Emulsie pentru mainile aspre

Postat de brunetica in Bucataras eFeminin pe 17 Dec 2011 | 1955 vizualizari

Comentarii (13)

17.12.2011, 09:00

eu folosesc acesta emulsie si este foarte benefica si foarte buna

17.12.2011, 15:42

vad ca nu merge modificarea comentariilor O.o voiam sa scriu ca nu stiam de combinatia cu lamaie, dar am scris de doua ori ulei de masline.

17.12.2011, 15:44

hm... acum vad ca celalt a disparut ... sa inteleg ca "modifica" inseamna acum ca pur si simplu il stergi pe cel vechi si rescrii?

17.12.2011, 15:52

da. aveam eu un mesaj lungut si am scris "test" si-a disparut tot)). il iei cu copy /paste si-l bagi iar si modifici ce doresti.

17.12.2011, 16:46

Adinuta am o carte cam veche unde am anumite remedii naturale, printre ele si aceasta emulsie, si sincer este foarte buna

17.12.2011, 18:05

ah, ce bine, dar daca e deja "imbatranita" atunci oare mai ajuta ??

17.12.2011, 19:59

cu siguranta , pentru ca uleiul de masline este foarte bun si hidrateaza pielea , eu il folosesc si pentru fata incercati doamna Dana

18.12.2011, 13:06

18.12.2011, 16:02

foarte interesant, bravo, Ancutzo!

19.12.2011, 13:00

multumesc Rocsi