ma certi dar nu pricep ...

03.09.2014, 19:27

03.09.2014, 19:27

03.09.2014, 19:28

Motan

Ina

Ina
03.09.2014, 19:43

))

03.09.2014, 19:43

Frumos gandest, frumos scrii! Ia sa-ti faci blog si sa-ti asterni acolo gandurile!

03.09.2014, 19:47

Meri multumesc frumos,pentru moment ma ocup de pagina mea de pe Fb.. pe viitor mai traim si mai vedem