Experiența culinară livrată direct „De la țăran”

Postat de Satisfyyourcravings in Restaurante pe 18 Ian 2013 | 6079 vizualizari

Comentarii (16)

18.01.2013, 12:30

Frumoasă experienţă culinară, curată şi curgătoare naraţiunea, cu diacritice şi cu îmbierea la citit spre descoperirea celor prezentate în cel mai plăcut mod.
Bravo Adriana

18.01.2013, 12:34

cum scrieti voi cu diacritice ???

18.01.2013, 12:48

18.01.2013, 12:51

super experienta!

18.01.2013, 13:29

foarte frumos,bine ca prietenul tau e de acord sa faci poze asa multe in public,imi place cum povestesti,am citit tot,ma bucur ca ti-a placut la restaurant si mancarea,si mie imi place creme brule,super buna!sper sa ai mai multe ocazii sa mergi la restaurante diferite!

18.01.2013, 13:31

super experienta, si mai ales incursiunea in lumea culinara. bravooo Adriana

18.01.2013, 13:32

Foarte frumos ai scris!!!Felicitari!

18.01.2013, 13:40

alba_zori, am decis să scriu despre acest restaurant pentru că mi-a plăcut conceptul, dar și pentru a onora o solicitare mai veche a unui bucătăraș. Este adevărat că fac multe poze, în special la mâncare, pentru a mă inspira pentru rețetele proprii,dar și ilustra și susține spusele, mai ales într-un articol de acest gen, iar în Olanda este un lucru des întâlnit. Mulțumesc pentru interesul constant și pentru aprecierile atât de frumoase.

18.01.2013, 13:44

Mulţumesc Laura, Dora!

18.01.2013, 14:07

o experienta interesanta!

18.01.2013, 16:40

Frumos articolul.Iti multumim ca ai impartasit cu noi experienta

18.01.2013, 16:48

Wow!!! Exceptionala experienta si minunat restaurant...poate vreodata voi avea ocazia sa-l vizitez...in ce oras este mai exact? Tare mi-as dori sa existe si la noi asa ceva...dar cred ca mai avem de asteptat ceva ani...

18.01.2013, 17:15

Restaurantul se află în Rotterdam în partea de sud. Dacă intri pe pagina de facebook a restaurantului, vei găsi adresa exactă. Link-ul către pagină se află în articol! Vă mulțumesc pentru încurajări și aprecieri!

19.01.2013, 21:27

Chiar frumoasa experienta ..Si eu sunt de parere ca sunt restaurante lipsite de fite, dar cu preparate foarte bune

21.01.2013, 01:39

Mi-as dori sa am in apropiere un asemenea loc !!!
Multumim pentru acest ,, cadou'' . Este placut sa ne impartasesti experientele .
Cat despre ceai ...

28.03.2013, 10:00

Dupa cum ai descris toata experienta, mi-ar placea sa ajung intr-o zi sa o treiesc si eu!
Si ai mare dreptate Adriana, lucrurile frumoase sunt intotdeauna sub ochii nostri, trebuie doar sa privim in jur cu atentie!