Interviurile bucataras.ro: Reisnaor_2006

Postat de Bucataras in Bucatarasii pe 26 Ian 2015 | 6161 vizualizari

Comentarii (31)

26.01.2015, 14:02

26.01.2015, 14:03

O femeie cu viata si buna!! ma bucur sa te cunosc ! iti doresc sa ti se indeplineasca tot ce iti doresti de la viata si s ate bucuri de famailia pe care o ai! Si ca o paranteza...si eu am ramas asa de impresionata de acel ciolan cu varza si mamaliga de la caru cu bere...cel mai bun mancat vreodata!!

26.01.2015, 14:19

Ma bucur sa te cunosc Roxana si sper sa ne intalnim si la o viitoare intalnire a bucatarasilor sau in plimbarile noastre prin tara.
Cred ca esti un om minunat si iti doresc sa ai o viata frumoasa alaturi de familia ta si afacerea sa va prospere.
Sunteti harnici si meritati asta.

26.01.2015, 14:29

Draga Roxana felicitari pentru interviu !!!
Te simt un om modest si sincer .
Esti o luptatoare si iti doresc sa ai succes cu afacerea .
Multe realizari in viata alaturi de cei dragi !!!

26.01.2015, 14:30

Ce frumos Ma bucur sa te cunosc mai bine, chiar daca doar virtual, dar ai vazut cum sunt drumurile astea ale bucatarasilor, cumva tot reusim sa ne vedem. Nu-mi inchipuiam ca esti bucuresteanca, eu de vedeam ardeleanca din cap pana in picioare

26.01.2015, 14:34

Felicitari pentru interviu, draga mea!

Te-ai descris exact asa cum mi te-am inchipuit, un om bun cu suflet mare!
Ma bucur sa te cunosc chiar si virtual, dar cu siguranta ntr-o zi ne vom vedea si live

26.01.2015, 14:57

va multumesc din suflet oameni dragi ptr gandurile bune si ca sunteti mereu alaturi de minemulta sanatate tuturor

26.01.2015, 14:59

Parca esti de ,,un secol '' pe Bucataras . Cu caldura , naturaletea si veselia ce te caracterizeaza nici nu ai zice ca esti de-a noastra doar de un an . Te admir pentru motivatia si harnicia ta .Stiu sigur ca vine ea vremea sa ne intalnim la o cafea si sa sporovaim relaxate si dezinvolte cum ne-am cunoaste de o mie de ani

26.01.2015, 15:17

26.01.2015, 15:31

Felicitari pentru interviu! Doar un an de Bucătăraș.ro??? La fel zic și eu Mihaela63, că parcă ești dintotdeauna aici. Mă bucur că ne-am cunoscut și personal, nu numai virtual. Totul a fost pe repede înainte, dar foarte frumos! Sunteți o familie reușită și frumoasă. Spor mai departe cu firma și cu tot ce v-ați propus!

26.01.2015, 15:40

Multumesc mult Cristinasi eu ma bucur ca v-am cunoscut

26.01.2015, 15:43

Frumos interviu , ma bucur ca te-am cunoscut virtual , multi ani si multe retete alaturi de noi.

26.01.2015, 15:52


Succes in tot ceea ce ti-ai propus!

26.01.2015, 15:58

Multi pupici mi-a facut placere sa-ti citesc interviul
Vaiiii m-a amuzat tuica la sarmale
Sa ai parte de tot ce-i mai bun alaturi de cei dragi si multa sanatate !!!

26.01.2015, 16:18

Minunat! <

26.01.2015, 16:18

*

26.01.2015, 17:03

Ma bucur ca sunteti o familie implinita si v-ati realizat ce v-ati propus!!

26.01.2015, 19:49

Ce tare esti leoaico,ca`cam ne asemanam... Deci daca vin in vizita, stiu sigur ca nu mor de foame si mai si mananc ce-mi place...

26.01.2015, 20:51

te astept cu drag draga mea Clemenuma sa vii

26.01.2015, 21:15

Deci eu sunt vinovată, oarecumSper să n-arunci cu furtunul după mine!))))

26.01.2015, 21:24

niciodata Buni,ma bucur ca am ajuns aici,multa sanatate

26.01.2015, 21:52

26.01.2015, 23:49

Ina

Ina
27.01.2015, 09:27

Sarmale fierte-n tuicaaaa! ))))))))
Felicitari pentru interviu, Roxana! Mult succes in tot ce faci!

27.01.2015, 17:25

multumesc mult