Douazeci de ani

Postat de Constelatialeu in Cu de toate pe 31 Dec 2013 | 1980 vizualizari

Comentarii (22)

31.12.2013, 08:39

Sunteti o familie minunata. LA MULTI ANI!

Ina

Ina
31.12.2013, 08:41

Ce frumos! Sa va fie bine inca de 20 ori cate 20 Multa sanatate si intelegere!

31.12.2013, 08:41

La multi ani,frumosilor!

31.12.2013, 08:42

La multi ani frumosi, fericiti, sanatosi, asa cum vi-i doriti!

31.12.2013, 08:45

La multi ani

31.12.2013, 08:45

Tinerilor, ca să zic aşa, după cum ştiţi, ne sunteţi tare dragi, aşa că din tot sufletul vă dorim tot binele din lume la aceast ceas (minunat) aniversar.
Desigur, aş vrea să citesc peste nişte ani impresiile bunicii Cleme că trebuie să vină şi timpul ăsta, nu?

31.12.2013, 08:47

La multi ani! Sa fiti fericiti mereu!

31.12.2013, 08:48

Sunteti minunati!! Mi-a placut la nebunie partea in care tu l-ai cerut esti fenomenala. Sa fiti sanatosi, sa va iubiti la fel de mult in continuare, iar puiutul sa calce pe urmele voastre. La multi ani!!!

31.12.2013, 08:57

Multi ani impreuna!Cerandu-l tu nu ati mai pierdut timpul degeaba.

31.12.2013, 08:57

Padre,bunica Cleme o sa-i invete pe nepoti cum se face roata,cum se catara-n copaci,cum sa rada cu gura pana la urechi....cam asta cred eu ca va face bunica Cleme...

31.12.2013, 08:58

Multumesc dragilor,pentru gandurile voastre frumoase !

31.12.2013, 10:40

La multi ani, simpaticilor !

31.12.2013, 10:56

La multi ani!!! Sa fie sanatate si armonie inca multi ani!!!

31.12.2013, 11:42

Frumosi si tineri si atunci si acum! La multi ani fericiti impreuna!

31.12.2013, 12:11

La multi ani impreuna cu sanatate si numai bucurii!

31.12.2013, 14:09

Sanatate si impliniri

31.12.2013, 17:40

La multi ani !!!

31.12.2013, 19:40

Frumosi, plini de viata si mereu uniti. Sa fiti sanatosi dragilor

01.01.2014, 18:39

La cât mai mulți ani împreună Ziceai ceva de zurli??? Și eu am făcut tot ca tine, dar la noi s-a întâmplat înaite de Paște în 1992 Concluzie: Mamă de Zmei Zurlie Deci un nou acronim MZZ

01.01.2014, 18:54

Stii tu ca eu te stiu demult v-am admirat intotdeauna cat de rumosi sunteti impreuna,iar Leutul completeaza frumos iubirea voastra.
Multi multi ani fericiti prietena mea draga

01.01.2014, 18:59

La multi ani!
V-am cunoscut si real si mi-a placut foarte mult de voi!
Sa aveti multi, frumos si drepti ani impreuna si pe mai depaerte.
ps. voi doi sunteti frati?)

01.01.2014, 19:41

Da Gaby,suntem frati...ramane memorabila fraza....