La multi ani, bucataras Catalin!

Postat de Bucataras in Bucataras in oras pe 29 Sep 2009 | 3034 vizualizari

Comentarii (21)

29.09.2009, 23:55

30.09.2009, 00:04

Oana ... ai grija ... ca venim ....

30.09.2009, 00:06

Cata, Cata, Cata te iubiiiim, te iubiiim, la la la lalaaaaaaaaaaa. Hai la multi ani!

30.09.2009, 00:29

La multi ani Cataline! Sa traiesti o mie de ani! Numai bine iti dorim!

30.09.2009, 00:29

Oana,ai grija...ca vine. Strange tot si pune lacatul pe usa.

30.09.2009, 00:32

Catalin nu scrie retete,dar papa din minunatiile ce le face Oana. Abia astept sa vad ce delicatese a pregatit Oana pentru petrecere.

30.09.2009, 08:49

Multi ani traiasaca multi ani traiasca...la muuuulti ani!!!

30.09.2009, 09:05

Miha, se lasa cu petreceri la greu, si azi si sambata Tortuletul de azi e cel caramel de la Flori

30.09.2009, 09:20

La multi ani !

30.09.2009, 10:39

La multi ani, Catalin! Oana, sa-ti traiasca, petrecere frumoasa!!!

30.09.2009, 22:56

desi nu stiu cine este Catalin, ii urez cu mare placere un sincer "la multi ani!"...

30.09.2009, 23:00

Sa ne traiesti intru multi ani ! Sa stii ca vreau si eu o potrie din acel tort.

30.09.2009, 23:04

Ionix, Catalin este sotul Oanei si bucatarasul care a reportajul de pe vasul de croaziera

01.10.2009, 00:38

Am venit la tort! Aveti si sampanie?

01.10.2009, 07:53

multumesc Bunica... daca eram un pic mai atenta la comentarii imi dadeam seama... ufff, sunt cam zapacita...
asa cum zice Miha, as manca si eu un pic de tort si as bea o cupa de sampanie
d

01.10.2009, 12:40

Catalin e sotul Oanei?
La Multi ani!
Felicitari !

01.10.2009, 12:55

Multumim, multumim Mai avem si tort si sampanie si peste doua zile ne petrecem iar

02.10.2009, 19:07

Cantam "multi ani traiasca"?

02.10.2009, 22:11

Saru' mina, multumesc, thank you, gracias, merci, danke, grazie, obrigado, spasibo etc. I love you, bucatarasi!

02.10.2009, 22:57

catalin ai uitat pe ungureste sa zici(asta avand in vedere ca eu vin din cluj)

03.10.2009, 20:32

abia am gasit si eu articolul, cu ajutorul lui Miha! La multi (B)ani!!!!
oana, ti-a iesit un tort de revista, zmeura aia e de nota 10!
ma bucur ca v-a placut,