Pledoarie pentru o viaţă sănătoasă

Postat de Bucataras in Ustensile de bucatarie pe 31 Oct 2012 | 4320 vizualizari

Comentarii (12)

31.10.2012, 20:57

Mulţumim de articol şi de gând.În viitor trebuie să ne reconsiderăm cumva traiul. Deşi nici cum am mâncat până acum nu mi-a dăunat prea tare

31.10.2012, 21:02

31.10.2012, 21:55

Nu cotest ca ar fi adevarat,dar pe mine pretul lor nu ma poate convinge sa le folosesc.
Mult prea scumpe pentru buzunarul meu.

01.11.2012, 08:33

Sunt un fan al produselor .Am simtit pe pielea mea si ce inseamna sa le cumperi si sa le folosesti .Astept timpuri mai bune in care sa mi le si permit .Probabil ca astept degeaba , pentru ca deja de ceva vreme doar produsele chinezesti sau vietnameze imi mai sunt accesibile .

01.11.2012, 10:12

Sunt cam scumpe dar merita toti banii

01.11.2012, 13:02

eu vreau acum sa strnagem si banuti

Ina

Ina
01.11.2012, 14:14

Mutulica, daca nu te insurai cu mine nu simteai pe pielea ta ce inseamna sa cumperi si sa folosesti produse Zepter )

Ina

Ina
01.11.2012, 14:15

app: pe noi ne-a cuplat o doamna reprezentant Zepter )
Dupa ce mi-a facut contractul mi l-a prezentat pe Costel , ca sa aiba cine-mi plati ratele ))

01.11.2012, 14:19

Ina,sa-mi faci si mie legatura cu doamna) daca ma cupleaza si pe mine cu cineva sa-mi plateasca ratele ,vreau si eu vase)))

Ina

Ina
01.11.2012, 14:19

Deci putem zice ca Zepter ne-a adus fericirea ( dar si bombaneli, referitoare la pretul platit pe contract )) )

01.11.2012, 22:34