Hai hui pe meleaguri argesene

Postat de merisor67 in Bucataras hai hui pe 29 Aug 2012 | 3029 vizualizari

Comentarii (11)

29.08.2012, 10:27

Frumoasa tara avem!

29.08.2012, 10:27

Frumos ai descris plaiurile argesene ,foarte dragi si cunoscute mie! Multe vacante mi-am petrecut la Campulung.

29.08.2012, 10:28

Merg si eu des prin zoan Argesuluo, avem campata rulota in curtea nasilor, in Albesti de Arges, pe drumul ce duce spre Transfagarasan!

29.08.2012, 10:29

superba zona

29.08.2012, 12:50

eu vreau sa va ademenesc prin zona mea sa va arat ca am si eu cu ce ma mandri

29.08.2012, 13:00

sa stii ca am ajuns sa vad doar putin din tot ceea ce ai descris tu aici,deci punem pe agenda ca-i frumos

29.08.2012, 13:01

Dia, as fi onorata

30.08.2012, 06:58

Toate le-am văzut. Am acest avantaj să fiu aproape de zonă. Apoi unul din fraţii mei a studiat la Câmpulung şi mergeam la el pe toate rutele posibile. La Sătic avem un bun prieten cu cabană. Piteştiul şi Curtea de Argeş sunt deja ca "acasă". Toată postarea ta a pentru mine a fost ca din familie.

30.08.2012, 10:17

Parinte, ma bucur ca esti de prin zona, oricum eu te simt "aproape"

04.09.2012, 13:50

frumos articol, bravo

15.12.2012, 19:40

O adevarata lectie de geografie. Frumos. Frumoase locuri. Merita vazute. Felicitari.